Goedemorgen, Heb even van 3 dagen bijgelezen. Borsten: Ben ook niet in maat gegroeid, alleen wat voller. Vind het prima zo, haha. Lek ook niet. Nesteldrang: Hier ook last van, alleen kom ik bijna niet vooruit. Pijn in mn onderrug en onderkant. Ook last vab harde buiken. Vrijdag zou de kraamzorg voor een intake thuis komen. Maar werd half 6 wakker van dr buikpijn, steeds plassen en harde buiken. Met lopen weer steken onder. Met douche werden harde buiken erger. Heb het zkh gebeld. Moest ik naar de verlos afdeling komen. Schrok er van. Aan de ctg gelegen. Hartslag baby alles goed. Harde buiken waren goed te zien. Uitwendige en inwendige echo gehad. Baarmoedermond was nog mooi lang. Wel geirriteerd. Kon komen doordat er een griepje aan zat te komen of door snelle groei van de baarmoeder. Placenta zat nog mooi. En verder zag alles er netjes uit. Gelukkig is de buikpijn weg en moet ik ook rustig aan doen. Urine was ook schoon.
Klossen staan hier al klaar, die gaan denk binnen nu en 2 weken onder het bed. Vind het juist wel fijn als het bed hoog staat. Ruggensteun niet nodig ons bed kan zelf omhoog. Po had ik er bij E. wel bij besteld maar niet nodig gehad dus nu niet besteld. Vluchttas Ik wou er eigenlijk nog even mee wachten maar ik wou het vorige week ineens klaar hebben Zaterdag laatste spulletjes gekocht voor in de vluchttas. Nu alleen nog in week 36 de wieg en box in elkaar zetten en klaar maken. Geeft een fijn gevoel om alles verder klaar te hebben. Alhoewel het poets werk van de bovenverdieping me nog roept Ben blij dat het wat koeler is buiten werkt een stuk makkelijker Buiken Zag mooie buiken voorbij komen! Baby Hier heeft tie ook zijn drukke en minder drukke dagen. Gister was hij erg rustig en vandaag voel ik hem weer goed. Vanavond weer controle bij de vk. Gaan we ook het bevallingsplan bespreken.
Hier nog geen - schoonmaak - nesteldrang. Gisteren wel heel onrustig omdat ik toch (vind ik zelf) echt nog niet voldoende beddengoed e.d. in huis heb. Gelijk maar een lijstje gemaakt van spullen die er zeker nog moeten komen. Moet nu trouwens ook erg oppassen met mijn activiteiten. Vrijdag de badkamer gepoetst (echt noodzaak) en nog wat boodschapjes gedaan, een beetje rare draai gemaakt en s' avonds kon ik nauwelijks meer lopen of keren in bed van de pijn in mijn bekken. Verder hik ik echt tegen het werken aan. Vandaag moest ik weer en het is echt zwaar moet ik zeggen. Ik ben echt doodmoe en zeer onproductief, wat ik dan wel weer vervelend vind voor mijn werkgever. Nog 7 dagen totaal te gaan na vandaag en dat voelt nog zoooooo lang. Zijn er meer meiden zo ontzettend moe? A.s. vrijdag nog wel een leuke activiteit. We gaan foto's laten maken van mijn dikke (dan bijna 34 weken) buik.
@ Dayna: Goed van je dat je gebeld hebt! Dat zal zeker schrikken zijn geweest! Hier een vrij drukke baby, gaat echt de hele dag door! Vanaf nu verlof! Moet officieel nog 4 dagen, maar er kwam zo weinig uit mijn handen dat ik nu wel mocht gaan, haha! Zometeen afspraak bij de gyn....ben benieuwd hoe de kleine ligt en of we de datum mee krijgen van de geplande ks!
Ik ben ook zooo moe... Vandaag zou ik naar het werk gaan, maar het gaat helemaal niet... Ik slaap ook slecht omdat ik zo benauwd bent. Ik kan dus niet op mijn zij liggen, heel irritant! Hij is al ingedaald, dus ik weet echt niet hoe ik dit 7 weken vol ga houde. Nu vooral koppijn... Waarschijnlijk gewoon vanuit mijn nek omdat ik rechtop slaap. Baby is zooo druk, misschien dat hij wel gewoon al mijn energie opgebruikt, dat denken soms, hoe drukker hij is hoe vermoeider en futlozer ik ben! De dagen dat ik me goed voelde was hij een stuk rustiger. Klein parasietje ah nee, dat is zielig!
Spannend mamavanJuul! Ik hoop natuurlijk op een natuurlijke bevalling, maar weten tot wanneer je af moet tellen heeft ook wel wat vooral als je lekker voor de 40 weken wordt ingepland!
Mooie buik Simone. Ik zal er woensdag weer 1 plaatsen met 34 weken. Hier ook veel moe hoor. Kan de hele dag wel slapen behalve s nachts dan slaap ik voor geen meter. Vanmorgen werd E. om 5 uur al huilend wakker ze wou naar mama toe dus heb dr bij me gelegd maar heb toen zelf amper meer geslapen. Maar tis wel heerlijk zo'n klein warm lijfje bij je. Spannend zeg MamavanJuul! Deel je de datum met ons? Lijkt me heerlijk om een datum te hebben om naar af te tellen. Leuk een foto shoot Lindsje!
Simone, mooie foto weer! Mamavanjuul, en? Was alles goed? En weet je de datum? Lijkt mij zo raar om precies te weten: dan is de baby er! Vooral ook daarvoor dat je ook echt kan zeggen: laatste weekend met zijn twee ( of 3) en zo. Oke nu is het handig dat ik jullie hier heb! Wat mis ik nog in mijn vluchttas? Ik ga zonder indicatie in het ziekenhuis bevallen dus hopelijk lig ik er niet al te lang. Dus nog dingen die handig zijn of ik vergeten ben? Inhoud: Donker oud shirt om in te bevallen Een schoon shirt als pyama...heb geen pyama's haha Een makkelijke broek voor daarna en voedingsshirt Vest, voedings bh 2 paar sokken en 2 paar ondergoed Slippers doe ik er op het laatst in daar loop ik thuis veel op Deo, tandenborstel, tandpasta, shampoo en douchegel Make up remover, watjes, wattenstaafjes, borstel, stiekje Make-up Oordopjes mocht ik bij een snurker worden neergelegd Lijst met belangrijke tel. nummers Wat te lezen/spelboekje Wat te eten en drinken ( dextro, sultana) Pakje voor de baby in maat 50 en 56 Omslagdoek Mapje met verzekeringspasje, rijbewijs etc. En pasje van het ziekenhuis. Mijn man pakt zijn eigen tas met spullen voor de camera en hemzelf. Nog meer? Of red ik het zo wel?
Ik moet nog een vluchttas neer zetten doe ik week 36 pas, bik heb een lijstje van de kraamzorg wat erin moet. Denk ook aan een camera met volle batterij. En dikke sokken !! Je voeten gaan koud worden na bevalling en vergeet de maxicosi niet anders mag je je kindje niet meenemen! (K)
Controle was dikke prima, bloeddruk netjes 80/110. Kleine is lekker gedraaid, lag steeds in een stuit, maar nu mooi met het koppie naar beneden. Ze heeft in ieder geval een dikke bolle toet, haha! Konden we mooi zien! Dikke wangen en dikke zoenlippen. Dus een kleintje is het niet! Zal wel over de 8 pond gaan, was onze jongste ook. Jaaaa we weten de datum, heel vreemd! precies over 6 weken Dus het aftellen is nu echt begonnen
Mi, lijstje is prima wat betreft jou en de baby maar zou een ook een tshirt meenemen voor je man, ook voor de mannen is het hard werken. Die van mij was blij dat ik een droge shirt voor hem in de tas had gedaan.
Mamavanjuul! Wat leuk!! En bolle wangetjes hihi! Lekker toch! Hebben jullie ook zoenlippen? Ja de batterijen en de spullen ( schone kleren) voor mijn man pakt hij zelf een tasje voor in. Hebben ze in het ziekenhuis geen eierkoeken dan??...uh... Ik bedoel borstcompressen?
Handig jouw lijstje MI87 J ik heb nog geen lijstje, ga denk ik met een week of twee met mijn koffertje beginnen, maar jouw lijstje is voor mij ook een mooie leidraad en volgens mij is hij aardig compleet!! Verder paar dagen niet meegelezen, dus ga zo even terug lezen. Zag in ieder geval wat mooie buiken voorbij komen!! Hier ook fototje van mijn buik. De weegschaal geeft inmiddels 99 kilo aan, snik! Let nu onwijs goed op mijn eten en echt niet meer snoepen, want wil die 100 niet gaan aanraken.. Vanmiddag trouwens de intake van de kraamzorg, ben benieuwd! En verder aan het aftellen voor mijn verlof, nog 7 dagen werken, vandaag niet meer meegeteld!
Nou dat is zeker niet te zien op deze foto!!! Ik zie een slanke dame die een skippy bal heeft ingeslikt Hier een pasfoto van ons kleinste meisje. Rechts boven in kijk je recht in het gezicht,,met kleine bolle hamsterwangen