@Vogeltje, welkom! Vervelend van je miskraam.. Ik heb vorig jaar juli een miskraam gehad. Daarna was mijn cyclus echt een ramp.. Waarschijnlijk zat mijn lichaam de eerste paar maanden nog in het ritme van de pil. Na de miskraam is het weer verder gegaan zoals voor de pil. Na onderzoek bleek dat ik PCOS heb dus.. Ik mocht wel meteen aan de Clomid, ook al ben ik dus eerder wel spontaan zwanger geraakt. Neem aan dat dat bij jou ook zo zal zijn toch? PCOS is PCOS.. De kans dat je spontaan zwanger raakt is zo klein.....
Met primolut heb ik ook al dagenlang een opgeblazen gevoel, en sinds 1 dag nu ook heel lichtjes wat krampen. Ik heb nu 12 pilletjes gehad, dus dag 6 is voorbij. Misschien is dat opgeblazen gevoel wel een bijwerking? Ik heb het iig sinds dag 3 ook. @Ryanne, wat fijn dat je het hebt gedeeld met mensen die dichtbij je staan. Ik heb het zelf gedeeld met mijn beste vriendinnen en 2 nichten waar ik close mee ben. Ouders en andere familie wil ik pas inlichten als het zover is, maar dan puur om de reden dat het dan als een grote verrassing komt, en ze zo blij zullen zijn Maar soms jeukt het wel om het te vertellen, vooral als mijn vader heel wijs vertelt dat ik moet oppassen met eten, want als ik goed eet krijg ik ook geen pukkels Tis echt een schat van een man, maar hij denkt bepaalde dingen altijd heel goed te weten. Ik heb het al vaag gehouden dat de dokter zegt dat het hormonen zijn, maar ik geloof niet dat hij dat snapte of geloofde.
Haha catmommy die reactie ken ik. Intussen weten mijn ouders en fam het wel. Ik barstte afgelopen weekend. Kon t niet meer. Hoe is het nu trouwens met je vader? Ik ben deze cyclus netjes aant temperaturen en ik merk een behoorlijke stijging vandaag (6dpo) van 36.7 naar 37.1. Eisprong heb ik al lang gehad,maar geen idee wat zon enorme stijging op 6dpo wil zeggen? Ben niet gigantisch bekend verder met de temp methode,kon alleen goed zien wanneer mn eisprong was.
@ Benthe Zegt niet zo heel veel.. je kan indd alleen zien aan je temp dat je je ei hebt gehad en daarna je menstruatie krijgt.. En stijging tijdens je LF is niks raars. Gewoon hopen dat ie hoog blijft. Ik denk zelf hier dat het toch niks is deze maand. Voel me wel heel vreemd, maar denk dat het gewoon beetje PMS is ofzo. Borsten zijn ook op een hele aparte manier gevoelig. Komt vanuit mn borstkas. Soort van brandend gevoel. Toen ik zwanger was toen waren mn borsten echt beurs aan de zijkanten. Dat is nu niet het geval. Tepels zijn wel hard, maar ook niet gevoelig. Maar goed.. nog 6 dagen geduld. Het is gewoon irritant dat ik maar 1 cyclus vergelijkingsmateriaal heb. En die cyclus was ik ook zwanger. Maar ik hoop gewoon dat bij mij elke zwangerschap anders is. m.b.t. het vertellen. Ik ben sowieso een open boek en heb het heel snel al heel wat mensen verteld. Meeste vriendinnen weten ook dat ik rond pinkersteren een eisprong heb gehad. Ze vragen er heel lief naar, maar nu merk ik soms ook wel dat ik er zelf niet zo heel veel behoefte aan heb om steeds te zeggen waar ik sta in de cyclus. Maar goed.. eigen schuld. Primolut/provera etc: Ik word er altijd een beetje down van, snel geïrriteerd ,geen behoefte aan seks. Ook beetje opgeblazen. Zal wel met aankomende menstruatie te maken hebben.
Toch spannend daan! Er is wel bewezen dat t kan op deze manier dus iedere cyclus heb je een realistische kans! Hier zal t ook wel niks zijn. Heb buiten wat meer pukkels dan normaal en kou,niets bijzonders. Geen zere boobies etc. Bovendien was de samenlevngstest hartstikke negatief, dus denk niets helaas
Mijn vader krijg elke week chemo, en daarna voelt hij zich echt even een dag tot 2 dagen niet zo fit. Hij is ook sneller geïrriteerd enzo. Toen ik er gister was om een voetbalwedstrijd te kijken en ik met mijn broertje zat te gokken wie er door ging was mijn vader ergens van overtuigd terwijl mijn broertje en ik 100% wisten dat het niet zo was, dus wij vertelden dat normaal, en hij liep boos de deur uit. Heeft ie echt nooit! Zijn kinderen zijn hem heilig en hij is echt nooit geïrriteerd. Maar we moeten blij zijn dat de behandeling mogelijk is, en hier komen we wel doorheen! Lief dat je er naar vraagt! @Daantje: begrijpelijk dat je het kwijt wilt aan familie/vrienden. Maar dat gevraagd met hoe het nu is lijkt mij ook wel vervelend. Gelukkig is maar 1 vriendin van me er heel erg mee bezig en die vraagt bijna elke dag De andere vriendinnen/nichten die het weten zijn er wat minder mee bezig. Beide heeft zo zijn charme --- Vandaag alweer dag 7! Gaat snel hoor, kan niet wachten tot mijn menstruatie doorbreekt en ik aan de clomid kan beginnen!
Wij zijn er ook wel redelijk open in. We vertellen niet waar we precies staan. Er zijn maar 2 stellen in onze omgeving die weten waar we staan in het traject, dit zijn ook onze beste vrienden. Tegen de andere hebben wel gezegd dat ze ons niet moeten vragen waar we staan of met adviezen moeten komen. Als we er over willen praten dan beginnen we er zelf over. En dat werkt bij onze familie en vrienden goed.
Dwz dat als je ovuleert word er bms (baarmoederslijm)uit je baarmoeder gehaald door de gyn. Moet je de avond van te voren klussen en als het bms goed is moeten er bewegende zaadcellen te zien zijn. Bij mij was beide keren mn bms te zuur en te taai. Er waren geen of niet bewegende cellen te zien. Negatief dus Dat is een zeer bekende bijwerking van clomid. Daarom ga ik nu over op spuiten. Is t bms dan nog niet goed en de sh(samenlevingstest) weer negatief dan over op IUI. Dan brengen ze t zaad nl voorbij dat slijmvlies
Oh spannend Daantjuh, je zult de dagen echt vooruit kijken. Wat ik wel nog weet is dat jouw tepels vanaf het begin een heel eigen leven zijn gaan leiden... Iedere zwangerschap is natuurlijk anders en ik wil je ook geen valse hoop geven. Dus ik duim superhard mee. Met iedereen trouwens..
Ja die tepels hahaha... Ik kon ze echt niet aanraken.. Nu wel.. Vandaar dat ik er niet op vertrouw. Zou natuurlijk ook te mooi om waar te zijn nu. Ik denk dat ik me nu vooral apart voel door de Utrogestan. Veel hogere dosis dan de vorige x. Lets Hoe was je echo vandaag? Ik duim heel erg hard voor positief nieuws!
Lets, hoe was het! Heb nog aan je gedacht vandaag! Ik heb trouwens de gynaecoloog gevraagd hoe het zit met een eisprong tijdens een kuur Provera/Primolut/Duphaston.. En hij zei dat als je eitjes ver genoeg gegroeid zijn er zeker wel een eisprong kan zijn tijdens je kuurtje. Ben benieuwd dus.. Vrijdag op zaterdagnacht voor het laatst seks gehad, zaterdag was mijn grootste eitje 20 mm... Vind het wel spannend, op de een of andere manier? Het zal wel niet wat zijn... Maar toch
Lieve dames, Hier slecht nieuws... Op de echo was een vruchtzakje te zien maar bijna niks erin. Ook geen kloppend hartje meer... Nu helemaal kapot... Xxx
Lets!! Nee!! Omg.. Ben er gewoon een beetje verdrietig van 😭 Sterkte meis.. 😪 💋 Wat oneerlijk dit..