Sterkte adriana hopelijk zet het niet door en stelt het niets voor. Weet iemand of je urine voor mvm in een bekertje mag opvangen? Of in een afheslotenpotje? Ik moet nml wat opvangen voor de test..
Ja ik had het in een plastic bekertje gedaan gewoon en ff een folietje overheen gedaan lichtjes. Stinken 's avonds, pffff! Sterkte Adriana! Hoop echt dat het meevalt!
Het wordt erger, alle hoop is nu verdwenen. Heb al 2 pcm geslikt voor de pijn. Nu ga ik met man en zoonlief naar de feesttent op het dorp voetbal kijken, ff mn zinnen verzetten.
Oh wat naar Adriana! Het voelt nu een beetje raar om dit nu te zeggen, maar wij hebben net onze eerste echo gehad en alles was goed! Echo via de buik, 12mm = 7+2 (precies wat ik denk) en een kloppend hartje! En m'n intake staat gewoon nog volgende week dus dan krijgen we weer een echo!
Wat naar adriana. Hopelijk lukt t een btje je zinnen te verzetten. Sterkte! Ellada: gefeliciteerd wat fijn.
Ellada, wat fijn. Volgens mijn vk moet ik precies even ver zijn als jij, maar ik denk zelf een stuk korter (anders kan het bijna niet gebeurd zijn die maand). Waarom mocht je al zo vroeg een echo?
adriana, sterkte toegewenst. ellada: gefeliciteerd met je goede echo. heb alles weer snel bijgelezen. Jullie zijn allemaal trouwer dan ik. Ben vanmorgen maar aan het poetsen geweest en de strijk gedaan. vanmiddag kinderen vrij, maar er waren er 2 ergens spelen. met oudste zoon naar logopedie. en dan is het zo avond. ik merk wel dat afleiding goed voor me is, maar ben nu bekaf. ml is nog niet thuis, maar heb wel zin om naar bed te gaan. Blis: hoe is het nu met je? groetjes mamsvan6
Hoe gaat het bij jullie met de misselijkheid? Hier vooral 's avonds beroerd en bij het opstaan 's ochtends. Ik probeerde net noten te eten omdat ik vegetariër ben en echt amper wat weg krijg en zeker geen warm eten. Geen goed idee. Op werk gaat het redelijk gelukkig. Ik blijf toch vooral bij crackers of brood met kaas. Fruit gaat wel redelijk, heb zowaar een hele appel op vandaag.
@adriana; hoe is het nu meid Ik denk aan je! @mamsvan6; hier gaat het goed, bruinverlies blijft nog wel aanwezig maar wordt niet erger. Jij straks lekker op bed wanneer het kan. @evenstar; licht verteerbare dingen lijken mij het beste voor je vanwege de misselijkheid. Fruit gaat er hier ook goed in. @misselijkheid; ik heb 1 moment gehad dat ik goed misselijk werd. Onderweg in de auto, ik zat te typen op mijn telefoon en werd toch ineens beroerd! Kennelijk teveel met de telefoon bezig. (Ik was bijrijder trouwens ). Ik heb de telefoon gelijk aan de kant gelegd en moest even op adem komen en frisse lucht had ik nodig.