Dank je dames. November ons dochtertje moeten laten gaan, februari cryo maar niet raak. Toen in juni icsi gehad, was zwanger van twee maar vroege miskraam. Alleen kwamen ze na een maand tobben achter dat ik nog restweefsel had. Had al twee keer eerder op de spoedpoli gezeten. Maar heb er nog drie in de vriezer. Ik moet nu eerst ongesteld worden en in de volgende cyclus krijg ik een cryo terug. Ik wilde weten hoever ik nu in mijn cyclus ben, dan weet ik ongeveer hoe en wat en uiteraard hoop ik op een spontaan wonder
poppetje wat erg van je meisje. hopelijk en je snel weer zwanger en mag je een kleintje na 9mnd in je armen houden. x
Wat denken jullie? de onderste s van gisteren en bovenste van vanmorgen...volgens mij loopt hij weer terug (ik heb deze test al 8 dagen zo nu...gisteren was de enige dag dat ie voor mij doen wat donkerder was
Ik had contact opgenomen met z&k omdat ik steeds streepjes had en kreeg nieuwe testen (fijn...). Dus dacht ach zal het nog eens proberen dan.. Zie hier het resultaat... Vind dat verschil echt niet normaal. Binnen 5 min is de foto gemaakt. Volgens z&k mocht in de test na 5 min niet meer aflezen en als deze voor 5 min toch een streep gaf was ik toch echt zwanger. Ik koop ze nooit meer!!! en nee hoef ook geen gratis testen meer hihi
Snap ik helemaal! Lijkt me ook erg frustrerend. Je banner klopt niet denk ik of wel? Wat is je cyclus?
Nee mijn banner klopt niet meer haha heb een cyclus van gemiddeld 28 dagen...vorige maand 30 uit het niets maar vooralsnog 28 dagen
Ja ik snap er ook helemaal niks meer van.. Het enige wat nu nog zou kunnen is dat mijn ei later is geweest.. Had wat gedoe met blijvende posi ovutesten deze ronde maar dat verklaard nog niet waarom deze duidelijk positief is en kv hartstikke negatief. Zon duidelijke test heb ik zelf ook nog nooit gehad hoor. Wel streepjes maar niet zo duidelijk als deze.
Pff ja het zijn echt *** testen. Heb hier ook 3x valse lijntjes gehad maar dan met de dipsticks (vroege dipsticks die er gratis bij zaten) Ik ga een klacht indienen!
Las toevallig even mee met het verhaal over de Z&K valse streepjes verhaal.. Ik had vorige week ook een vals streepje op de dipstick (wel een tuurstreepje maar toch) en afgelopen zondag echt een duidelijke streep op de midstream, maar ook deze is vals.. Ik zal ze ook eens een mailtje doen, knap lullig!
Ja ik had er ook nooit 1 moeten doen na mijn situatie van vorige ronde (ook z&k-midstream-valse-streepjes verhaal) maar m'n nieuwsgierigheid nam de overhand dus zit ik weer . Doos ben ik ook! Ik wacht morgen even af ivm NOD. Voor het zelfde geld ga ik vreselijk tekeer en blijk ik wel zwanger, zou een beetje l**lig zijn. Maar voor nu zeg ik absoluut dat het een vals positieve test is..
Zo, klacht is ingediend.. kijken wat ze ervan zeggen. zal wel iets zijn van oh ja 100% garantie kunnen wij ook niet geven
Mmhh.... Begin nu weer te twijfelen. Weliswaar buiten afleestijd maar zie een vaag streepje. Of wil ik 'm zien ?
Toen ik zwanger was, testte ik met de midstream van Z&K al mooi positief op 5 dagen voor nod en kruidvat was toen nog amper zichtbaar. Kwam je lijntje op de midstream binnen de afleestijd? Hopelijk is je ei inderdaad later geweest en ben je pril zwanger.