dit zijn de testen van vrijdag - zondag - dinsdag - en gister ons zoontje is erg ziek geweest door reflux, koemelkallergie en complicaties daarvan. hij zit nu op een streng dieet van meer dan 2.000,- per maand. en omdat het zo duur is word hij getest om te kijken hoe het nu staat met zijn allergie. hij word 2x een dag opgenomen met 2weken er tussen. dan krijgt hij daar zijn voedingen met een van de dagen koemelk, zonder dat ik weet wanneer hij het krijgt. en dan moet ik kijken hoe hij reageert op de koemelk
Wouw! prachtige testen!! Wel een heftig verleden dus al met jullie zoon.. hopelijk is hij snel van de allergie af! want 2000 euries is wel veel geld zeg! en dat per maand!!
dankjewel! ik durf nu zelf ook steeds meer in de wolken te zijn! hopelijk een goede eerste echo straks ja het is heel heftig geweest. ik heb alles alleen moeten doen omdat vriend in het buitenland zat. en in het streek ziekenhuis hebben ze fout na fout na fout gemaakt. ze zagen alleen maar een 'huilbaby' waar niks mis mee was, het lag aan mij want ik zou een postnatale depressie hebben. ons zoontje heeft door complicaties op sterven gelegen. ik was woest!!! voelde me zo onbegrepen. maar heb mijn eigen gevoel toen aan de kant gezet en heb gevochten voor hem, net zolang totdat ze hem hielpen. nu lopen we in het AMC, het is helemaal niet naast de deur voor ons maar ze helpen hem daar goed, en daar gaat het om! gelukkig gaat het nu erg goed met hem, en dus ook met mij
klinkt een beetje herkenbaar.. C heeft sinds haar geboorte 2 hemangiomen.. (ookwel aarbeivlekken genoemd..) weet je wat dat zijn/ nou ja het komt eropneer dat het rode vlekken zijn.. lijken een beetje op wijnvlekken.. waarbij kleine bloedvaatjes heel dicht onder haar huit liggen.. er hoefde dus maar iets langs te gaan of het bloede.. opzich niet zo erg.. maar 1 van de vlekken zat precies op het randje waar haar luier zat!! als dat begon te schuren ging de plek open.. met als gevol dat als ze gepoept of geplast had moord en brand schreeuwde omdat het natuurlijk zeer deed! we zijn toen hier in het zkh naar een dermatoloog geweest die niet wist wat ze er mee aan moest.. we kregen ademende pleisters en een anibiotica zalf wat het was ondertussen gaan ontsteken... Omdat C ook een hartruisje had moesten we naar het AMC ik heb de kindercardioloog de vlekken toen ook laten zien en die heeft toen geregeld dat we bij specialisten terecht zijn gekomen die speciaal werken met hemangiomen!! echt super dat hij dit geregeld heeft! we hebben toen medicijnen gehad en ze heeft er nu geen last meer van! ik heb het zkh hier opgebeld en gezegd dat we niet meer terug kwamen en nu naar het AMC gingen.. ik heb ook gezegd dat ik het vreemd vond dat ze ons niet meteen door gestuurd hadden naar het AMC omdat daar specialisten zitten!! maar goed.. ik weet dus hoe het voelt als je niet gehoord wordt.. al is het bij jullie wel een stuk heftiger geweest! zeker als je er alleen voor staat! jeetje meid.. wat ben jij een sterke vrouw! en dat zeg ik nu alleen maar omdat ik je verhalen lees.. haha ik ken je niet eens echt.. bijzonder hoor! overgins.. voor het hartruisje moeten we in sep terug maar de kindercardioloog maakte zich niet zo'n zorgen
ja ik ken die vlekken. wat een k*t plek bij luier zeg! en die streekziekenhuizen krijg ik soms echt wat van.. AMC is echt geweldig. ze hebben super veel super goede specialisten! en helemaal met die kleintjes is dat zo belangrijk! wel eng dat hartruisje van jullie dochter. is er al iets aan gedaan of staat ze voor nu alleen onder controle daarvoor? dankjewel voor je compliment! ik heb sinds mijn relatie best veel dingen meegemaakt. en what doesn't kill you makes you stronger! maar het klinkt misschien heel suf ofzo, ik weet dat mijn vriend altijd bij me is, misschien niet altijd fysiek, maar wel in gedachten en in mijn hart. en daardoor kan ik de hele wereld aan en als het over onze kindjes gaat zijn alle mama's leeuwinnen toch!
Zeker weten Liniej! leeuwinnen zijn we! hihihi en je klinkt niet suf hoor meid.. is juist super mooi!!! over C haar hartruisje.. ik vond het ook heel eng allemaal.. maar ze had een ruisje op de gunstigste plek.. dus gelukkig viel het mee en het kan zelfs dichtgroeien.. ik zelf denk dat het al dicht zit.. bij het cb de vorige keer hoorde ze geen ruis meer Ik ga me bed opzoeken! wel truste allemaal!
Die ov testen zijn nog niet positief geweest hoor bij lange niet.. Kan nog komen, volgens mij moeten echt twee dikke strepen zijn en echt knalllen
ja ik weet het... ben te ongeduldig denk ik.. maar omdat je echt niets ziet vind ik het wel raar... ik zit vandaag op dag 14..
daantjevd zou dan idd denken dat je ei al geweest is.. maar wel raar deze testen als je zeker weet dat het nog niet geweest is! ik zou het niet weten.. Jij ook al een verleden dus met je dochtertje.. lastig allemaal zeg! liniej super mooi die testen die zo goed oplopen!! wat heftig van je zoontje! Jeetje.. hopelijk komt hij er gauw overheen wie kan dat nou betalen, een dieet van 2000 pm oh my god! word wel vergoed 100% neem ik aan? echt veel respect voor jou! zo zwaar en dan ook nog grotendeels alleen moeten doen allemaal.. echt bijzonder dat je dat zo goed doet allemaal meid!!
Dit is mijn ovulatie test van vandaag... weer een klein streepje.. terwijl ik gister en eergister helemaal niets zag!............
mooie test liniej!!!! daantjevD heb helaas geen ervaring met ovulatie testen dus kan je daar niet mee.helpen sorry... en heavy dat hartruisje.. glukkig laatste keer niets te horen! dat us posi! hier gister weer geklust.. ei is zo te voelen idd vandaag... voel vanalles fladderen en ploppen en dat witte slijm dus ik heb weer een prima cyclus.. toen we voor aiden gingen ook gelijk mooi tussen de 25 en 28 dgn... dus nu duimen dat t raak is! hihihi aiden zo ophalen van de opvang. ben net klaar met werken.. ff zitten nog rn dan richting schooltje!
hoi meiden, Even mijn 'ei' kwijt hoor! Ik begrijp echt niks meer van mijn lichaam.. mijn cyclus word steeds korter 27 mei was de eerste dag van mn laatste menstruatie, dus dat is nu 3,5 week geleden. Ik had op 9 juni mijn eisprong, dat was dus op dag 13. En ik had GISTEREN al wat waterig rozig bij het afvegen En vandaag weer.. zucht!! Dat begint dus al op dag 23. Als mijn menstruatie nu al op gang komt, ik een cyclus heb van zo'n 25 a 26 dagen ofzo (stel het breekt dit weekend door). Ik had eens gelezen dat je minder kans hebt om zwanger te worden als je een te korte cyclus hebt, weten jullie daar iets van Liefs flower
en flower? doorgezet??? heb geen idee of je door een kortere cyclus minder kans heb om zwanger te raken? vind 25 dgn niet kort had ik zelf ook maar heb geen idee... hier vanacht echt ongi krampen dus me ei is zeker te weten geweest! wel fijn dat ik de symptomen goed heb.. we klussen vanavond nog en dan zou het hopelijk genoeg moeten zijn hahahah
Hoi allemaal, wij gaan ook voor een tweede. We zitten nu in onze tweede ronde. Onze dochter is al 4 en paar maanden. Ik ben soms te veel mee bezig, ik maak ml wel gek soms Ben wel blij dat ik deze form gevonden heb.
welkom!! onze zoon is 3 1/2 nu en zie t helemaal zitten een 2e! dit forum is idd super handig! zat er met de 1e ook heel veel op en heb er zelfs een geweldige vriendinnengroep aan overgehouden! zien elkaar een paar keer per jaar en praten elke dag in een groepsapp! zou niet meer zonder deze vriendinnen kunnen! praat al sinds 2011 met hun! dus deze pagina is op meerdere vlakken echt geweldig! :d
zo meiden.. het feest zit erop! mijn man doet mijn dochter nu in bad.. ik geef haar zo nog een flesje.. en dan is het papa en mama tijd haha We hebben een super leuke dag gehad.. maar ik ben wel bek af! Welkom Sharlene! (heet je echt zo? echt super mooie naam! ik wou onze dochter ook zo noemen maar dan Charlene.. maar mijn man vond het niet mooi hihi) Leuk dat je mee komt kletsen! En Dnise, wat leuk dat je vriendinnen hebt over gehouden aan dit forum! ik heb ook een clubje over gehouden toen ik zwanger was van mijn dochter.. en één vriendin.. we waren tegelijk zwanger en zijn op dezelfde dag bevallen! echt heel toevallig.. we hebben nog meer gelijkenissen.. soms best eng haha maar wel heel leuk! haar dochter was dus ook vandaag jarig! verder.. ik heb de hele dag al een zeurende af en toe stekende pijn onder in mijn buik aan de linkerkant.. kan dat ovulatie pijn zijn? mijn ovulatie testen waren weer negatief.. ik ben benieuwd wat ze morgen zeggen! ik doe nu s'morgens een cb en s'middags een action.. Dure business maar ik wil ECHT mijn ei vinden deze maand! als ik hem niet vind weet ik wel al genoeg.. dan heb ik dus geen eisprong.... maar ik blijf nog positief ik zit vandaag op cd 15...
wat fijn dat je een heerlijke dag heb gehad daantje! dochter lief goed verwent?? wat hebben jullie haar gegeven??? en geloof gelijk dat je bekaf bent! weet nog goed aiden zijn 1e verjaardag pfff we waren versleten! lagen geloof ik om 20:00 allemaal op bed toen! hahahahaaj ik ga vanavond ff naar me vriendin ff baby kroelen!! die heeft pas haar 4e kindje gekregen en die heb ik alweer 2 weken niet gezien dus ff lekker knuffelen straks!
Heerlijk! Babykroelen!! Hihi veel plezier! We hebben C een driewieler gegeven.. 1 met zo'n duw stang..
leuk!!! en erg makkelijk! wij hadden er voor aiden ook 1 die gebruikte ik altijd als we de gond uit gingen laten! echt top!!