Inmiddels zijn we weer twee weken verder.. Ik wilde even een kleine update geven omdat ikzelf ook vaak in topics heb zitten lezen en deze dan gesloten waren. Ik was zelf dan altijd zo benieuwd hoe het verder was gegaan en of er iets daadwerkelijk echt geholpen heeft. Ik hoop andere moeders ook te kunnen helpen. Afgelopen maandag bij de kinderarts geweest. We bemerkten zelf al duidelijk verschil met de pepti voeding. Zijn darmen werden veel rustiger evenals zijn ontlasting (compacter en minder stinken). De ka heeft hem onderzocht en medisch kwam er niks uit. We hebben wel een machtiging gekregen om sowieso 2 maanden verder te gaan op pepti voeding en dan een provocatietest uit te voeren in het ziekenhuis. Wat betreft de reflux.. Daar ging ze niet echt in mee. Ze wilde ons ook geen andere medicijnen geven dan die we nu hebben. We hebben zelf besloten om de huidige medicatie te blijven gebruiken wat ook oké is. Volgens haar is gebleken dat de meeste medicijnen toch niks uithalen.. Dusss.. De arts stuurde vooral aan op mee rust en regelmaat. Dus slapen-voeden-knuffelen-spelen-slapen. Ik kan me daar enerzijds wel in vinden maar anderzijds voel ik me wel heel makkelijk afgewimpeld. Ik ga het wel uitproberen en ben er ook al aan begonnen maar echt makkelijk vind ik het nog niet. Elk kind is weer anders en zijn signalen zijn ook niet altijd even duidelijk. Kortom wel blijven alles proberen. De gouden tip heb ik nog niet Maandag een belafspraak met de arts.
de meeste medicijnen niets uithalen Wat een bullshit! Ik heb 2 kindjes die onder de term "huilbaby" vielen omdat ze verschrikkelijk veel pijn hadden. De oudste direct 2x daags nexium en de jongste eerst ranatadine wat wel hielp maar niet voldoende. Op mijn verzoek nexium en een tevreden kindje. Sommige kindjes hebben het een nodig en andere doen het beter op iets anders.
Medicatie helpt niet tegen de reflux op zich maar vermindert wel de klachten door werking op het maagzuur... hier toen ook binnen twee dagen een ander kind! Wij hadden gelukkig een kinderarts die niet moeilijk deed, zijn letterlijke woorden 'iedere baby heeft reflux en de een heeft er meer last van dan de ander, kan er wel allerlei onderzoeken op los laten maar zal je een recept geven voor Zantac. Kan geen kwaad dus kijk maar eens of het helpt en dan hebben we over twee weken weer even contact. ' Hier dus wel snel effect. KMA gaat ook vaak gepaard met reflux. Wel fijn dat je al wat verschil merkt met de pepti... Zijn hierdoor de avonden/nachten ook al wat rustiger?
Ik ben en blijf Nexium fan en tuurlijk komt haar eten nog boven maar het is niet meer zuur dus doet het geen pijn meer. Ik vind het echt onzin wat ze zegt.
Ik ben het daar ook niet mee eens en ga het maandag dan ook aankaarten., was eigenlijk een beetje overdonderd van de week! Stom natuurlijk want ik moet voet bij stuk houden. Wel super dat het bij jullie zo geholpen heeft!
Stom eigenlijk he dat de ene arts zo mee gaat in het verhaal vd ouders en de andere arts weer helemaal niet. Bij welke arts zat jij misschien moet ik daar ook maar heen gaan Ben idd blij dat wel wel verschil merken met pepti. Daar kunnen we in ieder geval even mee vooruit! eigenlijk verdeeld de onrust zich nu over de gehele dag. Wat ook gewoon lastig is is dat hij overdag zo moeilijk in slaap blijft. Vaak moet je dan even naar zijn kamertje toe aai over de bol speentje en dan slaapt hij weer even. Dat is natuurlijk geen probleem maar na 10x heen en weer lopen is het ook geen echte rust voor hem. In de draagdoek slaapt hij ook niet zo goed als ik gehoopt had. Ik probeer nu de Ria blom methode toe te passen maar ja zoals ik als schreef niet ieder kind past in een bepaald systeem.. Donderdag zat ik er echt even helemaal doorheen. Ben soms echt bang dat ik er depri van wordt.. Het is echt heel pittig! Af en toe even alleen weg is wel lekker hoor maar ja dat weegt soms niet op tegen de rest van de dagen/uren.. Heb jij weleens gehoord van kinderen die een week worden opgenomen in het ziekenhuis ons rust te creëeren voor ouder en kind? Ben eigenlijk wel benieuwd naar ervaringen want nu schreeuwt mijn moederhart dat ik dat niet kan en wil..
Dat hoop ik idd ook.. Blijf je duimen?! Ik ga maandag nexium voorstellen, heb hier al een paar positieve verhalen over gelezen. Waarom zou de arts dat weigeren?! Ik overweeg anders een second opinion!
Niet alles helemaal gelezen maar ook wij hebben de eerste maand ontzettend zitten dubben met zoontje. Voor mij was het na 2 weken al duidelijk dat hij door de pijn van het maagzuur niet 'normaal' meer kon slapen, eten etc. Ha was op vakantie en toen het weer een keer zo er was wij naar de huisartsenpost. Mochten daar snachts blijven (ik met zoontje op de arm want slapen deed hij gewoon niet) Ka gesproken en die gaf aan dat ze dacht medicijnen niet zouen helpen en dat het wellicht aan de interactie tussen moeder en kind lag, ik mocht hem daar wel laten opnemen, toen ben ik zo boos geworden en hem mee naar huis gnomen, toen onze eigen ha er weer was meteen nexium Gekregen en binnen een week een totaal ander kind. Sorry een heel verhaal maar wat ik eigenlijk wil zeggen is luister naar je gevoel en laat je niet afschepen. Succes ermee
Ze hebben mijn dochter opgenomen. Ik wilde echter blijven slapen omdat ik het niet verdragen. Maar de ka zei als ze erger huilt dan ga je een nachtje of twee bijslapen. Is gelukkig niet nodig geweest want het had een oorzaak
Mijn dochter is ook opgenomen maar ik ben blijven slapen. Overigens daar huilde ze bijna niet en sliep uitstekend
Hoi Koesje, Heb je al een osteopaat overwogen? Ons zoontje heeft ook heel veel onrust getoond. Rust en regelmaat zou de oplossing zijn... niets van gemerkt. Toen zelf besloten om naar een osteopaat te gaan en wij merken nu echt een heel groot verschil in zijn gedrag. Hopelijk kun je hier iets mee. Veel sterkte!
Dl kon hier ook van voeding tot voeding krijsen!! Na een bezoek aan de osteopaat was dit zo goed als over!!!!
Ik zou dan idd ook willen blijven slapen want om hem alleen te laten vind ik een heel naar idee. @rosa en Eline we zijn al bij een goed aangeschreven osteopaat geweest maar dit heeft niets uitgehaald. Fijn dat het bij jullie zo goed gewerkt heeft! Hoe sliepen jullie kleintjes overdag? Hij is eigenlijk gewoon moe maar kan niet in een diepe slaap komen. Er zijn geen redenen zover ik kan zien waarom het niet zou kunnen. Hij doet telkens korte slaapjes wn. We moeten regelmatig naar zijn kamertje of naar hem toe om hem weer in slaap te krijgen.
Ik zou ook blijven slapen...Welke medicatie krijgt hij voor de reflex? Zou het toch het overwegen waard vinden om een keer wat anders te gaan proberen. Bij volwassenen reageert de een ook beter op een bepaald middel dan de ander. En gelukkig zijn er meerdere medicijnen voor die ieder ook op zijn eigen manier werken. Ik was bij de kinderarts in mijn eigen zkh dus dat scheelt ook misschien en weet ook niet of het in jouw regio valt... Komt zeker vaker voor dat kindjes worden opgenomen om te observeren... Verschilt volgens mij per zkh of je dan kan/mag blijven slapen.
Hoi Koesje! Wij hadden dit ook met ons dochtertje. Vanaf dat ze 2 weken was... elke avond was het raak. We konden de klok erop gelijk zetten.. Vanaf 7 uur avonds tot een uur of 22.00/23.00. Dus tussen de 2 flessen was het huilen huilen huilen! Na de fles van 23.00 viel ze als een blok in slaap tot de volgende ochtend. Tot ze 6 weken was, daarna hield het opeens op. Ze sliep eigenlijk overdag in de box, en vanaf 5 weken deed ik haar overdag ook boven in dr wiegje, en zo is het bij ons opgehouden.
We hebben over 1,5 week weer een afspraak bij de ka om ea te evalueren. Heb het wel over de medicatie gehad en we hebben de huidige medicatie verhoogd (rantidine) en als dat niet blijkt te werken krijgen we de volgende keer andere medicatie. Apart dat het zo per ziekenhuis verschilt of je wel of niet mag blijven slapen.. Ik zou dat zeker wel willen!! Maar nu moet ik zeggen dat het de laatste dagen steeds beter met hem gaat! Hij is rustiger kan even rustig in zijn eentje in de box liggen, lacht veel en oogt ontspannen. Ik probeer steeds meer van zijn signalen te leren kennen en probeer zoveel mogelijk rust voor hem te creëeren. Een tijdje geleden ook geprobeerd om hem op zijn zij te laten slapen wat hij niet fijn vondt maar nu lijkt hij het veel prettiger te vinden dan op zijn rug. Ik heb een doekje aan zijn speentje vast gemaakt en nu slaapt hij ook wat langer als een kwartier omdat de speen beter in zijn mondje blijft zitten.. Kortom weer een stap vooruit! Zou dit dan het omslagpunt voor ons en hem zijn...
Pittig he zulke weken! Super om te lezen dat het bij jullie vanzelf is opgehouden. Hier lijkt het ook beter te gaan... Maar ik. Durf nog niet te hard te juichen!
Hoi Koesje, Ik heb niet het hele topic gelezen, maar van hetgeen wat ik van je heb meegekregen herken ik een heleboel! En ik weet hoe zwaar het is.. Onze tweede dochter is vorig jaar oktober geboren. Al snel merkte we dat dit meisje erg onrustig was. Naarmate de tijd vorderde nam ook het huilen toe. Ik weet nog goed dat ik de laatste dag vd kraamweek in tranen was, omdat ze de hele nacht had gehuild. We probeerden van alles; andere flesjes, spenen, infacol, omneo voeding, maar het hielp niks. We zaten met een meisje dat huilbuien had van 6u achter elkaar, heel moeilijk in slaap te krijgen was, korte slaapjes deed overdag van hooguit 30 min.. Osteopaat ingeschakeld, heel vaak naar de huisarts, hap geweest, omdat ik me soms echt geen raad meer wist. Op een gegeven moment verwijzing naar kinderarts gevraagd. Toen zaten we inmiddels aan de pepti. Had wel iets effect, maar niet veel. Bij kinderarts op consult geweest en eerst ranitidine meegekregen. Dit hielp ook niet veel. Uiteindelijk overgestapt op friso allergy care en vanaf toen (toen was ze inmiddels 2 mnd) ging het beter. De huilbuien werden langzaam aan minder. We hebben totaal 1,5 mnd aan deze voeding gezeten en dat heeft haar echt goed gedaan. Bij de provocatietest bleek ze geen KMA te hebben, maar bij ieder bezoek aan de hap/ah dat we gedaan hebben kwam elke keer wel naar voren dat ze gevoelige darmen had. Gezien die KMA voeding licht verteerbaar is, zal dit zeker hebben bijgedragen. Met 4mnd zijn we de standaard voeding weer gaan introduceren en dat ging prima.. Slapen heeft hier wel een tijd geduurd voordat dit goed ging. We hebben heel lang onderbroken nachten gehad ivm speentjes, ziekte etc. Vanaf 6,5 maand ging dat ook steeds beter en nu met 9 mnd is het een heerlijk, vrolijk meisje en slaapt ze 2x 1,5/2u overdag en van 18.30-6.00. S avonds en s nachts word ze niet meer wakker, tenzij ze bv verkouden is (zoals nu ).. Wat ik je wil zeggen; volg je gevoel, doe wat denkt dat het beste is voor je kindje. En ook al is het nu zo onwijs zwaar en denk je dat het nooit over gaat... Die tijd komt er; echt waar!! Sterkte meid!