Uitgerekend 1 t/m 15 December 2014

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Boris10, 22 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    Ik doe zeker rustig aan. Af en toe help ik en zit ook vaak lekker oo een stoel of op de bank. Super leuk een begin maken met het kamertje. Ons kamertje wordt bezorgd in de week van 12aug.

    @me leuk kamertje en wagen.

    Ben trouwens wel benieuwd hoe jullie kamertje er straks echt uitzien als jullie ze hebben aangekleed enzo. Ik wil wat met assosoires gaan doen van Bambam. Dat kennen jullie vast wel.
     
  2. Judithvl

    Judithvl Actief lid

    2 apr 2014
    267
    0
    0
    Wat leuk, een jongen stefjuh!!! En alles goed met m?

    Wat een slanke dames komen er voorbij! Willen jullie allemaal alleen jullie buik op de foto nemen en de slanke vormen er om heen wegknippen voor de foto:D :D :D

    Ik heb vandaag een maxi dress gekocht...heeeeerlijk. Die uit de positiemode zat niet mooi, dus heb er nu een uit de gewone dameslijn, komt bijna tot op de grond, sluit mooi getailleerd aan en rekt lkkr mee;)

    Vanm de babymeubels af 'gegrond' zodat we vd wk alles in 1x wit ( RAL9010) kunnen spuiten. Net als een speelgoedbankje en n tafeltje met mini stoeltjes die wat lelijk zijn geworden in de loop der jaren.
    Eerst alles wit en als we t geslacht weten ( duurt nu wel lang hoor :)) ga ik met sjablonen ( letters) grijs of oudroze verf aan de gang.

    Straks op verjaardag. Daar heb ik dus geen zin meer in savonds. Wil savonds niks meer moeten. Lkkr pootjes omhoog... Al gaat dat nu niet want ook de salontafel staat nu in de grondverf :D

    Het maakt mij niet echt uit wat ik aankom, ik houd het toch niet tegen. Alleen al deze week weeeeer een kilo erbij:cool: zit nu op 4 kilo erbij in totaal, geloof ik.

    Vd week was de kleine erg druk aan het trappen. Ik was er van overtuigd dat VL het ook zou voelen maar nee....niks... En dat vond ik zo jammer, want ik voelde het duidlijk tegen mn hand, maar dat komt waarsch.omdat ik het ook van binnenuit voel. :(

    Fijn weeknd allemaal, kga lkkr douchen!
     
  3. Stefjuhhhh

    Stefjuhhhh Actief lid

    31 mrt 2014
    104
    0
    0
    Mijn 2 lieve hondjes
    Zuid Holland
    Ja alles was helemaal goed net ons prinsje!
    Lag mooi op schema qua groei en bewoog goed.
    Lekker uitsloven voor zijn opa's en oma's, die vonden het ook prachtig!
    Helemaal blij op onze blauwe wolk.

    Nu ideeën gaan opdoen voor de babykamer, denk dat we voor mintgroen gaan.

    Er had toch nog iemand geslachtsbepaling vandaag?
     
  4. roja

    roja Actief lid

    26 feb 2014
    214
    1
    0
    Ja ik haha!!Hier ook een kleine man erbij...al vond ik de echo niet 100% overtuigend,dus ik wacht de 20 weken echo af
     
  5. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    Leuk Roja.

    Wij hebben as donderdag controle en hartje luisteren en hopelijk wil de gyn even kijken maar het geslacht. We zijn nu echt heel nieuwsgierig.

    Waar blijven de meisjes????
     
  6. Hbz

    Hbz Actief lid

    23 nov 2013
    370
    92
    28
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Wij hebben de babykamer al bijna af :).

    Onze slaapkamer moet ook nog. We hoefde alleen maar een muurtje te schilderen...

    Deze stickers plakken we op de muur. De sticker hebben we besteld in een breedte van 2 m! Vind hem zooooo leuk :)

    Weer een jongetje dus! Gefeliciteerd Roja! Ben ook benieuwd wanneer de meisjes zich aankondigen...
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      25,5 KB
      Weergaven:
      2
  7. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83
    Leuk roja! Gefeliciteerd! Hoe kan het dat je niet 100% overtuigd bent?
    Was het niet goed in beeld te brengen?

    Ja dat is leuk swimming, bambam!
    Ik werd vandaag vooral aangetrokken door Nijntje en tijgertje :D!

    Leuke stickers hbz!!! Welke kleur muur doen jullie eronder!?

    Over een aantal maanden plaatsen we allemaal foto's van onze kinderkamer :D
     
  8. Hbz

    Hbz Actief lid

    23 nov 2013
    370
    92
    28
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Er komt een wikte muur onder me84
     
  9. roja

    roja Actief lid

    26 feb 2014
    214
    1
    0
    Bij onderzoeken en echo's staat de echo foto.
    Ze deed eigenlijk nooit meer echo's, en zei constant dat ze niks kon zien omdat de kleine de voeten en benen er voor hield,vervolgens zag ze wat,en dat was waarschijnlijk de navelstreng.. Ze wees het aan,en ze zal het vast goed hebben,maar ze was niet overtuigend...bij mijn andere zoontjes was het veel beter te zien
     
  10. 26mei

    26mei Fanatiek lid

    22 sep 2013
    1.973
    330
    83
    Wat leuk al weer twee jongens (waarschijnlijk) erbij!

    Hier had ik vanaf het begin een meisje gevoel, maar dat is sinds een weekje weg. Weet het echt niet. Nog ff wachten tot donderdag.

    Wat een leuke meubeltjes zie ik voorbij komen. Ben erg benieuwt naar de babykamers van iedereen. Wij weten al wat we willen, wel afhankelijk van het geslacht. Dus nog niks gedaan/gekocht voor we het weten.

    Wel vandaag 5 mooie boeken gescoort. Jip en Janneke, Pluk vand e Petteflat, Ziezo, Otje en Floddertje. Die gaan mooi op de babyboekenplank staan en veel gebruik worden als de kleine er is.

    Hier verder veel pijn in mijn liezen. Geen idee wat het is. Zit te denken aan blaasontsteking. Al heb ik geen pijn bij het plassen. Maandag maar even wat wegbrengen naar de ha.

    heb ook even naar de gewichtstoenamen tabellen gekeken. Klopte alleen bij mij niks van. Begin gewicht is 7 kilo zwaarder dan huidige. daarvan raakte de berekeningen van in de war. Moet deze week 8 kilo aankomen volgens die pagina hahah. Tjah.. maar gewoon gezond eten, veel bewegen en genieten. Dan zien we wel hoe het loopt.
     
  11. DienB

    DienB Actief lid

    17 apr 2014
    223
    0
    0
    Zorg, opstarten eigen kapsalon
    A'doorn
    Geeeee roja en daar betaal je dan voor, ondeskundig :cool:
     
  12. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    YESS vandaag 15 weken. Ben zo benieuwd naar as donderdag!
     
  13. Lentekind85

    Lentekind85 Bekend lid

    5 feb 2014
    714
    223
    43
    NULL
    NULL
    wauw, wat een jongens allemaal hier!
    Hoog tijd voor wat vrouwelijke aanwas zou ik zeggen ;)
    @26mei: grappig, ik heb precies hetzelfde, dacht eerst ook stellig dat het een meisje zou zijn, maar nu heb ik dat niet meer en denk ik dat een tweede jongen ook best wel zou kunnen ;)

    We zijn nog niet bezig met de babykamer eigenlijk... ivm de verhuizing is het daar tijdelijk nog een opslag/rommelkamer. Dat komt binnenkort wel goed. En we gebruiken denk ik het ledikant van de oudste, dan krijgt hij over een maand of 2 een juniorbed. Dan moeten we alleen nog de muren doen, aankleding kopen en een commode uitzoeken, dus het valt best mee denk ik... we hebben natuurlijk ook veel spullen al.

    ik heb trouwens inmiddels last van duizelingen,vorige keer geen last van gehad. Maar bloeddruk was nu ook 110/55, dus heeft daar wellicht ook iets mee te maken. Nou ja, beter dan een hoge bloeddruk!

    Nu maar eens de was wegwerken, blegh!
     
  14. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83
    Rustig hier vandaag!

    Poeh merk dat ik minder conditie/ energie heb.. Net even een stuk gelopen en dat viel me wel wat tegen..
    moet ik toch maar wat vaker doen:)

    Morgenavond naar vk..! Kan niet wachten!

    Fijne dag nog allemaal!
     
  15. 26mei

    26mei Fanatiek lid

    22 sep 2013
    1.973
    330
    83
    Lastig zo'n lage bloeddruk Lentekind. Kan goed dat je daardoor duizelig ben hoor. Krijg je er nu iets voor?

    idd wat een rust hier. De ene keer 4 pagina's terug lezen nu amper één. :)

    Hoop dat dat betekend dat iedereen een leukere en interessantere (is dat een woord?) dag hebben gehad dan ik. Net thuis van avond dienst nr.4 op rij, morgen nog één en zit mijn reeks van 6 dagen werken er weer op. Pff ben op. Maar wil niet meteen naar bed omdat de honden netzo blij zijn dat ik thuis ben.

    Dames met echo's en controles morgen veel plezier/succes!
     
  16. Lenaroos

    Lenaroos Niet meer actief

    Ook in mijn buik zit een mooi piemeltje.
     
  17. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    Yes weer een jongen!!! Super leuk. Gefeliciteerd!

    Nu kan dr lijst weer geüpdate worden met blauwe hartjes.
     
  18. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    Whahahaha dat meen je!!! :D Gefeliciteerd!!
    Gaan we gewoon allemaal een jongen krijgen?! :$
     
  19. Me84

    Me84 Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.180
    363
    83
    geweldig Lenaroos !!! Gefeliciteerd!!!!
    Vanmorgen echo gehad?

    Haha worden er wel meiden geboren in december?! :D
    Hoe toevallig!!!
     
  20. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    Echt te grappig...!
    Vandaag heeft FamilievdLaan ook nog een echo... dus misschien komt er vandaag ook nog een meisje.
     

Deel Deze Pagina