Hoi dames, Ik moet aankomend weekend ongesteld worden. Mijn vraag was.. Hoe vroeg kun je testen en welke testen??
Ik weet dat je het waarschijnlijk niet wilt horen...maar normaal gesproken wacht je je menstruatie af en als die uitblijft kun je testen.maar de meesten hier die doen het omgekeerd,testen veel te vroeg,en zijn dan van slag als ze ongesteld worden.
Hoe weet je zo zeker dat je aankomend weekend ongesteld moet worden? Zie dat je 28 mei gestopt bent met de pil? Heb je ovulatietesten gedaan en weet je wanneer je eisprong geweest is? Beter is het om tot je NOD te wachten. Maar als je eerder wilt testen, dan zou je het beste vanaf 4 dagen voor NOD kunnen testen met bijv de Kruidvat 2 voor 5 euro.
He lovecouple, De kruitvat 2 voor 5 zijn redelijk gevoelige testen. Uiteraard weet jij met 2 kids dat het beter is om te wachten Mocht je toch eerder willen proberen kan dit 4 dagen voor nod. Spannend en succes.
Bedankt voor jullie reacties. Maar de vraag was welke testen gevoelig zijn niet dat ik moet wachten tot nod. Ik snap dat zelf ook wel maar zoals iedereen hier op het forum zijn we altijd toch nieuwschierig van te voren. En ik heb ovu testen bij gehouden en mijn eisprong gehad dus aan de hand daarvan weet ik dat volgend weekend mijn nod is. Sorry als ik geïrriteerd over kom maar ik stel een gewone vraag en vraag niet om commetaar
ik heb gisteren 5 dgn voor nod getest duidelijk positief met de early test point . vandaag met kruidvat en action waren ze alle bij negatief.:x met mn 2e dochter heb ik 4 dgn voor nod positief getest
Idd mamalap. Ik bedoel we zijn allemaal vrouwen en denk dat er maar weinig zijn die echt tot hun nod wachten met testen. Het leg er alleen aan hoe je er zelf mee om gaat als je test nega is toch
Zeker! Ik test ook vroeg hoor, vind ik fijn. Al doe ik er 20 en word ongesteld als ik dat fijn vind is dat zo. Misgaan kan altijd ook als je nod voorbij bent.
De early testen van Zwanger en kids, ealry predictor en early kruidvat geven valse strepen dus die zou ik zeker niet gebruiken voor je NOD. De kruidvat 2voor5 zijn normale testen maar veel mensen hier op het forum kunnen daarmee 4 dagen voor NOD testen. Dus mocht je eerder dan je NOD willen testen dan zou ik zeker die gebruiken!
Bij mij geven de vroege testen van zwanger&kids geen valse streepjes. Zijn bij mij echt omo wit als ik niet zwanger ben. Deze kan je 6 dagen voor nod al doen.
Oh de Z&K ook? Damn, heb daar nog een hele zwik van liggen nog nooit vals positieve streepjes gehad trouwens. Welke testen geven volgens de massa hier tegenwoordig géén valse streepjes?
Ik zeg niet dat ze altijd valse strepen geven hoor maar heb er afgelopen periode 3 van de 6 valse streep op gehad en ben echt niet zwanger en ook niet geweest! Op hetzelfde moment kv2v5 en cb digital gedaan en beide omowit. Op Nod werd ik ook gewoon netjes ongesteld. als je hier op het forum kijkt zul je zowel pos als neg ervaringen hier mee vinden dus wellicht dat je die berg testen gewoon kunt gebruiken hoor maar test bij een positieve test ook nog voor de zekerheid met een ander merk. kv2v5 zijn veel goede verhalen over, ook voor NOD en weinig valse strepen
Oke thnx meiden. Word denk ik toch even na het kruidvat. Ben zo ziek als een hond dus weet niet of ik dat ga redden anders nog paar dagen wachten. Ben zo misselijk overgeven en na de wc. Zware buikgriep. Dus ik wacht het af.
Ik heb met alle testen wel indrogers/vals positieve testen gehad.. Bij de mk teste ik 7/8 dpo al heeel vaag positief. Ik ben ook zo'n vroegtester hoor, is zo spannend! Ben benieuwd TS!