1 t/m 15 Augustus 2014 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door NiJO, 22 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    17 apr 2012
    1.034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Ik heb eerst de sensitive genomen. . En heb ook 1 van zwitsal.. :) we zien t wel anders worden t snoetenpoetsers of stofdoekjes ;)
     
  2. mommywannabe

    mommywannabe Actief lid

    4 nov 2013
    319
    0
    0
    Antwerpen, België
    Hier worden het wasbare billendoekjes, gewoon wat water met babyolie :D lekker handig als je toch de wasbare luiers al hebt ;)

    We gaan ook geperst kokosvet gebruiken als billenzalf. Ben niet zo voor die dikke witte crèmes van verschillende merken :)
     
  3. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    mommywannabe, herkenbaar :)
    Hier ook kokosolie als 'creme'.
    Heb nog weleda billenbalsem wat vanwege de combi calendula en zink heel fijn kan zijn (ook voor waterpokken hihi)

    Hier ook wasbare luierdoekjes, gewoon met water en olie inderdaad en een stapeltje papier bij de hand (tissues of gewoon wc papier). De doekjes zet ik evt in een pot water met een drupje teatree olie, verzacht erg goed.

    Heb voor onderweg wat kleine verpakkingen wegwerpdoekjes zonder gekke toevoegingen. Dit doen we ook met luiers, wel wegwerp maar wel zo afbreekbaar mogelijk (is vaak max iets van 70% dacht ik).

    Pas met luiers kopen op voor de maat, het is heel wisselend hoe snel een baby er uit groeit, ook afhankelijk van pasvorm ed.
    Heb 4 pakken maat 1 (kleine pakken), maar dat was vooral omdat ik ze in dat aantal met korting bestellen kon :)


    Vandaag eindelijk de laatste dingen gekocht, besteld in mijn geval want liever via webwinkels. Alles rondom de wieg, hoesjes en een dekentje. XL hydrofielen, handig voor evt bakeren, wikkeldoek etc, maar ook nog jaren als handoek. Bij de eerste niet gedaan, maar nu dan toch een lamsvachtje, vooral fijn als het kouder wordt.
     
  4. Akkoe

    Akkoe Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.186
    0
    0
    Wijkverpleegkundige Buurtzorg Nederland
    @kris gefeliciteerd!!
    Stephie mooie kamer!!!
    Zag mooie buiken voorbij komen.....! Gaaf!

    Hier nu al op +18kg.... (bij 1e totaal +30.... :()
    Had ze er net alle 30weer af... Haha

    Hier ben ik t zat.... Ik wil t kamertje inrichten en manlief vindt alles belangrijk behalve dat..... Grrr
    Iemand nog tips wat aan te trekken bij 'n zwangerschapsshoot met dochterlief....??
    Gaat waarschijnlijk zaterdag gebeuren al weet manlief dat niet :p verrassing :D
     
  5. Akkoe

    Akkoe Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.186
    0
    0
    Wijkverpleegkundige Buurtzorg Nederland
    @manuela tnx voor tips met betrekking fotograaf.
    Ik krijg 30juni schoonmaakhulp en 1 juli komt fotograaf (als man thuis is en ik naar n wellness :D)

    Nu dus in etappes alles opruimen...... Damn waarom bewaar ik zoveel Hahaha
     
  6. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Ik had afgelopen zaterdag een shoot en had mijn spijkerbroek aan en een strak hemd. Die in het blauw in in het wit.
    Verder ook half naakt :p met alleen een doek om.
    Ben heel benieuwd naar de foto's!

    @Doekjes: Wij gebruiken die van de AH altijd. Die zijn nat, maar niet te en er zit ook niet zo'n chemisch geurtje aan.

    Morgen opname gesprekken, ben ik wel een uurtje zoet mee. Keizersnee bespreken etc etc.

    Daarna even boodschappen doen met mijn oma. Mijn opa is sinds een tijdje ziek en kan niet meer auto rijden. Mijn ouders zijn met mijn ooms en tantes op vakantie, dus nu nemen de kleinkinderen de mantelzorg over.
     
  7. manuela82

    manuela82 Actief lid

    26 nov 2013
    208
    1
    0
    NULL
    NULL
    @akkoe: het is echt ongelooflijk hoeveel spullen je verzamelt. Hier zijn wel 20 verhuisdozen aan spullen eruit gegaan. En niet dat wij nu zo een enorme rommel hadden. Maar vond het uiteindelijk wel leuk om te doen en trots op het resultaat. Maar goed mijn tip is dus vooral: niemand ziet op de foto of je keuken perfect schoon is maar iedereen ziet wel de rommel die op keukenkastjes en aanrecht staan, wat de keuken een stuk minder ruim maakt op de foto. En dan nog hopen op zonnig weer ;)

    Mamavanjuul: een keizersnede lijkt me niks maar kunnen toeleven naar een bepaalde datum lijkt me wel erg fijn. Wordt het een keizersnede waarbij je je kind direct op de borst krijgt of worden jullie eerst gescheiden?

    Ik heb de billendoekjes van pampers sensitive en de billencreme van weleda calendula baby. Daar heb ik ook de andere verzorgingsproducten van omdat die ongeparfumeerd zijn. Ik hou er rekening mee dat de kleine een gevoelige huid kan hebben omdat wij beiden een huisstofmijt allergie hebben. Kleertjes heb ik overigens wel met gewoon wasmiddel gewassen, alleen wel de wasmachine op extra spoelen gezet.

    Zo en dan nu proberen een paar uurtjes te slapen om vervolgens weer wakker te gaan liggen. Slaap nu al niet meer door :(
     
  8. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    31 aug 2012
    4.175
    1.602
    113
    Vrouw
    Nog 3 dagen werken en dan verlof... Vind het echt een heel raar idee:). En vanmiddag weer controle, ik hoop zo dat ze nu wel kunnen voelen hoe onze kleine ligt, of anders dat ik snel een liggingsecho krijg... Word hier een beetje onrustig van.

    Manuela, ik hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen, lijkt me echt ontzettend vervelend om niet meer door te kunnen slapen. Die periode hebben we straks al intensief genoeg met zo'n kleine uk.
     
  9. Akkoe

    Akkoe Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.186
    0
    0
    Wijkverpleegkundige Buurtzorg Nederland
    Ik zal vanavond eens starten net accessoires in huis opruimen..... Hihi
    Hier is t doorslapen ook gebeurd. Vk gaf me advies om tabletje van vsm te gebruiken maar ben de naam kwijt.... Donderdag maar weer vragen... :D

    @kinderwens duim voor je dat ze t inderdaad kunnen voelen. Heerlijk verlof!! Geniet ervan!
    Hier nog n dwarsligger, dus verwacht volgende week homeopathie.... Ben benieuwd :)

    Zo maar eens opstaan, kleine meid is al gezellig aan t babbelen met haar pop hihi
     
  10. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    @manuela: Een natuurlijke keizersnee staat wel op de planning, maar kan het niet vaak genoeg benadrukken bij de gyn ;)
     
  11. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    manuela, oh wat vervelend niet goed slapen, hopelijk heb je toch wat goede uurtjes kunnen pakken!

    Kinderwens, hopelijk is het goed te voelen, altijd fijn om te weten.

    Akkoe, ik ook +18 en bij de eerste bijna 30! haha dat is toevallig.
     
  12. diana87

    diana87 Actief lid

    24 nov 2009
    139
    9
    18
    thuis mama
    friesland
    Zo zeg! Wij hebben hier besloten om voor de bevalling niet meer te verhuizen, aan gezien ik met 38 weken word ingeleid, hebben we nog maar 4 weken, dus dat word heel krap om! We zien na de bevalling wel weer! Aleem is nu de opruimwoede hier toegeslagen! Gister is mijn moeder even wezen helpen met meubels verschuiven enz, de box staat nu in de kamer, kinderspeelgoed weer geordend, nu boven nog aan de slag, maar vandaag ff rustig aan, voel mijn bekken en rug verschrikkelijk!

    Nu blijkt ook nog dat ik de goeie schroeven van het ledikantje niet heb, dus daar ook nog maar wat op verzinnen, dan kan die ook in mekaar!

    verder hoor ik veel meiden over hun gewicht! Ik ben nog niks aangekomen! Eerste paar weken van de zwangerschap wel 6 kilo afgevallen, en daar na niks meer bij gekregen, gelukkig kan ik wel wat hebben kwa gewicht, want had zoiezo al wat overgewicht!

    Vrijdag weer naar de gyn, hopelijk is de kleine gedraaid in de goeie richting!
     
  13. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    21 jan 2013
    1.291
    192
    63
    Vrouw
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Hier vanmorgen op de weegschaal gestaan... +1,1 kg sinds 4a5 weken geleden... Viel me nog mee!
    Even zo kijken hoevee t nu in totaal is!
    Mijnhoofd lijkt echt wel een zeef, ben echt aan verlof toe geloof ik, anders ga ik echt fouten maken... Herkennen jullie dit?

    Merk trouwens aan mijzelf dat ik gisteren iets teveel gedaan heb, ben nu erg moe! Geen puf om weer iets te ondernemen... Terwijl ik t wel wil, *zuuuuucht*
    Ga vanmiddag lekker theeleuten bij een vriendin! Zij is vrijdag bevallen van de derde... Dus lekker babyknuffelen :D

    Hier donderdag weer controle... Heb eerlijk gezegd niet zoveel veel zin :( stom hè. We sien deze donderdag de leidinggevende gyn en zij reageerde wat vreemd de vorige x dat we haar zagen toen we besloten in t Erasmus te blijven... Zij had geacht dat we wel weer naar ons eigen ziekenhuis zouden teruggaan. Niet dat ze t erg vond hoor, maar vond t gewoon een rare reactie van haar. Dus vandaar dat ik er denk ik btje tegenop zie :(

    Ben ook "bang" dat ze opeens zegt dat ren natuurlijk keizersnede daar niet mogelijk is, terwijl dat wel gezegd is! Pppfffff hoe gek kan een mens zichzelf maken he
     
  14. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    17 apr 2012
    1.034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Hier een goede nacht gehad gelukkig!
    Diana nog niet verhuizen..dat zal wel wat rust geven denk ik?

    Ik leedst veel meiden hier dus voor milieubewust gaan? Met herbruikbare doekjes enzo?

    Kaatje.. Niet druk maken!! Die gyn is wel wat gewend toch?
    En zolang er niks aan jou situatie veranderd zal die natuurlijke keizersnede niks aan veranderen denk ik?

    Hier komt morgen de kraamzorg langs.. Hebben jullie je bed al omhoog?
    En volgende week donderdag weer naar de verloskundige.. dan ook de liggingsecho..
     
  15. diana87

    diana87 Actief lid

    24 nov 2009
    139
    9
    18
    thuis mama
    friesland
    Nou aan de ene kant geeft het wel rust om nu niet te verhuizen, maar aan de andere kant baal ik ontzettend, we willen ook de 2 oudste kids niet zomaar van school plukken na de bevalling om te verhuizen, dus zal dat in een vakantie gebeuren, dan zit je al gauw in de herfstvakantie, en dat houd in dat ik de verzorging van de baby hoofdzakelijk aleen moet doen tot dan, mijn vriend heeft zijn bedrijf nu een half uur rijden bij mij vandaan, hij kan dus niet even steeds heen en weer blijven rijden, wat ook nog veel geld kost kwa benzine enzo.

    ons nieuwe huis ligt op 5min afstand, dus dat scheeld al weer even!
     
  16. Wimpiej

    Wimpiej Actief lid

    18 apr 2012
    154
    0
    0
    #2616 Wimpiej, 24 jun 2014
    Laatst bewerkt: 24 jun 2014
    Hier gelukkig ook een rustige nacht gehad...
    Pff begin nu te merken dat men buik in de weg zit met alles haha..
    En beebs vind stofzuigen en dweilen maar niks merkte ik net op het werk haha... Gelukkig bijna klaar voor vandaag..
    Nog 3 weken en dan ga ik met verlof.. Zie wel of ik dat vol hou haha...

    Bed staat hier nog niet op klossen... Dat doen we rond week 36... Leek mij vroeg genoeg.. Of zie ik dat verkeerd?

    Wij gaan wel met wegwerpluiers en doekjes werken..
    Luiers heb ik nu in maat 0, 1 en 2 van kruidvat (voordeel verpakking) en newborn van pampers, doekjes heb ik ook van kruidvat.. Maar heb nog 2 proef pakjes van pampers en Zwitsal liggen mochten de doekjes van kV niet goed bevallen..
     
  17. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    Diane, dubbele beslissing dus. Moeilijk hoor, beide niet ideaal.

    Vanaf wk 37 mag de baby komen, als het bed dan hoog staat lijjt ne vroeg genoeg. Maar ben met niks vlot :)
     
  18. sunflower12

    19 feb 2013
    83
    0
    0
    Hi Dames!

    Ik ben al zoooo lang niet meer actief geweest hier. Net even wat bijgelezen! Ik zie al dat ik gelukkig niet de enige ben met bepaalde 'probleempjes', scheelt weer wat voor mijn gevoel haha.

    Er zijn een aantal dingen waar ik me wel wat zorgen om maak. Zo ligt ook mijn meisje in stuit (al een paar weken) en voel ik ook nooit getrappel bij mn ribben, altijd onderaan in mijn buik. Vorige week voelde ik de kleine een hele nacht en morgen niet, dus extra echo en ctg van baby in ziekenhuis. Alles was gelukkig goed, waarna ze nu weer volop beweegt.

    Daarnaast slaap ik al maanden superslecht en heb ik vannacht alweer veel lage buikpijn gehad wat volgens mijn vk door stress komt. Mijn partner en ik gaan 1.5 week voor mijn uitgetelde datum trouwen en hier zijn wat problemen mbt meningsverschillen bij van mijn partner en mij wat mij veel stress geeft. Ik ben dan ook bang dat ik dalijk eerder beval hierdoor.

    Ik hoop dat ik door het blijven lezen van jullie berichtjes in een wat rustigere stemming kom en blijf :)
     
  19. RiTi

    RiTi VIP lid

    24 mrt 2009
    7.587
    0
    0
    Utrecht
    Wat lastig sunflower, hopelijk is de spanning snel weg en kan je ontspannen de laatste loodjes in.
    Wel heel leuk hoor, trouwen!
     
  20. Stephie86

    Stephie86 Fanatiek lid

    17 apr 2012
    1.034
    0
    36
    Thuiszorg en zor
    Rotterdam
    Dat snap ik helemaal Diana dat je baalt..
    Je hebt dalijk wel de 'tijd' om alles te doen in het nieuwe huis.. (geen idee wanneer de herfstvakantie is)

    Hier ook gewoon wegwerp luiers enz.. Helemaal niet over nagedacht eigenlijk.. Lijkt zo gewoon.. Mijn bed staat ook nog nie op klossen.. Maar omdat die vrouw morgen komt.. Dacht ik er aan :)

    Sunflower gefeliciteerd met jullie aanstaande huwelijk! Stuit kan nog draaien nu toch? Niet te druk maken meid! Denk aan jullie meisje!

    X
     

Deel Deze Pagina