He bah, ik wil m ook!!!!! Maar code juni werkt niet. Code juni onbekend bij wehkamp. Ben niet teruggegaan of zo, balen!
Dat was bij mij de eerste keer ook! Daarna deed hij het wel. Denk dat de site wat overbelast aan het raken is
Vreemd, geld is wel van rekening af maar producten staan nog in winkelmandje wehkamp...... En er staat geen gedane bestelling. Huh????
bij kruidvat was hij idd 40 euro! Heb hem nu dus maar op wehkamp besteld met de kortingscode. Morgen komt ie binnen... kan bijna niet wachten.. echt stom.. haha ben helemaal enthousiast nu
Ik heb de micro pedi. Ben heel benieuwd of deze beter is. Ben niet zo enthousiast over die van mij maar die heb ik pas een jaar.
dat is raar sneeuw...staat die ook niet tussen bestellingen? Ik heb hem binnen.. en OMG..... ben heel sceptisch tegenover dit soort dingen.. maar OMG ik had echt heel veel eelt, normaal met zon voetrasp maar maakte het allemaal maar erger.. vanmiddag buiten gaan zitten idd.. want dju, lijkt wel sneeeuw.. bijna half uur per voet gedaan.. en mijn voeten zijn weer mooi!! ik heb weer gevoel onder mijn voeten, ben een cm kleiner LOL... voetjes zijn zooo zacht en glad nu.. jaaaa, eindelijk weer naar bed zonder dat ik in het flanellen laken blijf hangen vanavond nog ff een lekkere vochtinbrengende creme erop.. laat de zon nu maar komen, ik durf weer open schoentjes aan
Die heb ik ook, het scheelt een hoop als je de extra grove vijltjes gebruikt. Heb wel die van Scholl besteld en is vanavond bezorgd dus ik kan morgen vergelijken
Wat een positieve reacties. Ik wil ook!! Ik ben al ca 4 weken bezig om eeltplekke onder mijn voeten te verwijderen met anti-eelt crème van Hansaplast in combinatie met scrubcrème. Maar tot nu toe zonder gewenst resultaat. Ja, vanaf dag 1 zijn mijn voeten superzacht geworden, maar de eelt zit er nog steeds (is ook zacht geworden, maar niet verdwenen ). Even een vraagje. Ik heb niet zozeer een gelijkmatige eeltlaag onder mijn voeten, maar op een paar plekken heb ik een ophoping (?) van eelt, zoals aan de zijkant van mijn grote teen. Is zo'n eelt 'bobbel' ook goed te verwijderen met de elektrische vijl van Scholl? Of is die vooral bedoeld om een gelijkmatige laag eelt te verwijderen? De vijl ziet er namelijk best breed uit (?). En als de eelt is verdwenen... Hoe vaak gebruiken jullie hem dan nog om het bij te houden? Alvast bedankt voor de antwoorden!
ook die bobbels gaat prima nog geen idee hoe vaak ik dit moet doen.. denk om de paar dagen in het begin... maar dan ben ik met een paar minuten klaar
Jaaaaaa mijn voetjes zijn ook weer heerlijk glad. Ben wel een tijd bezig geweest hoor. Zeker een uur. Nu bijhouden. Het vijlrolletje ligt in een bakje biotex en m'n voeten ingesmeerd met een lekkere crème. Heerlijk! Ik ben er blij mee.. Vraag me wel af hoe lang je doet met 1 zo'n vijlrolletje.
Gister besteld bij de Wehkamp, vanavond binnen. Ben een uur in de badkamer bezig geweest. En ik wil niet anders meer. Dit is makkelijk vol te houden, je merkt direct resultaat. Ik had echt heel hardnekkig eelt. Nooit slippertjes aangedurfd. Morgen....ga ik slippers kopen !
Thanks ladies! Ik heb 'm ook besteld bij Wehkamp ben heel benieuwd, kan toch haast geen miskoop zijn aan deze reacties te lezen?,