Ze meten hm wel, maar ze zeggen het niet altijd. Ik vraag het altijd gewoon. Of ik kijk mee op het scherm en zie zelf ook hoe groot/klein ze zijn. @ truelove Gaat goed hier. Nog niet ongesteld. Ook geen gekke klachten/ testdrang "Symptomen "zijn sinds ei: moe, levendige dromen, ongiekrampen, licht gevoelige boobs.. Maar goed. Sta dan ook strak van de hormonen. Verwacht zodra de utro een beetje uit mn lijf is de ongie ook wel doorbreekt. En anders test ik denk ik zaterdag weer. En bel ik maandag de arts. Ei kan natuurlijk ook zijn doorgegroeit als cyste, maar daar ga ik maar niet vanuit. Heb wel duidelijke ovulatie symptomen gehad.. Maar goed.. Lichaam heeft me wel vaker in de steek gelaten de afgelopen maanden. Stiekem hoop ik gewoon op een wonder
Ik hoop met je mee Daantjuh! Bij mijn echo's zeggen ze altijd wel hoe groot de eitjes zijn. Ik krijg geen foto's mee.. Jammer eigenlijk wel leuk om dat allemaal bij te houden.. Bah ik voel me vandaag echt niet lekker.. Ontzettend moe, misselijk, menstruatiekrampen en pijnlijke borsten. Laat die ongesteldheid maar gauw doorbreken.. Maar gezien de vorige keren vrees ik dat ik nog wel even moet wachten.
@kitty: welkom terug! Heb je het fijn gehad? Wat vliegt de tijd voorbij he! @daantjuh, wat zenuwslopend zeg dat afwachten.. vreselijk @elles hoelang duurde het doorbreken van menstruatie vorige keer? Alweer een dag voorbij. De tijd gaat hier gelukkig wel snel voor mijn gevoel. Over 6 dagen de echo!
Heb net even alles bijgelezen, mobiel stond nog op de pagina waar ik was voor ik vertrok Lets, wat ontzettend balen! Niet eerlijk En een paar dames rond NOD, succes! Duim voor jullie Hier was mijn vakantie geweldig, had een gezellig kleinogend sfeervol resort, de zee was adembenemend, heb met dolfijnen gezwommen, ben naar 2 oude maya plaatsen geweest. Had ook superschattige hangmatten gezien om als wieg te gebruiken.. Maar vriend reageerde beetje lauw erop, dus heb t maar gelaten voor wat t was... En nu.. Nog even afwacht tot mijn NOD, heb in het weekend van 14/15 juni eisprong gehad, dus denk dat ik tot uiterlijk woensdag over een week moet wachten. Straks even om raad bellen met ziekenhuis omdat ik eigenlijk cyclus zou afbreken
Catmommy, 12 dagen na laatste Provera pilletje Kitty, klinkt geweldig zeg!! Vooral zwemmen met dolfijnen lijkt me echt super. Leuk dat je er weer bent!!
Iez en Junyor, wat balen... volgende keer hopelijk meer succes! Hoi Kitty, ik ben hier nieuw. Fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad! Ryanne, ik zou gewoon meedoen hoor. Volgens mij kan het nog niet veel kwaad en afleiding en plezier is ook belangrijk! Wat irritant Daantjuh, die toch wel onduidelijkheid. Over dromen: ook hier al van kinds af aan veel dromen! Soms over dingen die me duidelijk bezig houden, soms over dieperliggende angsten. En ook ik ben in mijn dromen al een paar keer zwanger geweest Wat leuk dat je die echo's meekrijgt. Ga ik de volgende keer ook vragen
Hier gister weer last met klussen..denk dat me ei eraan komt maar durf het niet te hopen haha.. Dus wachten af..
Wauw kitty met dolfijnen zwemmen! Echt nog een droom van mij ook. Waar ben je geweest precies? Over dromen gesproken: gisternacht droomde ik over n positieve test en afgelopen nacht droomde ik dan ik ongesteld werd. Ik word gek van die dromen..kan t komende nacht niet s ergens anders over gaan... Daan; volgens mij test jij gewoon positief en aangezien je 3 dagen overtijd bwnt. Zal je ook vandaag een betrouwbare testuitslag hebben denk ik hoor. Zou niet in spanning gaan zitten tot zaterdag wel knap dat je t volhoud.
vanochtend een kleine temp drop.. (39.9, gister was het 37.1) ik denk echt dat ik vandaag of morgen ongesteld wordt.. Mark my words! Ik droomde toevallig ook vannacht dat ik niet zwanger was haha @ Kitty.. klinkt super! Wij hebben ook een paar jaar geleden met dolfijnen gezwommen, gaaf he! Die beestjes zien er zo zacht en aaibaar uit, terwijl die snuiten keihard zijn!
Daantjuh een kleine temp drop zegt hopelijk nog niets.. Ik duim met je mee! Ik ben een beetje kwijt waar iedereen nu zit maar een aantal aan de provera en een paar in de buurt van hun nod? Heeft er nog iemand echo's gehad?
View attachment 403131 Kijk trouwens wat er gister voor ons huis liep, ik stond helemaal blij een ooievaar schat!! M'n vriend: Ryanne.. Het is maar een grote overschatte vogel.. Maargoed ik vond het wel speciaal
Ik ben zwanger! Ik snap er nog helemaal niets van! Maar ik had twee positieve testen, 1 gewone, 1 digitale. Het moet allemaal nog even zinken. En dat al na 2 rondes Clomid. Ik wil jullie allemaal heel veel succes en sterkte wensen in de komende rondes en hopelijk heeft een ieder een positieve test!! Liefs Leentje
Leentje, wat een geweldig nieuws! gefeliciteerd! Daaantjuh, je houdt het wel spannend...maar hopen dat als het niet zo is het snel doorbreekt, dan weet je waar je aan toe bent.. Kitty, welkom terug! Thanx voor alle lieve reacties. Het gaat niet zo snel met de medicatie als ik dacht, een tabletje moet je 2 dagen van te voren innemen. Ga ik dus morgen doen zodat het zaterdag dan maar op gang kan komen. Zelfs dat duurt lang dus... Ondertussen ben ik boos en verdrietig op alles en iedereen, maar vooral om het feit dat ik het zo super oneerlijk vind dat we het nu zelf moeten betalen. Gewoon nog een extra straf erbij vind ik dat... Moet me er niet te druk om maken zeggen mijn ouders en ze willen best bij leggen, maar het gaat me niet zo om het geld maar gewoon om het principe, ik heb niet gewerkt voor iets wat iedereen gewoon maar gratis krijgt.. en natuurlijk heb ik het er wel voor over, maar het is zo gemeen! Zo...dat lucht op
Mocht ik zwanger zijn dat heb ik nog een nieuwe Gonal spuit liggen.. Die stuur ik met alle liefde naar je op, Lets!