Wie gaan voor/zijn zwanger van derde kindje?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Liz88, 8 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
  2. onze zolder is al een aparte kamer maar is ook werkplek voor mijn man, uiteraard ook rommel, de was hangt daar en de zonnebank. Maar ik vind het zelf ook niet fijn om apart van de kinderen te liggen. Er zou dan eigenlijk een dakkapel moeten komen, maar ja das ff te duur!
     
  3. Hmm dat ziet er niet goed uit, maar hoe kan die andere dan posi zijn geweest?
     
  4. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik zie inderdaad ook een streep... Wat raar zeg Sanntje :(.

    @Sophia: Hier komt de baby sowieso de eerste tijd bij ons op de kamer en daarna zal het ook een duokamer worden. Wie met wie op de kamer gaat zie ik dan wel haha..
     
  5. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    De huisarts denkt overigens dat ik gewoon zwanger ben. Als dit vrijdag bevestigd is wil ze me zo vlug mogelijk bij de vk hebben omdat ik dus in april m'n laatste menstruatie heb gehad. Ovulatie kan overal plaats hebben gevonden dus (denk zelf niet dat dit kan maar zeg nooit nooit) kan tussen de 2 weken en 2 maanden zwanger zijn...
    Ik denk eerder het eerste. En dan wordt je teleurgesteld met een echo waar je niets mee kunt.
    Zo!! Dat was hem! Morgen eerst onder t werk even bloed prikken. Hoop dat ze t goed vinden. Even smoesje bedenken.
    Iemand ideeën?? :D
     
  6. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    Precies t zelfde hier. Maar denk dat t hier ook delen wordt. En de baby zal t eerste half jaar nog wel bij ons liggen.
     
  7. mdlm

    mdlm Actief lid

    19 mei 2013
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal :)!

    Hoe hebben jullie de beslissing voor een 3de genomen? Wij zitten hier erg in dubio mijn werk is onzeker er zou moeten verbouwd worden op zolder, andere auto. Wij hebben nu een dochtertje van net 3 en ons zoontje word bijna 2. Maar ook de toekomst alles word alleen maar duurder en steeds minder vergoedingen. Het is niet iets wat ik zomaar wil omdat het niet compleet voeld vind dat ik wel verder na moet denken want ook dit kindje brengt kosten en andere dingen met zich mee. Nou ben zeer benieuwd naar jullie verhaal.

    Liefs mdlm
     
  8. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    Reacties lopen wat door elkaar haha. Maar geen idee. Dokter zegt dat alleen bloed t meest betrouwbaar is nu. En zonde van de testen zei ze.
    M'n nega testen van vanmorgen zijn wel met n streepje ingedroogd zag ik. Maar ja, dat telt niet meer na de 5 minuten...
     
  9. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Hier moet alleen de auto vervangen worden, maar dat hadden we sowieso al op de planning staan. Voor de rest kan ik thuis bij de kinderen blijven en kan er prima een derde bij qua financiën. We hebben alles op papier gezet en hebben daarna een voor en nadelen lijstje gemaakt over vooral de praktische dingen...
     
  10. Spannend, ik hoop dat t snel vrijdag is;)

    Financieel kan het en ik ben ook ee beetje van; waar er 2 kunnen eten.... auto wordt lastig. Wijnhebben auto van de zaak en geen keus.... dus das echt ff lastig.
     
  11. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    Ik heb ook zoiets van waar er 2 kunnen eten... Financieel is het haalbaar hier. Qua verre toekomst geen idee?? Ben ik van mening. Wat nu mogelijk lijkt kan volgend jaar al niet meer mogelijk lijken met dit gekke land tegenwoordig....
     
  12. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Jeetje meiden wat typen jullie veel! Gezellig!! Maar wel lastig voor mij om bij te houden :D Ik kan even niet op allemaal reageren, heb 10 pagina's bijgelezen, zal het vanaf nu weer dagelijks bijhouden en reageren!

    Sanntje voorzichtig gefeliciteerd, wel onzeker dus nog.. Balen zeg! Hopelijk vrijdag meer duidelijkheid.

    Bloemm en Lizz88: Leuk, jullie zijn beide ongeveer even oud als ik met ongeveer dezelfde leeftijden tussen de kindjes :)

    @tatie: Niet echt voorwaarden, maar onze jongste slaapt nog niet door en dat zal ik eigenlijk wel willen. Weet niet of dat anders trek in de zwangerschap, was vorige keren de eerste maanden zooo moe! Dat is eigenlijk mijn grootste 'struikelblok'. Maar goed, het moet eerst nog maar eens lukken om zwanger te worden natuurlijk, dat kan ook nog een hele tijd duren.. Hoewel ik van de eerste 2 snel zwanger was (na 1 maand en 4 maand). Misschien dat we rond de verjaardag van onze oudste wel gaan proberen! (5 oktober) Tot die tijd lees ik heel graag mee met jullie, beetje van de zijlijn al meegenieten haha!

    Sophia: Wat naar dat je je zo beroerd voelt. Lijkt me erg zwaar!! Hopelijk helpen die Sea Bands je een beetje. Goede tip, die moet ik ook nog bestellen voor onze wagenzieke dochter.
    Wauw wat fijn een goede echo!! Gefeliciteerd meid!! En ook gefeliciteerd met jullie jubileum! Hier gister 1 jaar getrouwd.

    wonderbaby: Welkom!! Jou ken ik haha :D

    Welkom Debke83! Alvast een fijne vakantie gewenst. En hier 2 dochters, dus zal tzt ook wel de vraag krijgen of we graag op een jongetje hopen... Ach ja..

    @tatie: Wat balen zeg van de problemen op het werk van je man.. Hopelijk snel zekerheid..

    Welkom Feremisa!! Hopelijk snel een posi test..
     
  13. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Hier in huis al bezig met een soort van pre-zwangerschaps-schoonmaak ofzo! Ben de hele dag druk met poetsen en lijstjes maken met dingen die nog moeten gebeuren in huis. Het schiet alleen nog niet echt op met die 2 hier haha!
     
  14. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Haha, dat doe ik ook!

    Hoe vaak wordt je jongste nog wakker 's nachts? Kan me voorstellen dat je eerst zou willen dat ze doorsliep. Ik was in mijn tweede zwangerschap ook ontzettend moe, maar ook wij namen de beslissing voor een tweede te gaan terwijl mijn eerste nog niet doorsliep.
     
  15. Zeg dames kan ik jullie omkopen met een lekker stuk gebak, hier gebeurt momenteel weinig in huis :D
     
  16. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Jammer dat je zo ver woont :p
    Voor een lekker stukje gebak doe ik veel haha..
     
  17. tatie

    tatie Fanatiek lid

    21 feb 2014
    1.026
    110
    63
    Wat een gezelligheid hier vanavond! Leuk!

    Sanntje, ik zie zeker een lichte streep op de foto, terwijl ik daar erg slecht in ben. Laat het maar snel vrijdag zijn.. Wat voor werk doe jij? Kan ik even gericht een smoesje bedenken ;)

    Mdlm, Ik herken wel wat Sanntje zegt: nu lijkt het allemaal prima te gaan en hoe het over een paar jaar is, is nu toch niet allemaal te bedenken/plannen. Maar helaas denkt mijn man daar dus wat anders over :(

    Babystew, oh maar oktober is het in ieder geval zo, toch? ;) Gezellig dat je mee komt kletsen en super leuk natuurlijk als jullie in oktober (of iets later) ook voor een derde gaan!

    Hier zouden tot de puberteit twee kinderen een kamer moeten delen en dan zou een verbouwing nodig zijn om de eerste verdieping her in te delen en van twee kamers drie kamers te maken. Ik denk dat dat kan..?
    Of het ook enigszins betaalbaar is..? De zolder gebruiken we nu als slaap- en werkkamer, maar die zou in nood gesplitst kunnen worden.

    Sophia, fijn dat jullie lekker en gezellig hebben kunnen eten met elkaar!
     
  18. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Oeh lekker Sophia.. Lust ik ook wel :D

    @Bloemm: Onze eerste sliep al 2 weken na thuiskomst (3 mnd zkh wegens vroeggeboorte) door, en is nog steeds over het algemeen een goede slaper gelukkig.
    Onze tweede dochter echter.. Heel ander verhaal haha :D Ze komt 's nachts gemiddeld om de 3 uur, en soms wel 6x.. En dat nu al bijna een jaar. Geef bv dus kan mijn man het ook niet over laten nemen 's nachts. Heb nog ergens de hoop dat ze beter gaat slapen zodra ik stop met de bv straks.

    Hier nu snel slapen dan maar.. Blijf 's avonds veel te lang zitten als ik eindelijk tijd voor mezelf heb!
     
  19. sanntje

    sanntje Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.304
    1
    36
    Vrouw
    NULL
    Herkenbaar.
    En ook het doorslaap probleem.
    Jongste is 13 mnd en slaapt nog niet altijd door. Maar ach, zo blijf ik in het ritme nu ik vermoedelijk toch zwanger ben.
    Moet wel zeggen dat ze tegenwoordig meer door slaapt dan spookt snachts. Dus t komt vast goed! Maarrrr niet te hard roepen.
    Huilt je jongste snachts? Geef je fles dan? Of krijg je ze zo stil?
    Ik moet dan echt een fles geven... Wordt niet stil anders. Daarna gaat ze moeiteloos weer slapen vaak.

    Tatie, ik zeg gewoon dat ik bloed moet prikken. Hoef niet te zeggen waarom/waarvoor. Zeg alleen dat t morgen perse moet. Ben toch zo weer terug!
     
  20. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Tatie zie nu jouw post!

    Hier hebben we 3 slaapkamers dus er moeten er tzt ook 2 op 1 kamer. Maar onze jongste slaapt ook nog op onze slaapkamer en de nieuwe baby zal dat ook wel minimaal 6 maanden gaan doen. Eventueel nog langer. Dus zodra het zover is is er al minimaal 1,5 jaar overheen en kunnen er hopelijk 2 op 1 kamer slapen zonder al teveel problemen..
    En ooit willen we nog wel een huis kopen.. Nu huur. Dus dan hopelijk iets kopen met meer kamers. Maar goed, zie dat nu nog niet echt als probleem.

    *zwaai ook even naar sanntje*
     

Deel Deze Pagina