39 en gaan voor een tweede. Spannend

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Anjou, 3 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Schrikje41

    Schrikje41 Actief lid

    29 mrt 2013
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou meid, sterkte er maar mee, het is niet niets allemaal! Hopelijk hoef je niet nog dagen te vloeien en krijg je niet teveel krampen oid nog.

    En dan? De eerste maand na een mk - dus misschien ook een curretage - schijn je wel extra vruchtbaar te zin. Ik weet van mijn mk in elk geval dat je extra veel bm slijmvlies opbouwt die eerste maand door de hormonen die nog in je lijf rondgieren. Gaan jullie er gelijk weer voor denk je?

    Hier: vandaag onveilig gevreeën, ik helemaal blij, dacht dus dat vriendlief er ook weer achter stond, maar hij had wel een beetje spijt :) Kortom het rommelt dus nog. Wie weet was dit ene schot gelijk raak, haha, dat zou dan weer wat zijn.

    Zomersproet hoe is het met jou?
     
  2. dorri

    dorri Bekend lid

    20 sep 2006
    916
    0
    0

    Ondanks dat het natuurlijk verdrietig is ben ik blij voor je dat t je is meegevallen. Dan kun je het misschien ook "makkelijker" een plekje geven en richten op de toekomst!

    Hier alles goed.. Een reeks omo witte testen. Vandaag mijn NOD maar niet ongesteld. Voel me wel blegh.. Moe.. Koud.. Hoofdpijn.. Harde pijnlijke plekken in mn borsten.. Kortom.. Blegh.. ik denk zelf dat deze cyclus wat langer loopt.. Dat wisselt nog wel eens een dag of wat. Mn langste was 34 dagen dus die drie dagen plak ik qua wachtbankje er nog maar aan vast dan. Mijn temp vanmorgen omlaag van 37.15 naar 36.94 dus ondanks de symptomen reken ik eigenlijk niet meer op een zwangerschap deze ronde..

    Lfs
     
  3. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Anjou, fijn dat het achter de rug is en meegevallen is. Wel heel verdrietig, maar nu kan je verder.

    Schrikje, vervelend die onzekerheid, wel onveilig vrijen en dan daarna spijt hebben. Klinkt niet helemaal logisch.

    Dorre, hopelijk hoef je niet te lang te wachten voor je zekerheid hebt.
     
  4. Schrikje41

    Schrikje41 Actief lid

    29 mrt 2013
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee he, maar ja, zo zitten "wij" dus blijkbaar in elkaar. Twijfelaars, onzeker of we het wel aan zouden kunnen, etc. Ach we gaan het zien, ik voel helemaal niks, eerdere keren altijd heel snel een "raar gevoel" als ik zwanger was.

    Hoe is het met jullie?

    Anjou, hoe gaat het nu?

    Zomersproet nog steeds zwanger, te zien aan je banner? Voel je je ook zo? Spannend hoor, ik leef toch een beetje met je mee merk ik :)
     
  5. Anjou

    Anjou Niet meer actief

    Ha meiden

    Schrikje herken het wel hoor. Hier nu ook de twijfel. Gaan we nog een keer proberen? Het is zo toch ook leuk enz. Denk dat dat wel blijft.

    mar77 Wanneer kon jij weer testen?
    Zomersproet inderdaad 'zwanger' ik mee. Hoop op zelfde succes hier ;) Heb je nu ook een vroege echo?

    Hier gaat het goed. Ik vloei al niet meer sinds zondag. Pijn valt ook heel erg mee gelukkig. Deze week halve dagen werken en dan volgende week maar 2 hele dagen.
    Is net mijn week met 2 dagen vrij en had al extra dag vrij genomen om heerlijk naar Sanadome te gaan met een vriendin. Dat stond al maanden. En aangezien ik nu al niet meer vloei mag dat gewoon doorgaan. Joepie
    Dit weekend maar eens een zwangerschapstest doen en kijken wat die 'zegt'
     
  6. Schrikje41

    Schrikje41 Actief lid

    29 mrt 2013
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn meid. In mijn ervaring kan je wel weer opnieuw gaan vloeien trouwens. Dus niet van schrikken. Ik had het na een vrijpartij :) Had ik ineens weer bloed een paar dagen.

    Ik had trouwens geen curretage maar gewoon een mk.
     
  7. Anjou

    Anjou Niet meer actief

    Schrikje ja daar houdt ik wel rekening mee gelukkig. Maar de Gyn had al gezegd dat ik erg mooi schoon gemaakt was haha wat klinkt dat plastisch. Gelukkig ben ik vrij nuchter ;)
     
  8. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Anjou, de lengte van mijn cyclus weet ik nog niet en mijn ovulatietesten waren een beetje raar dit keer. Ik denk dat ik zo rond 2 juli ongesteld ga worden. Ik heb het hartstikke druk, dus gelukkig wat minder tijd om er mee bezig te zijn. Dat geeft wat rust. Haha.

    Als ik trouwens mijn vorige serie ovutesten erbij pak, dan is het ook wel raar. Ik heb op 2 dagen vette strepen, maar ben na die vette strepen 12 of 13 dagen later ongesteld geworden. Ik dacht dat het een vast gegeven was dat je 14 dagen na je eisprong ongesteld wordt?
     
  9. Anjou

    Anjou Niet meer actief

    Kan zijn dat je LF fase dan wat korter is.

    De tweede fase wordt luteale fase genoemd en begint op het moment dat de follikel gesprongen is, en de eicel er uit verdwenen is. De granulosacellen van het follikel veranderen van vorm en worden granulosa luteïnecellen. Onder invloed van het LH zullen deze granulosa luteïnecellen progesteron gaan produceren. Het follikel zonder eicel wordt geel lichaam (corpus luteum) genoemd en zal nog enkele dagen de productie van progesteron blijven voortzetten. Onder invloed van de progesteron (en ook oestrogenen) verandert het baarmoederslijmvlies waarbij de slijmklieren secreet produceren en afgeeft, en zo klaargemaakt wordt voor de innesteling van het embryo. Deze fase heet daarom ook wel de secretoire fase. Als dit geel lichaampje enkele dagen later stopt met de hormoonproductie, doordat het niet ondersteund wordt door door een zwangerschap geproduceerd hormoon hCG, zal het baarmoederslijmvlies te gronde gaan en een bloeding optreden (zie verder). Deze fase duurt bij 10% van de vrouwen met een regelmatige cyclus ongeveer 14 dagen, maar blijkt te kunnen variëren van 7- 19 dagen. Bij vrouwen met een onregelmatige cyclus is de onzekerheid nog groter. Meer dan 70% blijkt vruchtbaar voor de 10e of na de 17e dag van de cyclus. De eisprong kan ongeveer 14 dagen voor de volgende menstruatie geschieden, maar ook veel eerder of later, dus niet noodzakelijk rond de 14e cyclusdag. Het tijdstip van de eisprong kan dus niet bepaald worden door enkel een aantal dagen te tellen sinds het begin van de cyclus of terugtellen vanaf het eind van de cyclus; vooral als de duur van cyclus van de vrouw onregelmatig is

    Trouwens nog een leuk berichtje op Telegraaf:

    Oudere moeder leeft langer | Zwangerschap&bevallen | Telegraaf.nl
     
  10. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Bedankt Anjou, ik had het ondertussen ook gevonden.
    Ik had op 16 en 17 juni mijn donkerste strepen met ovutesten. Als ik dan voor het gemak toch van 14 dagen uitga, dan zou ik 3 juli hopelijk een NOD hebben. We gaan het zien. Ik ga me niet meer druk maken om alles wat ik voel, want dat kan ook een ongi betekenen. dus ik wordt al wat minde gestreste. Haha.
    En ik zit 2 en 3 juli lang in de auto, dus ga dan ook niks testen. Ik zie het wel.

    Leuk artikel trouwens. Neemt dat je twijfel een beetje weg:)
     
  11. Schrikje41

    Schrikje41 Actief lid

    29 mrt 2013
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hej dames.

    Ik ben maar weer eens aan het twijfelen geslagen over wel of niet misschien toch zwanger :) Volgens mij hebben me precies op tijd gevreeën namelijk (of precies te laat). Ik heb twee dagen rare dromen en obstipatie gehad, voor mij altijd tekenen van zwanger zijn. Maar daarna was het over, en ik dacht dus dat het misschien een kleine bevruchting was die het niet had overleefd.

    Ik blijf alleen heeeeel erg moe/slaperig, zo erg dat ik mijzelf in de auto niet helemaal vertrouw. En ik ben wel erg druk deze weken, maar slaap ook wel goed en lang genoeg. En nu ben ik ook een beetje misselijk. Natuurlijk heb ik ook al steken in mijn borsten gehad :D Kortom, het slaat nergens op, maar ik wilde dat ik een weekje verder was en kon testen of gewoon ongesteld werd, niet deze twijfel haha.

    Mar, heb jij ook al 1000 symptomen? Of ben je daar te nuchter voor ;)
     
  12. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Ik ben wel redelijk nuchter dit keer. Mijn borsten zijn wat gevoelig, maar dat had ik vorige keer toen ik ongesteld moest worden ook.
    Ik zit wat sneller vol. Dat had ik heel erg bij mijn eerste zwangerschap. Toen kreeg ik de eerste weken met moeite wat door mijn keel.
    Ik heb een pijnlijke plek onder mijn onderste rib aan de linker kant.

    Maar geen testdrang.
    Lastig he dat je 1001 dingen denkt te voelen.
     
  13. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    en net ongesteld geworden. Wel een korte cyclus. 25 dagen.
     
  14. Schrikje41

    Schrikje41 Actief lid

    29 mrt 2013
    287
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh he, shit zeg. Erg jammer?

    En vervelend ook, straks ongesteld op reis :( Knuffels meid!
     
  15. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    ja, onwijs jammer. maar ja, kan het toch niet veranderen. Ongesteldheid zet alleen niet echt door. om kwart voor 6 bij afvegen helder rood en daarna niks meer.
    Vorige keer werd ik direct goed ongesteld. En maar 3 dagen, dus dan zou het voor de vakantie weer weg zijn.

    Ach, we gaan vol goede moed verder. Het was de eerste echte ronde dat ik weet hoe lang het duurde. De ronde daarvoor wachte ik op mijn 1e menstruatie na verwijderen mirena.
     
  16. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Bedankt voor de knuffels:)
     
  17. Anjou

    Anjou Niet meer actief

    He Mar wat vervelend. Dikke knuffel !!

    Wil je geen valse hoop geven maar weet je zeker dat je ongi bent met een korte cyclus? Kan het geen innesteling zijn? Ik had toen ook helderrood gehad met afvegen en verder niks.
    Wanneer ga je met vakantie? En waar ga je heen?

    Schrikje wat vervelend dat de twijfels blijven. Dan maar gewoon nu zwanger zijn ;) Dan zijn de twijfels vast weg.

    Hier gaat het goed. Dit weekend bijna witte test dus HCG gaat mooi uit mijn lijf. Op naar de volgende ronde maar weer.
     
  18. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Het is nu toch goed doorgebroken. Ik had idd gister nog wat hoop. Helaas.
     
  19. Anjou

    Anjou Niet meer actief

    He bah. Dan nog een hele dikke knuffel lieve Mar
     
  20. mar77

    mar77 Bekend lid

    10 okt 2010
    534
    129
    43
    Dank je, lief.
     

Deel Deze Pagina