Helaas nog steeds geen spoor van ongesteldheid 😣 Moet 12 juni ongesteld worden 14 dagen overtijd .. Testen blijven negatief
Dan heb je denk ik 14 dagen terug ook geen eisprong gehad...want dan moet je of ongi of positief testen.
Nou dames ik hoef denk ik niet meer te turen hoor. Ik heb vanmorgen een test gedaan van de Action met het idee, ik voel dat ik ongi moet worden dus dan kunnen we weer verder. Daar verscheen een heel licht streepje. Maar vanmiddag de clearblue gedaan....Lijkt me duidelijk toch?
Hoi AnoniemMeisje18, was je cyclus wel altijd op tijd geweest? Dan is het wel vervelend die negatieve testen maar is het wel positief. Er zijn er meerdere met mij die pas veel later (ik 3 weken een positieve test met mijn 2de dochter) testen. Heb je zwangerschapskwaaltjes?
Omdat ik veel lees over onbetrouwbaar (vanmorgen een action tuurstreepje) heb ik zojuist een k2v gedaan Word gek van de spanning
Ik heb een test gedaan, en na 3-4 minuten keek ik al niet meer want ja telkens waren ze omo wit die dingen. Nu was ik ze aan het opruimen en wilde datum zetten op weer een andere test (ovulatie) en toen zag ik een heeeeel licht streepje maar hij is er wel! Maar wanneer is ie er gekomen De kleur is ook hetzelfde in lichtere vorm. Krijg hem alleen zo slecht op de foto wil hem toch laten zien... Als dit waar is moet ie duidelijker worden over 2 dagen toch? Op mijn NOD dus.
Ook hier lijk ik iets op te zien. Als het geen indroger is zou hij zeker duidelijker moeten worden ja.
Word gek van de spanning! Dit is middag urine. Ik zal de andere test morgen ochtend doen. Lijkt mij dat hij dan duidelijker moet zijn ook al test il nog vroeg Kan een vroege test duiden op een tweeling of hoeft dat niet persee? Ik heb 2 embryo's terug geplaatst gekregen.. We zullen het afwachten!