Hai onze dochter is verslaafd aan het zandkasteel. nu kwam haar buurjongen langs en die keek even mee, super gezellig natuurlijk toen vroeg de buurjongen aan mij, wie of wat is koning koos van Sassa en toto ehm, ik zei maar dat koning koos de bewoner is van het zandkasteel en toto en sassa zijn op bezoek en blijven logeren bij koning koos maar ik zat er over na te denken en ik denk ik heb nu wel wat gezegd maar wie is koning koos of wat is koning koos van sassa en toto ben benieuwd wie het weet!
Wikipedia zegt niet dat hij de vader is van Sassa en Toto. Er staat wel dat hij een kindervriend is. Daarmee wordt eigenlijk geïnsinueerd dat hij bevriend is met Sassa en Toto. Jouw uitleg is prima, ik had hetzelfde gezegd denk ik.
Dat heb ik me ook al vaak afgevraagd.... Gelukkig heb ik die vraag nog nooit gekregen. Ik lees mee....
Haha, Ik heb eigk ook geen idee, En dat terwijl mijn dochter echt verslaafd is aan het zandkasteel, en dan vooral aan toto
Ik ben ook super benieuwd mijn zoontje is ook een grote fan. Voor al het stukje dat ze een kriebel in de neus hebben
Ik dacht ook de vader haha. Maar misschien dus wel niet. Ik vind koning Koos wel een rare snuiter om het maar zo netjes te zeggen
Ik vroeg het me ook altijd al af. De onoffieciele fansite zegt dat hij de vader is die ze, gek genoeg, 'koning koos' noemen. Soort van rollenspel naam denk ik dan maar. Het duurt ook maar een kwartier, dus misschien noemen ze hem de rest van de dag wel papa (alleen dat zien wij niet)
Jaa dat vind ik ook! Nu vind ik het sowieso een beetje een raar programma maar ben natuurlijk ook niet de doelgroep 😄. Semih snapt er nu nog niet veel van maar sochtends zet ik hem altijd ff een half uurtje voor de tv, kan ik rustig koffie drinken.
Mja of zijn ze stiekem geadopteerd ofzo.. Maar ik heb geloof ik wel altijd hem gezien als vaderfiguur maar niet ECHT als vader.. Heb me er eerlijk gezegd ook nooit heel lang mee bezig gehouden.. Vandaag is echt een uitzonder Het is wel 1 van de weinige kinderdingen op tv die ik echt leuk vond en ook graag even mee keek trouwens.
Ik vind het op zich wel goed dat het geen vader is, of niet zo genoemd wordt. Zo kunnen veel meer kids zich met hem identificeren, bijv kids die geen papa hebben maar wel een oom, of een stiefpapa, of een oppas, opa enz. Heel modern
Eureka!! Wat goed bedacht! Dat zal de reden zijn! @Saskia; ik vond het in het begin een vreselijk irritant programma, later toen de kinderen het leuk vonden vond ik het eigenlijk ook best leuk. Vooral de liedjes.
Tijd geleden was hier ook een topic over en toen stond er zo een leuk stukje in over het Zandkasteel heb echt krom gelegen van het lachen! Ik ga eens ff zoeken !
Beste makers van Het Zandkasteel, Hoewel mijn kinderen nog nooit in Nederland hebben gewoond en we op de Engelse televisie een groot aanbod hebben aan kinderprogrammas, zijn mijn jongens verzot op jullie televisieprogramma. Waarvoor dank, dit zorgt dagelijks voor vijftien minuten complete rust in huis. Ik kijk soms over hun schouders mee, en ben zo op de hoogte van het wel en wee van Sassa, Toto en Koning Koos. Related content Ondanks dat ik het een leuk concept vind en de jongens er geen genoeg van krijgen, zit mij een aantal dingen niet lekker. Allereerst de gezinssituatie van dit drietal, hoe steekt deze in elkaar? In de eerste aflevering weet Koning Koos niet precies hoe de kinderen heten, dat is vreemd. Dan zou je toch zeggen dat het zijn kinderen niet zijn? Een andere reden waardoor ik vermoed dat Koning Koos niet de biologische vader van deze twee kindertjes is, is het feit dat we spreken over Koning Koos, maar niet over prins Toto en prinses Sassa. In aflevering 140 met de titel Wij horen bij elkaar wordt in ieder geval duidelijk dat Sassa en Toto broer en zus zijn, maar wie of wat Koning Koos van hen is wordt niet vermeld. Hoewel ik nog steeds vermoed dat hij niet hun vader is, moet hij wel degelijk familie zijn, gezien de overeenkomende haarkleur van het trio. En hoe zit het met de hygiëne in het Zandkasteel? Elke aflevering heeft het drietal exact dezelfde kleren aan. Draait hun wasmachine overuren, of hebben ze niet genoeg middelen om nieuwe kleren te kopen? Waarom staan er maar twee bedden? Waar slaapt Koning Koos? De kinderen zijn voor mijn gevoel altijd in en om het kasteel, gaan ze überhaupt wel naar school? Ik hoor bijvoorbeeld geen enkele verbetering in het taalgebruik van Toto, terwijl hij qua lengte weinig scheelt met Koning Koos en Sassa. En koning Koos, heeft hij werk of krijgt hij een inkomen van de staat omdat hij koning is? Waar precies is hij koning van? En waarom heeft de goede man zon raar kapsel? Was dat een creatieve uitspatting van jullie designteam? Beste programmamakers, u ziet het, ik ben volledig de kluts kwijt. Helemaal nu ik laatst het Zandkasteel boekje Vieze Kleren, met als thema badderen heb voorgelezen, waarin Koning Koos aanbiedt om Toto eens lekker af te drogen. Vindt u ook niet dat dit enigszins apart klinkt? Elke vorm van achtergrondinformatie is welkom, met een paar korte antwoorden op eerdergenoemde hersenspinsels zou ik al heel blij zijn. In ruil daarvoor trakteer ik Sassa en Toto op nieuwe kleren. En een gratis knipbeurt voor Koning Koos. Met vriendelijke groet, Een verwarde moeder Volg VROUW ook op Hyves, Facebook, Twitter en Google+