sparky: jij bent ook weer snel zwanger, na je miskramen, net als mij... ik gun je nu een mooie plakbeeb! onbekende: spannend voor je meid, ik hoop dat het positief is en ook voor jou een mooie plakbeeb! Alle nieuwe zwangeren: gefeliciteerd! Alle aankomende testers: ik wil roze zien!
Ik ben niet zwanger het is kleiner dan 0.1 of zoiets. Ik ga weer aan de pil, heb hier geen zin meer in in al die spanning. Hoop dat iedereen snel zwanger is hier, maar ik zie er vanaf 3 kids is al goed.
Jammer hier weer niet gelukt,net ongesteld geworden ik ga volgende keer ook pas testen als ik overtijd ben als het me lukt ik word gek van die indrogers elke keer!
He wat naar zograagnog1 maakt niet uit dat je 3 kids hebt, als jij die wens voor een 4e hebt en dat wil niet lukken is dat gewoon pijnlijk. Sterkte! Waarom ga je nu dan toch weer aan de pil als ik vragen mag? Onbekende: jammer zeg, dacht echt wat te zien op je testen knuf!
Meiden, rond 22 juni mijn eisprong gehad en vervolgens op 29 juni al mijn menstruatie. Deze duurde maar 2 dagen... Vanwege een zeurende buik en veel slijm toch een test... Wat denken jullie??