ik viel net bijna langs mijn zetel ben nog altijd op zoek naar mijn ei dacht ik maar gisteren een beetje rozeverlies gehad weer bij het afvegen en daarna niets meer ik moest en zou een test doen met dit als resultaat Bekijk bijlage 405002
dank je ik vind het heel erg raar heb pcos, geef nog bv en de anderen zijn er met behulp van de mm gekomen ik snap er niets meer van zou die test niet kloppen? heb nml geen enkel symptoom
en dan nu de vraag "hoelang al"? geen enkel idee volgende week maar eens langs de ha, ik durf het gewoon niet te geloven
Ik kon het niet laten... de foto een beetje bewerkt wat het is echt heeeeeeeeeel minimaal zichtbaar.. Indroogstreepje? (ja ik weet het.. ik ben heel vroeg, maar ben echt een neuroot op het moment!)
Volgens mij: 1-2 weken: 25-200 2-3 weken: 200-2000 3+ weken: >2000 Die gewone digitale test met zwanger/niet zwanger heeft 50 hcg nodig om positief uit te slaan.
Hoeveel DPO zit je? Is het streepje ook roze? Ik lijk wel te zien wat je bedoeld maar lijkt grijzig..? Maar zit op mijn telefoon... Dus lastig kijken! Ik duim voor je!!!
Ik zie heel licht in de verte een streepje! Heb je de test binnen de tijd afgelezen? Op hoeveel dpo zit je nu?
Momenteel op 6 a 7. (mega mega mega te vroeg dus ) Die testen liggen in de lade en staren me aan! Heb hem niet meteen afgelezen. Dacht eerst niets te zien.. totdat het daglicht naar binnen scheen. *ik verbeeld het me denk ik rustig blijven, en afwachten..