Ik heb heel veel mooie foto's van de bevalling van mijn zus! Ik ben daar als fotograaf bij geweest! (had een linkje geplaatst naar de blog, maar dat mag niet ivm reclame!) Dus een paar losse foto's! Sorry, weet niet hoe ik meerdere foto's in 1 bericht plaats... dus een paar berichtjes
Ik heb vanmorgen juist bij de VK aangegeven dat ik dit keer ook meer foto's wil van HET moment! Gewoon puur voor mijzelf. Ik hoop echt dat het gaat lukken!
Uiteindelijk is het heel mooi en bijzonder. de kraamzorg heeft tijdens de bevalling ook dit soort fotos gemaakt. Wat ik eerlijk gezegd niet door had want ik zat zo in me eigen wereldje tijdens de bevalling toen ik ze terug zag op de camera moest ik wel even slikken Toch gek om het zo op een foto te zien hoe je kindje eruit komt. ik ben blij dat ze zijn gemaakt de fotos. Maar hier op internet plaatsen doe ik niet hihi.
Ik heb net ook met m'n vriend afgesproken dat we foto's willen van de bevalling. Nu hopen dat het ook gaat lukken want bij m'n tweede ging het zo snel dat er naast m'n vriend en de vk verder niemand was...
Haha, ik moet een fotograaf zoeken. Want mijn man is als de dood voor bloed, haha. En wil ook foto's van het moment. Zeker de 1e keer.
Liefkleintje wat een prachtfoto's! Echt super. Woon in noord holland maar ga hier eens kijken of we fotografen hebben in de omg die dit doen.
Bedankt voor het compliment! Ik heb nog zo veel meer mooie foto's in een blog, maar ivm reclame mag ik de link niet plaatsen.
Had even zitten googlen. Vond er eentje hier on de buurt. Die vraagt 750 euro... Vind het erg bijzonder maar tis wel veel geld... Aan de andere kant kan het lang duren en is het onverwachts