Wat zouden jullie doen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Joycey, 5 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joycey

    Joycey Niet meer actief


    Dat zou wel goed voelen ja :D Maar ik weet niet of dat wel zo verstandig is... Then again; je meest trouwe werknemer die letterlijk voor je door het vuur zou gaan na negen en een half jaar ontslaan omdat je denkt dat een autistische pedo met 0,5% inzet haar werk kan doen is ook niet echt zo verstandig. Hahahaha.

    *schopt nog een keer denkbeeldig tegen haar ex-baas aan*

    Misschien scheur ik hem ook wel door. Ik weet het nog niet. Ik denk dat als ik dat niet doe, dat hij hem gerust aan die andere collega geeft met de woorden: bedankt voor je inzet en gefeliciteerd met je verjaardag, kusje kusje kroel!
     
  2. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Ja, retour afzender en de groeten
     
  3. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Hmmm dat zou ook niet goed voelen (geloof mij ik voel je pijn, mij ook overkomen. Mijn collega deed meer onder het bureau dan erboven) ja je begrijpt mij goed ze n**kte de baas. Maar goed mij koste het mijn baan.

    Idee: heb je niet een lief vrouwke of man die een bon van 25 euro echt super kunnen gebruiken? Dan schrijf je je baas een bette brief waarin je uitlegt dat jij het cadeau niet wil aannemen maar het je collega ook niet gunt en dat je het daarom aan een heel lief persoon hebt gegeven en dat diegene het goed kan gebruiken en dan met de slotzin "Heb je (baas bedoel ik dan) toch nog iets goeds in je leven gedaan :p
     
  4. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik kan natuurlijk ook voor de grap een geslachtsdeel op de VVV-bon tekenen met een watervaste stift en het zo terug sturen :D
     
  5. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
  6. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.178
    10.720
    113
    Dus je hebt je laten meeslepen in een ruzie op zeer laag niveau door iemand met een sociaal-emotionele beperking, ten overstaan van collega's en je leidinggevende, en misschien ook nog wel cliënten? Naar mijn idee hadden jullie er allebei uit mogen vliegen.
     
  7. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Geen energie meer in steken.. In envelop doen en terugsturen is toch al teveel moeite voor zulke mensen..

    Ik zou zeggen: Bon lekker houden en wat leuks mee doen :D
     
  8. Flipske

    Flipske Fanatiek lid

    25 mrt 2011
    1.330
    0
    36
    overijssel
    Het was vrijwilligers werk?

    Ik zou een kaartje sturen met daarbij de bon. In het kaartje een verhaaltje dat je altijd met plezier je hebt ingezet als vrijwilliger en dat geld/bon niet nodig is. Dat je het jammer vind dat het zo gelopen is en dat je door de gang van zaken een naar gevoel overhoudt over hoe zij met hun vrijwilligers omgaan.

    Tja die popcorn ruzie zullen jullie beide schuld aangehad hebben. Ik weet niet wat voor vrijwilligers werk het is, maar ik zou het als baas ook echt noet pikken. Zeker niet als je de partner van ee ander erbij betrekt. Ik had jullie beide uitgezwaaid zonder bon erbij.
     
  9. Nora86

    Nora86 Fanatiek lid

    17 mrt 2006
    4.738
    0
    36
    Ik zou de eer aan mezelf houden, geen brief oid meer sturen en het erbij laten. De bon als je hem echt niet gaat gebruiken aan iemand geven die het goed kan gebruiken.
    Al zou ik m persoonlijk wel zelf gebruiken.. 25 euro is mooi meegenomen.
     
  10. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    16 apr 2013
    4.184
    1
    0
    Ik zou die bon gewoon in een hoge kast steken en laten vervallen.
    Anders steek je er nog de energie in van 't terugsturen en de prijs van een postzegel. Dat zouden ze bij mij niet meer waard zijn.
     

Deel Deze Pagina