Dit dus. De clifhangers van de laatste jaren vind ik echt niks aan.. Of die ene met Linda en Laura in die lakens ofzo? Vond ik ook een hele goede. De met Frits is wel een klassieker in mijn ogen
Aha thnx! En waarom gaf die advocaat haar die USB-stick om te bewaren? Ik bedoel je geeft toch niet zomaar iemand een USB-stick om te bewaren?
Ik vond deze cliffhangers wel spannend: - Ludo wordt neergeschoten - Brand in Scala - Wiet die doordraaide En vast nog wel een paar
Van een paar jaar terug, Sofia die Janine onder de grond had begraven en met Ludo trouwde. Hihi zat toen op de basisschool volgens mij, vond dat zoooo spannend.
Die was inderdaad super! Maar weet niet meer of dat een cliff was. Vond het ook mooi toen Rik en Anita naar Singapore gingen en Rik werd gepakt met cocaine op zak.
Ja daar moest ik ook aan denken! De jaren'90 cliffs waren echt vet.maar misschien kwam dat ook wel omdat ik toen nog erg jong was. Dat van Janine/Sofia heb ik gemist, die periode keekniet. Hing volgensmij liver buiten rond toen
Hij werd daar ook om bedreigd of zoiets. Je zag even later dat hij gepakt werd. Dat hij vermoord is (en de politie haar zoekt), sms-te Laura naar Lorena op het moment dat Lorena dacht het geld van Ludo te kunnen incasseren. En zij is nu ingesloten door criminele types.
Iets heel anders trouwens, maar vindt niemand het vreemd dat Nuran zomaar even zo'n kliniek in Amerika boekt? Hoe komt ze aan dat geld dan?
Nuran ging toch terug naar Turkije? Dat gevecht van Laura en linda is mij ook bijgebleven net als frits in bad. Dat Laura in n sekte zat heeft ook indruk op mij gemaakt (ik mocht toen alleen op vrijdag kijken) Cliffhangers in GTST | GTST Fanclub - Alles over de soap Goede Tijden Slechte Tijden Hier lees je alle cliffhanger.Seizoen 3 is wel n heel bekent verhaal! 😊
Nuran ging toch revalideren in Amerika? Ik zit een beetje in een zwart gat Wat moet ik nu kijken om 20.00???