Hallo dames! Mijn man wil heel graag een weekendje weg naar Parijs boeken begin augustus ben dan 29 weken zwanger. We zouden dan met een bus gaan (busreis) maar is dit bij zoveel weken wel verstandig? En wat voor voorzorgsmaatregelen zou ik moeten nemen?
Hebben hetzelfde gedaan rond 25 weken, ook Parijs. Met eigen auto en ook nog zelf gereden. Prima te doen. Lekker genieten! Voorzorgsmaatregelen??? Eh... Paspoort meenemen!
Bedankt dames! We wilden eigenlijk een paar weken naar Marokko maar dat vond ik best zwaar want het kan makkelijk tegen de 50 graden worden in augustus en dat werd m dus niet helaas. Maar een weekendje Parijs vind ik wel ok! Moet ik denken jullie ook niks aan mijn zorgverzekeraar doorgeven? Ik hoop t niet maar stel je voor dat er wat gebeurt dat we niet voor onnodige kosten komen te staan
Ben net terug van een weekendje weg. Gaat prima maar ik voelde vannacht toch wel dat het een erg drukke dag was geweest (hele dag gelopen in stad, 's avonds voetbal kijken in kroeg en om 03u op bed). Ik heb gisteren wel een hoge slip aangehad om wat meer steun te creeëren voor banden/bekken, dat vond ik wel fijn. Gewoon op je eigen tempo doen dan komt t helemaal goed (ohja ik ben 28 weken).
Zo'n buikbannd (niet zo'n kitsch sierding maar een ondersteunende) is ook echt een uitvinding: Naadloze Zwangerschapsbuikband (zwangerschaps buikband) - Carriwell
Misschien een dom vraagje maar waar dient die buikband nou voor? Is dat ter ondersteuning van de buik? En zijn dat de banden die men ook na de bevalling moet dragen??
Wanneer je op reis gaat je gewoon goed voorbereiden. Alle verzekeringspapieren meenemen en kijken waar de ziekenhuizen zijn waar je zal verblijven. Eventueel ook wat belangrijke vertalingen op een papiertje schrijven en die mee nemen en verder lekker genieten! Wel is het belangrijk dat je na iedere 2 uur reizen even rondloopt en rust maar je kan gewoon lekker vakantie vieren hoor!
Ik kwam met 28 +2 dagen terug van een 10 daagse reis naar Italië met vliegtuig. Gewoon lekker doen! Ik vond het heerlijk om nog even saampies weg te zijn geweest. Regelmatig je benen even strekken in de bus onderweg is wel fijn. Gewoon af en toe even opstaan en heen en weer lopen. Zorgverzekering hoef je niet te bellen. Die kunnen niets met deze info. Wel je reisverzekering. Meer om te horen wat er gebeurd als.. Je naar het ziekenhuis moet of onverhoops toch niet kunt gaan omdat je je dan ineens niet goed voelt. Fijne vakantie!!
Wij zijn paar weken terug nog naar Turkije geweest. Mijn verloskundige gaf toen aan dat als er wat was, ik altijd eerst háár moest bellen. Zij zou dan aangeven hoe of wat en eventueel contact opnemen met een ziekenhuis. Ze gaf aan dat elk land weer anders kon reageren bij kwaaltjes en zij het best en snelst kon zien waar ik dan eventueel heen kon. Wellicht dus ook even met jouw verloskundige overleggen? Het gaf mij wel een fijn gevoel. En verder? Idd voldoende rust pauzes nemen. Tenminste, ik ben nu vrij snel moe maar ik wellicht voel jij je nog helemaal fit. En zorg voor voldoende water in je tas En verder...een goed gevulde portemonnee...hihi..want je zal daar ongetwijfeld leuke dingen tegenkomen voor de kleine... Veelplezier!
Ik zou niet met de bus gaan. Tenzij het echt een confortabele bus is. Toen ik rond 25 weken zwanger was hebben wij met (welliswaar een werkbus) spullen uit de buurt van Soest moeten halen. Ik ging gezellig mee met mijn vriend. Het was een rit van ongeveer 60 km. Ik wist halverwege al nie tmeer hoe ik zitten moest. Buik zat in de weg, mijn rug deed pijn, kon geen kant op ... en dat was maar een uurtje rijden werdt helemaal gek. Ik kon op geen mogelijke manier op een fijne manier zitten terwijl er toch ruimte genoeg was.
Wij gaan zelfs met 36 weken nog een weekendje weg, wel met de auto en naar zeeland (2,5 uur rijden). De verloskundige vond dit geen probleem, ik moest wel de zwangerschapskaart meenemen en vragen of hun hem up to date maken.
Bedankt dames voor de tips! We zijn al eerder met de bus naar Parijs geweest en het viel wel mee ben nu natuurlijk best zwanger dus ik kijk t wel aan tegen 29 weken. We willen gewoon zo dolgraag weg nu we nog met zn tweeën zijn
Ja, als je je verder goed voelt zeker doen! Ik zou wel van tevoren even checken of de tourbus een wc heeft
Gewoon lekker gaan! Wij zijn met 26 weken nog naar de Canarische eilanden gevlogen. Dat is 4 uur opgevouwen in een vliegtuig.. Met veel opstaan, lopen en water drinken ging dat prima! Dan moet een bus ook goed gaan, toch? Geniet ervan!
Ik heb twee weken geleden nog op een luchtbedje in een tentje geslapen... Zou niet weten waarom niet tenzij je bi hebt ofzoiets...