Hoi allemaal, Ik ben nieuw hier op het forum. Op 11 juni heb ik mijn spiraal na 8 maanden laten verwijderen. Hiervoor het ik ongeveer 8 jaar de pil gebruikt. Nu heb ik na de verwijdering van mijn spiraal een aantal keer (22,25,28 juni en 4 juli) onveilig seks gehad. Sinds ongeveer een week heb ik steken in mijn borsten, pijn vanuit oksels naar borsten, misselijk, rommelende buik en duizelig. Nu lijkt het mij raar om zo vroeg al van alles te voelen....Kan ik zwanger zijn, of kan het ook mijn menstruatie zijn? En wanneer kan ik het beste een test uitvoeren? Ik heb namelijk geen idee hoe mijn cyclus loopt!! Hoop dat jullie mij kunnen helpen!
Je 'kan' zwanger zijn. Maar je lichaam kan ook al deze symptomen hebben omdat de hormonale anticonceptie nu uit je lichaam is. Ik zou tegen het einde van deze maand een test doen als je dan nog niet ongesteld bent.
Ik zou morgenvroeg je urine opvangen en een testje gaan kopen. Ik zou dan de testjes van de kruidvat kopen. Ze hebben daar een pakje met 2 testen erin voor 5/6 euro... Optillen zou ook wel kunnen maar het spiraal geeft weinig hormonen en een eisprong gaat ook gewoon door. Alleen is het pas een week geleden dat je onveilig sex hebt gehad en al die kwaaltjes heb je toch echt pas als je een tijdje zwanger bent en eigenlijk kun je ook pas 14 dagen na je onveilige sex echt zwanger zijn... nu zou er wel een eventuele innesteling kunne plaatsvinden. Maar daar horen je kwaaltjes wat jij opnoemt niet echt bij.
Bedankt voor je snelle reactie! Zelf dacht ik daar inderdaad ook aan... (Wel jammer) Zou het leuk vinden om al zo snel zwanger te worden, maar heb geen idee of ik überhaupt een eisprong heb gehad 😉
Heb even mijn eerdere bericht aangepast want ik heb eens gekeken en het is pas een week na je onveilige sex toch?
Nee, de eerste keer was 22 juni, toen 25 juni , 28 juni en de laatste keer was 4 juli. Dus de 1e keer onveilig was twee weken geleden. Wel al heel vroeg allemaa, maar door deze klachten kreeg ik mijn twijfels. Misschien het beste om te testen over 2 weken als er geen menstruatie komt?
Het is niet exht te zeggen; symptomen van een prille zwangerschap kunnen gelijk zijn aan de symptomen van 'ontpillen' of een naderende menstruatie. Ik denk dat het pas zin heeft om 2 weken na de onveilige seks een zwangerschapstestje te doen, misschien dat je al iets eerder positief kan testen mocht je zwanger zijn, maar nu zou wel echt heel vroeg zijn. Persoonlijk zou ik mezelf echt gek maken als ik zo vroeg zou testen, maar wie weet vind jij het juist prettig, dus doe wat voor jou nu goed voelt De cassette-testjes van Kruidvat (2 voor 5 euro) vond ik ook erg fijn!
Oh ja nou dan zou ik gewoon morgen een testje doen. En is je test negatief weer een weekje later een testje doen als je nog niet ongesteld bent.
Denk dat ik inderdaad nog even wacht, het is wel heel vroeg. Sowieso heb ik al een jaar geen pil gebruikt hoor. Sinds september 2013 tot juni 2014 had ik de mirena spiraal. Volgens mij ben je na de verwijdering van de mirena toch direct vruchtbaar?
Maar na twee weken testen is wel heel snel toch? Nog een weekje wachten of gewoon doen en over een weekje weer?
Normaliter als je een eisprong hebt kun je 14 dagen daarna testen. Jij had onveilige sex 16 dagen terug, stel je voor je had toen ook je eisprong kun je nu testen hoor....
Ik ga morgen een test halen en zal volgende week nog een keer testen wanneer het morgen negatief is. Natuurlijk doe ik dat niet als ik ongesteld word. Spannend hoor, ben benieuwd! Bedankt voor al jullie reacties 😊