NOD Lijst 16 t/m 31 Juli 2014

Discussion in 'NOD forum' started by Logan, Jun 12, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jabinca

    Jabinca Fanatiek lid

    Jul 25, 2013
    1,440
    704
    113
    Female
    Friesland
    Deerne85, dat is per persoon verschillend, Bij de ene blijft de sprong op dezelfde dag, dus dag 14 en ander schuift ie 2 dagen naar voren. VOel je hem niet toevallig?
     
  2. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    Oct 18, 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    wat kletsen jullie veel!:D

    Ik lees wel alles bij, maar niet altijd de tijd om te reageren met een drukke, eigenwijze dreumes om me heen:)

    Doen jullie trouwens een zwangerschapstest op de NOD of al eerder met een gevoelige zwangerschapstest? Ik kan niet meer wachten!!:p
     
  3. Jabinca

    Jabinca Fanatiek lid

    Jul 25, 2013
    1,440
    704
    113
    Female
    Friesland
    Zo lang mogelijk uitstellen, vind het een teleurstelling als het toch negatief is en je stiekem ook wel weet dat je te vroeg bent. Enne ook zonde van het geld hoor.
     
  4. twinty

    twinty Bekend lid

    Jan 20, 2012
    640
    1
    18
    Ik wil pas na dood gaan testen, maar kijken of ik dat volhoud..
     
  5. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Ik neem aan dat je je NOD bedoelt.
     
  6. Rozijn

    Rozijn Lid

    Oct 10, 2013
    36
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb nog nooit eerder getest dan NOD, het zou mij alleen maar meer onzekerheid geven. Een positieve test voor NOD heeft namelijk nog best een grote kans om uit te lopen op gewoon ongesteld worden..
    Hoewel ik wel kan begrijpen dat je goed nieuws het liefst zo snel mogelijk wil weten...en dus de drang hebt om te willen testen.
    Als ik zwanger ben en het zit goed dan ben ik dat een paar dagen later ook nog wel ;).
     
  7. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Bij mij is het al een paar gebeurt dat ik op mijn NOD positief testte maar wel later die dag ongesteld werd. Dat ga ik dus ook niet weer doen, pas 1 dag na mijn NOD wil ik weer gaan testen, tenzij de ongi eerder is gekomen uiteraard. Deze ronde moet ik de testen meenemen naar de camping, wordt ook wel spannend, maar heb dan wel genoeg afleiding.
     
  8. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    Oct 18, 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    Ik denk dat ik wel eerder ga testen. Ik heb van die goedkope testen liggen dus dat heeft niet zoveel geld gekost. Bij mij is het meer, omdat ik nu 3x een miskraam heb gehad, maar mijn lichaam heeft dit bij alle keren niet zelf afgestoten. Dus als het een miskraam word, blijft het voor mijn idee ook zitten nadat ik mijn NOD heb gehad.
    Ik ga er nog even over nadenken. Mijn NOD is over 9 of 10 dagen dus heb nog even:)
     
  9. Kiwi1405

    Kiwi1405 Fanatiek lid

    May 17, 2012
    1,784
    1
    0
    Gelukkig hoef je ze niet in een wc rolletje mee te nemen, naar het toilet, Rimar :D:D

    Sorry... ik ben niet zo van het kamperen. ;)
     
  10. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    Oct 18, 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel

    Dat hoop ik toch ook wel:D
     
  11. Kiwi1405

    Kiwi1405 Fanatiek lid

    May 17, 2012
    1,784
    1
    0
    Bij mij duurt mijn NOD ook nog even MissCandy.. zie zelfs dat we gelijk lopen. Ik snap je wel hoor, maar de een maakt veel sneller HCG aan dan de ander. Ben je miss teleurgesteld als hij nu nega is, terwijl je dat eigenlijk niet hoeft te zijn?!

    Hier as. weekend naar Andre Rieu, nachtje samen weg. Eigenlijk zou ik dan ook wel willen testen, maar ja.. dat is bijna 4 dagen voor NOD. Lijkt mij ook niet echt strak plan.
     
  12. Deerne85

    Deerne85 Fanatiek lid

    May 10, 2012
    1,681
    0
    0
    Oke, ik was van 14 dagen uitgegaan, dat zou zondag geweest zijn, maar zaterdag voelde ik echt steekjes. Vanmorgen ook weer steekjes en een zeur-gevoel in mn buik, lijkt een beetje of ik ongesteld moet worden, beetje zwaar gevoel, tja moeilijk uit te leggen. Ben benieuwd wat ik nog meer allemaal voel (of denk te voelen....) aankomende anderhalve week ;):)

    Toen ik de vorige keer met de pil stopte bleef mn cyclus gewoon 28 dagen, ben al jaaaaaren op dinsdag ongesteld, maar nu weet ik het niet echt... Nu voor het eerst op zondag ongesteld. Dus mn NOD was dacht ik dinsdag 22 juli, maar als ik weer van 28 dagen uit ga zou het al 20 juli worden, maar als deze cyclus ook 26 dagen is dan is het al 18 juli! :$ hihi verwarrend hoor... Voor meiden die altijd te maken hebben met onregelmatige cyclussen zal ik wel een zeurpietje zijn... sorry!! :)
     
  13. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    Oct 18, 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    Ik heb ook in mn hoofd zaterdag te gaan testen:p Bij de zwangerschap van mijn dochter had ik op 4 dagen voor NOD een licht positieve test!
    En ga er gewoon vanuit dat ik nog niet zwanger ben... kan het ook niet teveel tegenvallen!
     
  14. Logan

    Logan Niet meer actief

    Hoop het wel ja :D
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik test ook altijd eerder. Nieuwsgierigheid wint het altijd van het verstand.
     
  16. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    Oct 20, 2010
    6,081
    25
    48
    wow meiden jullie gaan hard!

    Velen al op het wachtbankje. Ik ga morgenavond nog een keer klussen en dan schuif ik ook maar aan denk ik ;)
    Maar ik ben toch bang opeens ongesteld te worden na dat gekke slijmpropje van gisteravond. Heb maar alvast tampons en inlegkruisjes ingeslagen ;)

    Ik ga denk ik 22 juli testen (het wordt steeds vroeger hahaha) maar ik weet mn nod niet dus het blijft een pure gok. Ik hoop alleen dat ik niet voor die tijd ongi word, dat zou hard aankomen vrees ik :(

    @deerne Beetje jammer van je bed, dan is de spontaniteit ook wel ver te zoeken zeker? Gelukkig kunnen jullie op de bank lekker jullie gang gaan :p

    @rozijn Wat knap dat je zo rustig je nod kan afwachten zonder te testen! Dat kunnen er niet veel denk ik.
     
  17. twinty

    twinty Bekend lid

    Jan 20, 2012
    640
    1
    18
    Haha ja klopt. Die telefoon voorspelling is soms zo irritant.
     
  18. Babs1984

    Babs1984 Lid

    May 15, 2014
    91
    0
    0
    Ja inderdaad dat hoop ik ook haha :D
     
  19. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Hahaha, zo primitief kamperen we nu ook niet weer hoor:D
    Maar dr gaat wel een bekertje mee, maar deze past gelukkig goed in mijn toilettas.:p
     
  20. rimar

    rimar VIP lid

    Jul 1, 2009
    15,674
    0
    36
    ambtenaar part time
    in het hoge noorden
    Je zit aan je banner te zien net als ik 5 dagen voor je eisprong, klus je dan nog 1 keer?
     

Share This Page