Anticonceptie en libido? Ervaring?

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door Knapie, 7 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
    De pil en de nuvaring hebben zo een grote invloed op mijn libido dat ik hiermee ben gestopt. We gebruiken nu dus alleen condooms. Maar dit vind ik een "eng" idee.

    Weet iemand (uit ervaring?) of bijvoorbeeld een spiraaltje ook invloed heeft op je libido? (Of wellicht een andere vorm van anticonceptie?)
     
  2. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Waarom vindt je condooms eng? Het is nog steeds het meest veilige voorbehoedsmiddel. :)
     
  3. Knapie

    Knapie Fanatiek lid

    5 nov 2013
    1.524
    0
    0
    Ik ben zo bang dat er ergens een piepklein minuscuul gaat zit en het dan mis gaat :)
     
  4. Kiewie

    Kiewie Fanatiek lid

    10 okt 2011
    1.341
    5
    38
    Ik heb sinds een paar maanden een spiraaltje en dat gaat goed!
    met de pil was ik een ijskonijn.. maar nu met het spiraaltje nergens last van.. (jammer genoeg.. ik ben nu alleenstaand ;):))
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Het ligt aan welk spiraaltje ;)

    Bij het hormoon-spiraaltje zul je er waarschijnlijk ook last van hebben maar bij het koperspiraaltje niet/nauwelijks.

    Hier een wandelende anticonceptie-ramp die tegen geen enkele vorm van anticonceptie kan behalve condooms (maar die wil partner niet, haha). Gelukkig wel een lichte vorm van onvruchtbaarheid.
     
  6. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Ik heb sinds kort een spiraaltje en met mijn libido is niets mis :)
     
  7. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Condooms zijn helemaal niet het veiligste! Van alle ac is de implanon (mits goed gezet) het meest betrouwbaar. Condooms bungelt ergens onderaan de lijst.

    Ik zit met hetzelfde, overweeg nu de implanon.
     
  8. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Bron ?
     
  9. Ik heb ook de pil maar mijn libido is 0. Dus denk dat ik er ook mee ga stoppen. Ik wil geen spiraaltje.. Dus maar even kijken wat ik doe..

    Ik heb 6 jaar lang met mn ex gevochten voor een kleine, na 4 miskramen is onze relatie gestrand. Met mn nieuwe vriend was ik dus niet aan de pil.. Want zwanger worden werd toch niks dacht ik.. Na 3 maanden was ik zwanger... Door een scheurtje in t condoom denk ik. Niks gemerkt maar gebruikte dus wel condooms.. Dus snap wel dat je condooms alleen niet vertrouwd
     
  10. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    ik lees mee.
     
  11. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Ik denk dat het per persoon verschillend is. Mijn libido blijft hetzelfde of ik aan de pil ben, de mirena spiraal heb, geen anticonceptie of zwanger ben. Ik had echter van mirena spiraal wel weer andere irritante bijwerkingen. Ik durf dus niet te zeggen hoe jij hier op zult reageren. Ik had het in elk geval niet maar er zitten wel hormonen in natuurlijk.
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Condooms zijn minder veilig als de pil (volgens onze gyn) en het bewijs zitten samen op het moment mn ribben kapot te trappen.
    Pil is veiliger maar ik had dan ook het libido van 0,0. Heb geen ervaring met spiraaltje en libido dus wat dat betreft kan ik je niet helpen. Wordt hierna geholpen ivm de risico's dus hoop dat dat afdoende is.
     
  13. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Het is een algemeen bekend iets, maar vooruit:

    Apotheek.nl - Thema s - Thema s - Anticonceptiepil

    En als je Googled vind je nog talloze andere sites waarop hetzelfde staat. Overigens heb ik ook een kind die ondanks condoom is verwekt.
     
  14. Baukje1985

    Baukje1985 Fanatiek lid

    26 jul 2010
    2.732
    44
    48
    Helaas heeft ac een grote invloed op mijn libido, in negatieve zin dan. Heb al van alles geprobeerd. Verschillende pilsoorten: trinordiol, microgynon, yasmin. De nuvaring en nu de implanon. Zodra deze eruit moet en wij nog steeds 100% zeker weten dat het bij 2 kinderen blijft dan laat mn man zich helpen. Kan ik eindelijk van die troep af...
     

Deel Deze Pagina