full-time werken?!

Discussie in 'De lounge' gestart door Flachilles, 7 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arya

    Arya Bekend lid

    26 jun 2014
    847
    0
    0
    NULL
    NULL
    Had ik het toch bijna goed!
     
  2. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113
    Lol, ik kan het ook heel erg fout hebben, maar bij XXX denk ik aan iets heel anders.

    Dat en Ajax, dus :p.
     
  3. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Vrouwen zijn geëmancipeerd geraakt, dat klopt. Als je niet voor de centen bij een hufter/zakkenwasser/slampamper hoeft te blijven, dan kun je weg.

    En vergeet niet dat nogal wat mannen een groen blaadje verkiezen boven hun vrouw thuis. Dat is natuurlijk van alle tijden, maar minder vrouwen zullen het accepteren dat manlief er een bijvrouw op na houdt. (Zie emancipatie.)

    En er zijn tegenwoordig natuurlijk ook vrouwen die, bijvoorbeeld op hun werk, een leukere kerel tegenkomen. (Zie emancipatie.)

    Verder volkomen met je eens dat er veel van relaties wordt verwacht, en dat het ideaal lang niet altijd even realistisch is. Dat mensen die een hekel aan elkaar hebben niet bij elkaar blijven omdat dat moet van de kerk, lijkt mij persoonlijk een goede zaak. Daar wordt niemand gelukkig van, en de kinderen al helemaal niet.
     
  4. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Ik werk vier dagen. Dus dat is eigenlijk parttime. En mijn kinderen gaan maar twee dagen.

    Ik denk zelf dat ik een beter voorbeeld ben voor mijn kinderen als ik wel werk. Mijn moeder werkte ook (part-time, maar ze had een goede baan). En er was niemand zo trots op haar moeder als ik. Net zoals ik trots op mijn vader was, omdat hij ook part-time werkte.

    Overigens denk ik wel dat we in een periode zitten dat het voor veel mensen niet eens meer een keus is om minder te gaan werken. Vooral de dikke tweeverdieners (waar ik dus niet toe behoor) hebben zich vaak compleet ingegraven met een duur koophuis dat onder water staat. Dat zie ik ook om me heen.
     
  5. rums

    rums Niet meer actief

    Ik werk sinds de geboorte van onze zoon 12 uur per dag. In wisselende diensten. Dus vroege, late en weekenddiensten. Daarvoor werkte ik 25 uur maar dit wilde ik niet als we een kind hadden omdat het voor mij niet de juiste manier zou zijn.
    Daarbij komende werkt mijn man praktisch altijd 6 dagen in de week met een werkweek van 60 a 70 uur.
     
  6. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nou ik vind dat er helemaal niets mis is met fulltime werkende moeder, net zoals een moeder die een XXX ( s e x chats ) beroep uitvoert mij dat niets interesseert.
    En dat probeer ik er mee duidelijk te maken. Dat voor de een een fulltime werkende moeder 'not done' is, terwijl het voor een ander not done is dat een moeder er een sketchy beroep op na houdt.
    Als ieder elkaar daarin gewoon lekker laat en zich met haar eigen gezin bezig houdt.....
     
  7. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Vind ik ook.
     
  8. Lindangel

    Lindangel Fanatiek lid

    27 dec 2007
    3.742
    1
    0
    Ik snap nog steeds niet wat XXX is :(
     
  9. Arya

    Arya Bekend lid

    26 jun 2014
    847
    0
    0
    NULL
    NULL
    12 uur per dag of per week?
     
  10. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Ik werk niet.

    Zit wel een reden achter, is een lang verhaal.

    Nu ben ik eigenlijk heel gelukkig dat ik thuis blijf mama ben. Ik kan zo slecht zonder mn dochter Hihi.

    We zijn niet rijk, mn vriend doet alles alleen en heeft zelfs alleen een huis gekocht (en werkt gewoon in een winkel) je moet je ogen goed open houden. Dan leef je misschien niet met luxe maar wel op een luxe manier zeg ik altijd maar ;)

    En dat XXX beroep moet gelijk aan erotische beroepen denken haha.
     
  11. petrova

    petrova Actief lid

    Ja, precies! Ik vind het daarnaast ook gewoon een fijn gevoel dat we dezelfde ideeën hebben over dat soort zaken. Fijn dat we op dezelfde manier in het leven staan, of zo.
     
  12. Arya

    Arya Bekend lid

    26 jun 2014
    847
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aha! Lijkt me een gezonde insteek ja.

    En ik maar denken dat dit een braaf forum was ;)
     
  13. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113

    Het zegt overigens wel genoeg dat je; not done tussen aanhalingstekens zet en sketchy niet ;).

    Ik houd me overigens weinig bezig met andere hun 'gezin' hoor, maar mijn keuze is het niet.
    En zo sketchy is het overigens niet hoor ;). Dat is ook maar hoe je het bekijkt.
     
  14. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Ah, en dat doen veel dames hier? Dat mis ik dan al jaren ;).
     
  15. Grootsgezin

    Grootsgezin Actief lid

    15 jun 2014
    468
    0
    0
    Huismoeder oftewel officemanager thuis
    Roosendaal
    Ow my god, ik ben helemaal in shock ik bedoel euh echt betaalde diensten, begrijp ik het goed?

    In relatie tot een kind vind ik het dan inderdaad weer een onzinnige opmerking. Ik neem aan dat een kind hier niets vanaf weet maar welke ouder bespreekt wel zijn werk met zijn kind?

    Echt een beetje achterbaks, ik kan het niet winnen, dan gooien we het op nee jij bent een ......erg flauw!
     
  16. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Dat is ook een ideale oplossing. En 2 dagen kinderdagverblijf is niet veel. Je ziet tegenwoordig ook veel dat de man en vrouw beide 4 dagen werken, ja dat kan tegenwoordig allemaal.
    Maar ik heb het meer over allebei 40 uur werken, en om de onjuiste redenen (vind ik dan he) en daarnaast kinderen die 4 of 5 dagen weg gebracht worden.

    Dan denk ik: Grr denk na. Maar dan nog niet mijn zaak, maar ik geef hier gewoon mijn mening.

    Mijn moeder mocht thuis zitten omdat ik als kind veel ziek was, maar moest op een gegeven moment aan het werk, en genoot hier ook van, en wij ook, ze was meer ontspannen.
    Ik merk dat ik op het moment vrij gespannen (kan) zijn/ben, en ben nu ook echt aan het uitvogelen of dit met mijn werk te maken heeft, want als dit het geval is, vind ik het niet waard om te werken.. wat zeker in houd dat we het financieel minder hebben, maar ben toch echt liever een leuke moeder. :)
     
  17. Arya

    Arya Bekend lid

    26 jun 2014
    847
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat herken ik wel ja :)
     
  18. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Ik ben het met je eens. En wist niet dat je daarmee geld kon verdienen. Tsjeempie.
     
  19. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Tsjah, jij voelt je blijkbaar erg aangesproken omdat ik ergens geen aanhalingstekens plaats. Ja en wil je zeggen dat het helemaal zuivere koffie is die chat gesprekken? Haha ja hoor prima meid.
    Het boeit mij geen hol hoe iemand zijn geld verdiend. Als de kids maar ouders hebben die van ze houden. Of dat nu fulltime, parttime of thuisblijf moeders zijn. Ik ben het alle 3 geweest en de relatie met mijn kinderen is nooit veranderd.
     
  20. Arya

    Arya Bekend lid

    26 jun 2014
    847
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jij doet het gratis bedoel je? :D
     

Deel Deze Pagina