Ben benieuwd naar de uitslag van John is ook wat, lijkt me erg spannend. Hopelijk is het goed en anders hoop ik dat ze er wat mee kunnen doen Dat is inderdaad wel veel pijnstilling danielle, heb je nu nog veel last? Hoi bloem4
nu gaat het wel wat beter gelukkig. Er zijn vanzelf ineens 2 hechtingen uitgevallen dus kan weer redelijk "normaal" zitten en lopen. Het is nog steeds vrij gevoelig maar tegenover wat het was is het zo een opluchting! Had echt enorm veel pijn helaas, maar het is het allemaal waard geweest! Moet wel zeggen dat ik nu al op zie tegen een bevalling van een eventuele tweede haha.. Al is dat nu natuurlijk nog helemaal niet aan de orde Ik kan er eigenlijk niet echt over praten, mijn man heeft zoiets van het is allemaal wel goed gegaan dus hoeven we er niet over te praten. Kregen op vrijdag te horen dat ik door complicaties evt kon overlijden tijdens de bevalling en op zondag werd ik ingeleid. Dan ga je toch heel angstig de bevalling in! En achteraf is het misschien allemaal voor niks geweest dat ze dat hebben gezegd, zijn we voor niks zo bang geweest. Dus het verwerken is vooral met de wat als.... daar heb ik wel heel veel moeite mee. Vooral als ik naar luuk kijk en dan denk wat als.. en dan komen de tranen hihi
Oh die hechtingen, krengen toen ze er bij mij uit waren slaakte ik nog net geen zucht van opluchting haha. Jeetje wat heftig, lijkt me inderdaad dat je zo niet rustig je bevalling in gaat! Mag ik vragen iver welke complicaties ze het hadden dan? En waarom heb je er meer kans op? Je moet er wel veel over praten wat er gebeurd is of wat als.... anders word het straks allemaal teveel voor je. Mijn man idemdito als iemand vraagt hoe de bevalling was zegt hij heel snel ejih appeltje eitje was zo gepiept! Daar irriteer ik me ook dood aan, neb gelukkig een hele goede bevalling gehad maar manlief heeft alleen maar hoeven kijken haha! Heb je eigenlijk pijnbestrijding gehad tijdens de bevalling?
Mijn man had wel heel veel moeite met de bevalling, hij vond het vreselijk! Tegen iedereen zegt ie dat ie het zo erg vond om mij zo te zien en dat hij het vrouw onterend vond. Kan me voorstellen dat je je daar dood aan irriteert als hij dat zegt! denk dat geen een bevalling echt appeltje eitje is... Ik heb Hypermobiliteitssyndroom (onderdeel van ehlers danlos) en fibromyalgie. Dat hypermobiliteitssyndroom is een bindweefsel aandoening, deze is niet sterk genoeg bij mij.Hierdoor zijn mijn banden ook slap en gaat bij mij alles sneller (deels) uit de kom. De complicaties waren meer kans op bloedproppen, dat de verdoving verkeerd gaat en bij evt gehele narcose kans op stikken, nabloedingen, verzakken baarmoeder en inwendige scheuringen ofzoiets. Ik had ook meer kans op totaal ruptuur en daarom ben ik uit voorzorg ingeknipt. Ik heb een ruggenprik gehad, deze werkte voor 30 minuten heerlijk! daarna was de linkerkant niet verdoofd en de rechterkant wel, nogal ongemakkelijk en pijnlijk haha.. Bij de ruggenprik had ik meer kans op bloedproppen maar ik kon echt niet meer. Had een weeenstorm en was helemaal op. Was ook bang dat als ik te uitgeput was dat ik keizersnede moest en ook daar zaten risico's aan, vond het een erg moeilijke keuze. Heb jij bij je bevalling pijnbestrijding gehad?
Mijn man praat (praatte) ook niet over de bevalling, hij vond het wel moeilijk om mij daar te zien liggen en niks kon doen. Ik ben ingeleid, op woensdag ochtend begonnen en pas zaterdags 's middags bevallen, dus was echt lang, voornamelijk wachten, ik heb rugweeën gehad die ik niet weg kon zuchten dus heb ik een pompje met remifentalin gekregen (voor ruggenprik ging het opeens te snel) maar dit was wel ideaal, ik kon zelf op een knop drukken zodra hel nodig was en ik voelde de buikweeën nog wel maar m'n rug niet meer gelukkig, ik wist ook wanneer ik persweeën had, want toen voelde ik m'n rug weer en werkte het pompje niet (ik voelde zelf geen druk van onder) heb nog ruim een uur geperst en uiteindelijk met knip en vacuumpomp gehaald, ik was te moe na die dagen wachten.
dina dat is lang inderdaad, wel fijn dat de pijnbestrijding zo goed werkte! Kan me voorstellen dat je te moe was, pfoe... Ik had mazzel met de ruggenprik, als hij 15 minuten later was geweest zou het niet meer kunnen.
Jeetje Danielle, wat vreselijk voor jou en je man om met zo'n boodschap de bevalling in te moeten gaan zeg Kan dan ook heel goed begrijpen dat jullie heel opgelucht en blij zijn dat het goed is afgelopen. Neem aan dat deze risico's bij een volgende bevalling nog gelden? Manyi, vreselijk als de mannen er zo luchtig over doen. Ze moesten eens weten wat voor een pijn wij hebben moeten lijden tijdens de bevalling! Denk dat ze dan wel anders piepen haha. Dina, jeetje wat moet jij kapot zijn geweest na zo'n lange bevalling zeg! Wat fijn dat je in dit tijdperk gebruik mag maken van pijnstilling, maakt het toch net even wat dragelijker! Mijn bevalling ging echt turbo... 12 uur 2 tabletten weeën opwekkers gehad en iets over 3e ben ik al bevallen na een kwartiertje persen. Het ziekenhuis heeft het een beetje verkeerd ingeschat en ikzelf ook. Als mijn man niet op de bel had gedrukt was ik waarschijnlijk gaan persen op de toiletpot. Wist niet dat het persweeën waren want had me ingesteld op een lange bevalling, en de eerste keer dat ze toucheerde had ik al direct volledige ontsluiting. Toen ze eruit was heb ik echt even bij moeten komen omdat het zo snel ging. Kort maar heftig!
Bloem dat is snel! Heb je veel last van naweeen gehad? En je kindje had ook geen last van de snelle bevalling? De complicaties gelden ook bij volgende bevalling ja.. Best eng maar laat eerst goed uitzoeken hoe groot de kans nou echt zou zijn.
Hoi hoi , Hier een mama uit Groesbeek, nabij Nijmegen! Zoontje van bijna 11 maanden, door de pil heen.. Papa ging er einde vd zwangerschap vandoor met een ander.. Nieuwe relatie aangegaan uiteindelijk met een jongen waarmee ik 11jr bevriend was. Bleek niet te klikken op relatie gebied, echter nu van deze jongen zwanger. Door het spiraaltje heen deze keer . Echter zegt hij er ook niks van te willen weten. Ik kwam er pas met 29weken achter! Geen klachten gehad en er was níks te zien aan me buik.. (nu nog maar weinig, foto is gister gemaakt!) Inmiddels 36+2, maar baby (meisje !) is helaas aan de kleine kant, 2 weken terug in het ziekenhuis gelegen, nu komen ze iedere dag thuis voor CTG om de meid in de gaten te houden. Morgen weer een groeiecho en rondleiding op couveuze afdeling... Spannend!
Danielle, nee ook helemaal geen last gehad van naweeën. Gelukkig maar! En zover ik weet heeft de kleine er ook geen last van gehad. Jeetje ze is gewoon alweer 10.5 week! Elektraxx, gezellig dat je komt mee kletsen! Ten eerste wow jij bent ontzettend vruchtbaar haha. Door de pil en later door het spiraaltje heen zwanger worden. Ben wel onder de indruk van je verhaal zeg! Straks 2 kleintjes en je staat er helemaal alleen voor. Heb je wel hulp van de mensen om je heen? In een echte rollercoaster van emoties moet jij in zitten. Ook wat betreft de zorgen van je kleintje in je buik..
Wow heftig elektraxx, 2x zwanger ondanks anticonceptie en ook nog 2 mannen die je in de steek laten en dat zo snel op elkaar, je zoontje zal net 1 zijn als de 2e komt?
Welkom elektraxx! Gezellig! Wat vervelend dat je er alleen voor staat, heb je wel hulp van familie en vrienden?
Hier een alleenstaande mama 24 van dochter van 4,5 en verwacht nu mijn 2e met mijn nieuwe vriend samen een verassings baby door de morning after pil heen maar we wennen langzaam aan het idee had nooit verwacht zei altijd mijn 2e komt als ik 30 ben maar goed dat is mijn verhaal een beetje. Welk ziekenhuis hebben jullie dames gekozen om te gaan bevallen of zijn jullie in bevallen? Ik kan maar niet kiezen als is cwz dichterbij
Welkom godblessed! Dat is zeker een verrassing zeg! Zijn jullie inmiddels aan het idee gewend dat er een klein wondertje bij komt? Ik ben bevallen in het Radboud. Ik ben daar ook onder behandeling geweest voor het traject om zwanger te kunnen worden dus vond het ook wel prettig om daar te blijven. Wat je kunt doen is bij voorlichtingsavonden gaan kijken en dan beslissen waar je je het prettigst bij voelt?
Welkom godblessed, Lijkt me wennen zwanger ondanks morning after pil Ik ben in Ede bevallen (toen woonde ik nog in Doorwerth)
Dankjewel ga is kijken ja heb daar wel gelopen en opname gehad tijdens mijn zwangerschap van de oudste.. Nu laatst had ik primperan voor misselijkheid bleek zwaar allergisch kreeg een aanval erdoor heel naar maar goed lag toen in CWZ neurologie niet kraamgedeelt e maar vond ze ook erg lief en behulpzaam..Voorlichtings avond of dag lijkt me het beste dan vind het allemaal al zo eng ben bij me oudste in Dordrecht bevallen en daar waren ze niet zo aardig hebben mij met persweeen laten liggen en een zuster die zei je wou het erin nu moet het er ook uit wil nooit meer zon ervaring.. Ik heb heel erg moeite ermee me vriend is erg blij is zijn eerste kindje.. Ik ben wel echt bang maarja het is nu eenmaal zo ik laat het op me afkomen.. Maar heb jij langere tijd ook.in het Radboud gelegen en lig je dan alleen tijdens weeën of hoe gaat dat sorry ben nieuwsgierig? En kan je in bad bevallen of hebben ze dat daar niet ervaringen hoor ik graag
Ow hihi was het wel een fijne ervaring?En hoe vind je Nijmegen lijkt me toch een omschakeling.. Ik was in shock had klachten maar dacht dat door morning after pil kwam heb geschreeuwd en gehuild hihi en ben heel bang geweest maar mijn Verloskundige zijn begripvol lief en hebben mij gerustgesteld en dat ik niet gelijk moet verwachten op een roze wolk te zitten.Nu ik haar voel schoppen komt de band er stiekem toch wel het blijft je vlees en bloed gepland of ongeplanned het heeft tijd nodig.
Wel een goeie ervaring daar Ik woon nu in Arnhem, dus is niet zo ver bij Nijmegen vandaan maar omschakeling valt mee, daar woonde we wel echt in het bos en nu kijken we tegen weilanden aan, dus nog niet verkeerd Wel fijn dat je de band nu wel begint te voelen en fijn dat de vlk heel begripvol is, dat helpt wel lijkt me, vooral na je vorige ervaring