Leuk An, je foto zat er alleen niet bij! Vandaag weer een stukje gedaan, zie foto. Het aapje moet nog wel bekleed worden, heb pluche stof besteld... Ben benieuwd of het wat wordt! Ik had ook een stapeltje proef stukjes behang meegenomen, maar dat was eigenlijk te klein allemaal en zeker bij die bloemetjes heb je niet altijd het stukje dat je wilt... Dus uiteindelijk toch maar een rol gekocht. Die kan ik vast wel vaker gebruiken! En inderdaad die buik zit mij ook al in de weg, vooral met bukken/sokken/ondergoed/schoenen aantrekken... Maarja, het lukt nog wel haha! Fijn Liefdotje dat alles goed was! Ja Zwangels, ik ga het ook met balonnen proberen. Die kat van ons gaat er zeker weten in liggen als we niet kijken!
Als er ballonnen in de box of ledikant liggen en de kat springt erin, zullen de ballonnen klappen met veel lawaai, waardoor ze ontzettend schrikt. Die laat je er gewoon in liggen tot de baby er is (week of 3-4 moet voldoende zijn). Ze zal dan als het goed is niet meer zo snel in de buurt komen. Je kunt het beter nooit 'aanleren' oftewel toelaten dan dat je het moet afleren
Die truc met ballonnen werkte maar voor 1 van onze beide katten overigens, ik heb een foto waarin de oudste er prinsheerlijk tussen ligt te slapen, haha . Zal m straks even opzoeken. Maar ik zou het zeker doen ja, ook nu weer.
Lekker gezellig hier dames Hartlief was leuk zo creatief! Kon ik dat maar K zag een super lieve 3d echo voorbij komen! Leuk dat je het allemaal zo duidelijk kan zien Een een verdrietig kindje met een gebroken arm zo sneu! Veel beterschap verwen der maar lekker deze vakantie Sorry dat de namen er niet bij staan normaliter is mn hoofd al een zeef maar dit slaat alles Te tijd gaat nu zo snel dat ik in paniek raak De muren moeten nog gedaan worden Heb net mn badset binnen gekregen En een stokke blue navy besteld heb er erg lang over na moeten denken Nesteldrang begint bij mij nu pas!
Mijn vakantie begint begin augustus. Dus heb nog even de tijd voor de kinderkamer. De muren zijn al geschilderd, nu nog even kijken of we een muursticker doen of een muurschildering laten maken. Voor een box zijn we nog aan het kijken en die zetten we neer bzodra we er 1 hebben, zodat de hond kan wennen dat er straks een kleine komt. Het onweert hier nu echt super hard, de hond en ik zijn er allebei "bang" voor en vriendlief ligt in bed. Hopen dat het snel overtrekt.
Ik lees hier nog steeds gezellig mee.....maar weinig tijd om te reageren! Zit midden in de verbouwing van ons nieuwe huis en moeten over 3 weken over Leuk om jullie buikjes voorbij te zien komen! En beterschap voor het kindje met de gebroken arm....wat sneu!! Nog even dames....
ooo ik ben ZOOOOO moe. pff de wedstrijd gisteravond, ik kon de verlenging niet meer wakker blijven. en uiteindelijk hoorde ik buiten vuurwerk dus dacht hee gewonnen niet dus haha vuurwerk moesten ze blijkbaar gewoon vanaf vanmiddag even met dochter de stad in, nog wat kleine dingen halen voor de babykamer ik leef nu echt toe richting 30weken jullie ook ? dan begint voor mijn gevoel pas echt het aftellen Ik heb gister de Isi mini baby buddy binnengekregen, wat fijn!!! dat ding is echt ideaal , voor op de bank super fijn, voor in bed, en ik denk ook als kussen voor bij de voedingen ik zit nu al te denken om er nog 1 aan te schaffen dan heb ik er 1 voor boven en 1 voor beneden. ik denk dat dit echt mijn top aankoop is van de laatste maanden. hoe blij kun je zijn met een kussen
Heel mooi an Katten wij hebben er 3. De baby kamer was eerst een open kamer. Nu mogen ze er in en beetje bij beetje gaat de deur dicht kunnen ze wennen dat ze er niet in mogen. Ze mogen nu weer in de woonkamer als wij er niet zijn. daarnaast staan hun manden in onze slaapkamer en komen ze bijna de babykamer niet meer in. Ik hoop zo dat onze katten het goed doen. Vanavond stuur ik een foto van de babykamer. Muur schildering moet nog komen
Waarom hebben jullie dat eigenlijk suikerprikken en glucose test ofsoo had gevraagd van hoe of wat maar bij mij hoeft dat niet zei ze .. Raaaaar box hebben we al staan alles is al klaar bij ons omtrent de baby alleen alles nog wassen.! Fijn zebra dat je je uk weer dagelijks voelt ..!
Ik moest de bloedsuikertest omdat ik overgewicht heb. Dan heb je mee kans op zwangerschapsdiabetes. En inderdaad de katten schrikken als het goed is vn de ballonnen en anders kun je nog aluminiumfolie in de box leggen, vinden ze ook niet leuk.
Mijn ziekenhuis heeft standaard suiker/ijzer bloed check met 24 weken. Apart, al die verschillende protocollen!
ik krijg als het goed is ook een test morgen. Mijn tweelingzus had bij beide kinderen zwsuiker. Kamertje is geleverd. Ugh zijn de kastdeuren anders. Over 1.5 week bellen om ze te vervangen. Helaas is de muur ook beschadigd. Gelukkig hebben ze dit zelf aangegeven. Mijn man gaat kijken of hij het op kan knappen