Ik had heel sterk t gevoel voor n jongen.. Maar sinds gister opeens twijfel.. T kan ook wel n meisje zijn Maar wij houden t als verrassing Vandaag inschrijfformulier afgegeven bij t kdv ook even rond mogen kijken. Heel fijne plek. Fijne sfeer! Mooie speelplaats buiten met veel groen. Lieve rustige leidster, ze straalde echt rust uit. Heb vandaag tot half 11!! in bed gelegen. Ik voel me nu wel erg goed moet ik zeggen. Niet echt moe nu ofzo. Maar heb veel gelopen en ben n poosje met de was bezig geweest.. Nu wel wat steekjes in mn liezen en weer kokhalzen Wie gaat er vanavond voetbal kijken??
Gefeliciteerd! Wat leuk! Wil je nog trouwen voordat de baby er is? En oehh spannend!! Baby voelen lijkt me echt t allermooiste!
We hebben besloten het papiertje en het feest apart van elkaar te doen. We willen graag getrouwd papa en mama worden, maar hebben na de verbouwing van ons huis geen enkele reserve over om nog een bruiloft uit te knijpen.. Gelukkig zijn we niet traditioneel of gehecht aan bepaalde normen/regels, dus we maken er nog wel eens een mooi feest van, zonder ambtenaar, met een zelfbedachte ceremonie enzo.
Gefeliciteerd rinkeltje! Mart: als ik gestressed ben ga ik lekker achter de laptop zitten en een serie kijken. Wandelen/bewegen werkt volgens mij sowieso stressverlagend... Hopelijk kun je iets vinden wat werkt! Baby voelen: hier nog niks, bij de termijnecht lag de placenta half voor, half aan de zijkant, dus ben benieuwd wanneer ik het voor het eerst voel. Bij de eerste voelde ik hem met 16 weken, hopelijk nu ook rond die tijd (of eerder). Opvang: we hebben voor onze oudste een geweldige gastouder, die vindt het nu al helemaal leuk dat er straks een baby bijkomt gelukkig maar Hier is eindelijk de misselijkheid wat gezakt! Deze week langzaamaan steeds minder en vandaag helemaal niet meer misselijk!! Merk dat ik nog wel op tijd moet eten, maar dat lukt over het algemeen ook wel. Nog 2,5 week en dan gaan we lekker 4 weken op vakantie!! Eerste keer vliegen met de kleine man, ben benieuwd! In ieder geval even lekker ontspannen en genieten!
Wat leuk rinkeltje!! Gefeliciteerd samen! Pamela zou je voor mij mn datum willen verzetten naar 8-1-2015 En 19-7-2014 geslachte bepalings echo Ik snap egt geen hol van die lijst hahAhah Top dat je hem bijgewerkt hebt!! Hier morgen 14 weken ❤️
Zo ik had me even een realistische droom das gewoon bijna eng Ik droomde dat ik in lommel aankwam voor die echo en dat we vol spanning die echo hadden gedaan en na de echo zei die man ineens alsjeblieft de foto's en ik kreeg ze te zien en er stond op hoera een meisje En ik en mijn man waren allebei kei teleur gesteld dat het geen jongen was toen ik wakker werd schaamde ik me echt kapot hahah Want ik denk wel echt dat het een jonge is maar wat het word maakt me echt helemaal niks uit ben met allebei even blij hahah Dus schrok een beetje van deze droom
MvanL haha, miss wil je heel diep van binnen toch liever een jongen dan een meisje. Ik zou liefst een jongen en een meisje hebben dus nu maakt het echt niet uit. Maar bij een 2de zal het waarschijnlijk toch even wennen zijn als het een zelfde geslacht is als het eerste.
Ik heb natuurlijk al beide geslachten hier thuis maar hoop stiekem op nog een meid! Ik ben zo nieuwsgierig naar een meisjesvariant van ons samen. Ik geloof dat mijn partner een voorkeur voor een jongen heeft zodat de stand gelijk getrokken wordt. Wij zullen het wel zien en het belangrijkste blijft toch dat het kindje helemaal gezond is.
Aaargh! Breekt me gister zo een stuk van mijn kies gelukkig kan ik straks nog terecht! Stiekem zul je toch je voorkeur hebben, alhoewel het niet uit maakt zo lang het gezond is. Hier nog steeds zo erg het gevoel van een jongen. De familie is er niet zo mee eens dat we het geslacht voor ons zelf houden en dat moeten we sinds we dat hebben gezegd al aan horen. Wordt er stapelgek van! Heb vanaf begin gezegd dat ze het er ook niet over moeten hebben, maar we kunnen het bij bijna elk gesprek weer aanhoren :x hebben jullie daar ook last van? Of is dit iets hormonaals dat ik zo reageer haha
Hee dames, Hoe gaat het hier allemaal? Hier heel veel last van rechter onderbuik en na het plassen steken en kramp rechts flank.... Huisarts denk of beginnende blindedarm of urineweg infectie Ook ben ik druk bezig in ons nieuwe huis wat een tegenslagen allemaal daar Vanavond om 19.30 mogen vriend lief en ik weer voor een echo.....
Hey dames, heb een en ander bij gelezen maar niet alles. Ben flink min te pas afgelopen weken. Holteontsteking die bij verkoudheid er naast kwam heb ik nog steeds veel last van. Daarnaast nog steeds veel duizelig en reuk zo gevoelig dat ik constant aan het kokhalzen ben. Lig nu over algemeen iedere middag even in bed als jongste haar middagslaapje doet. Mijn chronische hoofdpijn speelt ook weer te vaak op, en mijn medicatie mag ik nu dus echt niet hebben... enige optie is eventueel aan de zuurstof flessen maar hoop gewoon dat die holte ontsteking snel verdwijnt en dat dan de hoofdpijnen ook afzakken. Dus ff doorbijten nog. Heb allerlei echobureaus in de buurt geprobeerd om afspraak te maken voor geslachtsbepaling maar ze zijn allemaal net in mijn termijn met vakantie... grrr heb nu dus maar een maik gedaan naar mijn verloskundige of ze een uitzondering willen maken om het bij hun te laten doen. Hoop t zo!! anders word ik gek! Haha Ik ga maar weer even mijn bed in.. zal wat vaker proberen mee te lezen en/of reageren.. fijne zonnige dag dames!
Wauww!! Onze kleine uk is nu 9cm! Mooi stevige en regelmatige hartslag Ik mag weer op 7 Jan 2015 worden gezet Prachtig was het! De oma's waren mee die vonden het super!
Klinkt bekend.. Heb ook al drie keer in t donker op bed gelegen in de hoop dat een migraine aanval weg zou gaan. Tevergeefs. Onze geslachtsbepaling is in week 17, eerder was t bureau gesloten ivm vakantie. En ik wil perse die ene, vanwege de recensies en omdat we onze moeders en mijn oma mee willen nemen.
Mijn broer en zijn vrouw wilde het ook niet zeggen terwijl ze het wel wisten Ze hebben zich beide versproken (maar dat. Hebben ze zelf nog niet door haha) en toen zij opeens zei jullie krijgen het lekker toch niet te weten (en op zoon toon dat je die uitdaging aan wil gaan haha) heeft de hele familie er een sport van gemaakt ze zich te laten verspreken Erg vervelend voor ze maar daar hebbenn ze het dan wel zelf naar gemaakt Als je het wel weet maar niet wil vertellen en je zegt gewoon we willen het voor ons zelf houden dan vind ik dat iedereen daar respect voor moet hebben (als zijn er altijd mensen die dat niet hebben) Ik zoudxan persoonlijk zeggen dat je het zelf ook niet weet dat scheelt je ook heel wat vragen (maar ik ben nogal makkelijk uitgevallen hahaha als ik vragen kan voorkomen doe ik dat hahah)
Wij willen het wel weten maar gaan dit voor ons houden en familie weet dit ook, net als bij de vorige zwangerschap! Gelukkig hebben ze er nooit over gezeurd of gevraagd.
Vandaag de laatste schooldag van de kinderen en dan hebben ze 6 weken vakantie! De meiden zijn nu eerst 3 weken bij hun vader (komen wel gewoon in mijn weekenden naar huis)! Blij als die eerste 3 weken om zijn en ik ook vakantie heb!
Wij willen het ook weten en vertellen het alleen aan onze ouders en broers en zussen. Wij hebben het nu al consequent over hij als baby. Ben benieuwd of ze het uit ons gaan trekken. Pamela: 3 weekjes is bijna, maar kan me voorstellen dat je er naar uit kijkt. Bij ons zit het er al op. Gaan denk ik nog een weekje in september.
Het eerste zwangerschapskleding stuk is een feit. Ik heb een broek gekocht. Ze eerst eens wassen en dan laten korten, Is zeker 20cm te lang. Kan nog perfect mijn broeken dragen en die zitten nog comfortabel maar zal mijn nieuwe broek ook al beginnen dragen. Ze was iets te duur om nog te laten liggen in de kast. En dan volgende week op zoek naar 2 goedkopere broeken en wat basic t-shirts.