bh's

Discussie in 'De lounge' gestart door toetie, 9 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arual83

    Arual83 Fanatiek lid

    11 jan 2012
    3.530
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik ben zelf een paar weken na de bevalling gaan kijken voor een passende beugelbh. Mijn borsten werden echt veel groter toen de melkproductie op gang kwam, de eerste periode heb ik overbrugd met bh's zonder beugel en een bh met beugels die ik voor 4,- op de kop had getikt op de gok (en uiteindelijk goed bleek te passen). Beugelbh kun je dragen tijdens de borstvoedingsperiode mits hij goed past en geen melkkanaaltjes afknelt.

    Inmiddels voed ik met m'n bh's van voor de zwangerschap en heb ik ook mijn oude maat weer. Ik heb geen hele grote borsten en ben vrij slank, toch draag ik cup e met een kleine omvang omdat mijn borstweefsel anders niet goed in de cup past.
     
  2. toetie

    toetie Fanatiek lid

    14 dec 2010
    2.310
    7
    38
    noord brabant
    Oke dan stuur ik de beugel bh's zoiezo terug die zonder beugel bewaar ik dan en dan kijk ik daarna wel verder is 1 echt genoeg dan.
    Mochten ze groeien dan kan ik vanuit daar wel een nieuwe kopen.
     
  3. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    Ik had pas gekeken op rondomeva.nl en kwam daar op een handige tabel.
    Moet je zelf even meten.
    Mijn omvang is nu een maat groter en mn cupmaat 2 maten.
    Klopte bij mij precies en bh die ik kocht in die maat zit heerlijk.
    Is van hotmilk.
     
  4. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Ik droeg snachts geen beugelbh met voeten maar overdag wel.. ik heb nergens last van gehad, maar ik denk dat het per persoon verschilt! ik kocht m'n bh wel een maatje groter voor de bevalling...
     
  5. toetie

    toetie Fanatiek lid

    14 dec 2010
    2.310
    7
    38
    noord brabant
    Ik heb ze allenmaal op een beugeloze terug gestuurd en ik kijk wel even hoe en wat naar de bevalling ik weet na mijn vorige bevalling dat ik opgegeven moment mijn armen niet meer kon aansluiten.
    Toen geen borstvoeding gegeven en nu wel dus weet ook echt niet hoe dat gaat lopen.
     
  6. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Hier bleven ze eigenlijk dezelfde maat tijdens de zwangerschap (85D). Na de bevalling 1 dag stuwing, toen waren ze echt MEGA :D en nu heb ik 80E, heb de Mirena spiraal, denk dat het daardoor komt. Tja.. er is weinig van te zeggen denk ik, je moet het maar even afwachten
     
  7. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Maar ben je dan afgevallen? Want je gaat qua omvang omlaag en qua cup eentje omhoog... Als bij mij een cup goed aansluit maar de omvang is te wijd dan moet ik bijv 85 c heb maar de omvang is te wijd moet ik een 80 d hebben!
     

Deel Deze Pagina