Hallo, Echt raar hè ben nu 4 dgn dpo denk ik er niet aan voel ik ook niets. Schiet het me opeens weer te binnen zo van hey! Het zou kunnen dat je zwanger bent dan voel ik ook opeens van alles. Als een soort van sluimerend gevoel. Om gek van te worden! Nog meer meiden op deze wip?
Jes hier nog iemand... dinsdag ongesteld woord elke maand weer gek van mijn lijf en gevoel pfff jammer dat je je gevoel niet kunt uitzetten.
haha klinkt bekend de vorige ronde dacht ik vanalles te voelen/zien/horen/ruiken etc. maar het was toch niet raak ik ga me maar eens focussen op minder sympthomen (leuk dat je in dezelfde regio woont trouwens)
Hi dutchdiamand, Zeker gezellig! Hoop dat het allemaal gaat lukken. Maar zo stom hè dat v gedoe. Hopen dat je lichaam je niet voor de gek houd van de keer. Tot schrijfs.
HI nienie, Ja ik denk dat het zonde is dat we geen uit knop hebben! Zonde dat je ongi werd. Ik heb nog 8 dagen te gaan tot mijn nod dus heb nog ff te WipWappen.
Vandaag een rare dag! Vanmorgen voelde is van alles en dacht ook echt nu ben ik zwanger! Maar Daarna lekker actief bezig geweest naar de c makro en wat wezen eten bij kentucky. En nu weer op de bank geploft en denk ik weer Nee joh je bent heus niet zwanger. Er zijn er zoveel die iedere maand op het juiste moment klussen die ene x die ik weer es meemaak zet echt geen zoden aan de dijk of ik was mss toch te laat of juist te vroeg. Pffff irritant. Nu maar afwachten wanneer ik weer de andere kant op klap. Wip wap dussss Hoe gaat het bij andere vandaag?
Ik dacht in de eerste 3 rondes ook van alles te voelen, ruiken, etc. (zelfs mijn vriend zei dat mij borsten groter werden) Dus toen het 3 rondes niets werd, heb ik geprobeerd om er in de 4e ronde geen (of in ieder geval: zo weinig mogelijk) aandacht meer aan te besteden. Toch blijft het lastig.. Waarom doet ons vrouwenlijf vooral die laatste 2 weken LF zo gemeen?? Tig signalen sturen en als klap op de vuurpijl begint keihard je bloeding op dag 14, 15 of 16...
Hoi Annick, Bedankt voor je reactie. Ja, ik weet het, het helpt niks om er zo mee bezig te zijn. Maar de uit knop ken ik helaas niet vinden. Elke dag die weer voorbij gaat is dr 1 volgende week zondag met uitloop tot dinsdag verwacht ik mijn nod dus het duurt nog even. : ) Hoe lukt het jou? Je minder te focussen op de zwangerschap en de wens?
Ehm... niet . Maar ff zonder geintjes, zolang je een kinderwens hebt, en je niet zwanger raakt bén je er gewoon mee bezig. Die uit-knop bestaat niet. Het is wel zo dat ik soms enkele dagen achter elkaar niet op dit forum kom en tussen cd 2 en +- 12 niet aan testen denk.. Vandaag heb ik mijn eerste ovulatietest weer gedaan. Wel een beetje vroeg (zit nu op cd 12 en verwacht mij ei pas rond woensdag = cd 16), maar omdat ik deze ronde ben begonnen met Teunisbloemolie pillen, wilde ik het toch een beetje in de gaten houden. We kunnen alleen maar afwachten..
@ Annick jammer hè geen uit knop. Ennn het wachten duurt zo lang! Dag voor dag voor daaaaag maar we komen er wel. Deze maand voor mijn gevoel een betere kans dan anders Door het klus moment..... Maakt het wipwappen wat erger. Jij ook succes. Hoop dat je snel je ovulatie te pakken hebt.
wees maar zeker ... zolang ik er niet aan denk niets, vanaf dat ik eraan denk dat ik weleens zwanger kan zijn, dan voel ik vanalles, zoals kleine steekjes onderaan ... vaker naar toilet gaan , sneller vermoeid.
Herkenbaar!! Ik haal me ook van alles in mijn hoofd. Dat was bij m'n eerste zo en nu we voor een tweede gaan, net zo. We schrijven met een clubje die zwanger willen worden van een tweede, wees welkom! http://www.zwangerschapspagina.nl/zwanger-worden-clubs/523343-gaan-voor-een-tweede-wie.html#post17316103
Heel herkenbaar.. Ik wil er eigenlijk niet mee bezig zijn, maar stiekem toch meer mee bezig.. De wens is groot.. Pff, ik ben 22 juni gestopt met de pil en wacht nog op mijn 1e ongi.. nou nou, blij als die is (of niet haha), maar dan weet ik tenminste hoe mijn cyclus is en wanneer ik kan testen!
Dpo= dagen na ei (days past ovulation) Ik kan zelfs voor mijn ei kwaaltjes verzinnen. En ook met spiraal, als iemand over kinderen begon, had ik spontaan overal last van.. Dus ja.. Errrrrrg herkenbaar
Vandaag naar de sauna gegaan! Heerlijk van genoten echt helemaal ontspannen. Denk alleen nu weer dat ik niet zwanger ben bij mijn eerste zwangerschap kon ik echt niet in de sauna blijven zonder dat ik wist dat ik zwanger was. Vandaag prima gelukt lang en ontspannen in de sauna te zijn dus ga ervan uit dat ik toch niet zwanger ben maar ja het duurt nog even Tot mijn nod we zullen het weten. Hoe gaat het verder met jullie?
Hey meiden Weet sinds vorige week dat ik zwanger ben.. En oh wat heb ik me ervoor vergist in de symptomen😉 Dacht wel dat je het door zou hebben als het raak is... In ronde 4 zwanger en die maand voelde met alle kwaaltjes gewoon als iedere andere maand.. Veel krampen, scherpe steken rond innestelingsperiode, puistjes misselijk, hoofdpijn, zere borsten Had er niet opgerekend en verbaasde me enorm. Geen innestlingsbloeding , geen afscheiding maar kurkdroog. Het verschil wat ik nu wel heel goed met is dat zere borsten tijdens je cyclus niet kan vergelijken als na een positieve test. Het is een andere en vervelende pijn met veel steken. Dus laat je niet gek maken meiden😉 Succes