Ik zit vandaag op dag 11 dpo en test negatief. mijn dpo weet ik zeker aangezien ik mijn ovu iedere maand duidelijk voel. Vorige zwangrschap (geeindigt in MA) testte ik 10 dpo al positief. Wie o wie had ook laat een positieve test? Of terwijl is er nog hoop?
Ik heb op 12dpo voor het eerst positief getest. En dat is nog best vroeg. Pas een week na NOD zou ik het 'laat positief getest' noemen. Het vruchtje nestelt immers pas in tussen 6dpo en 10dpo. Succes!
Het vruchtje kan zich al innestelen op 4 dpo. Zelf twee keer de innesteling gevoeld op 4 dpo. Het verschilt per vrouw maar ook zeker per zwangerschap hoe vroeg je positief test. Ik heb eens twee dagen overtijd positief getest, maar ook op (ja, echt waar) 5 dpo. Dit weet ik dmv temperaturen. Weliswaar een super vaag tuurstreepje, maar het stond er echt.. en dat bevestigde de test op 6 dpo, want die is al iets duidelijker. Je kunt er niks van op aan succes
Heb je een positiege ovu test? Alleen op gevoel kan vaak misleidend zijn waardoor je nod niet klopt.. hier nooit positief getest voor nod!! . Ja wel met de early test maar daarna gewoon ongesteld geworden dus waren vals. Evenals de vroege zw test van zwanger en kids..
Hier op 11 dpo voor het eerst positief getest met Z en K vroege zwangerschapstest. Wel een licht streepje.
Het vruchtje moet eerst een blastocyst worden en dat is pas op dag 5. Pas daarna kan hij hatchen (uit de schil kruipen) en innestelen. Een eerdere innesteling duidt dus eerder op een eerder ei
Heb ik iedere maand gedaan behalve deze. Maar voorgaande maanden was ie positief en later ook duidelijk eipijn, deze maand geen en op dag 22 weer die bekende pijn (aantal uren)
En toch heb ik echt positief getest en dat is bevestigd door de testen die volgden, die mooi donkerder werden Het is uitzonderlijk.. maar het kan echt wel. Het was niet mijn ei, maar een beginnende zwangerschap Twee keer mijn innesteling op 4 dpo gevoeld.
Wel fijn toch. Dan kun je ook eerder testen en zit je niet zolang in spanning. Wat voelde je dan precies?? Maar maak op da het bij jou dus ook al vaker mis is gegaan.. hoe ga je daarmee om? Ik vind het heel lastig en iedereen in mijn naaste omgeving raakt maar zwanger..
Bedankt voor je reactie en sterkte tevens met de sterke zwangerschapswens en de herhaalde miskramen vreselijk. Hoop voor je dat er snel mooi wintertje komt voor jullie!
Dankje! Ja fijn dat ik het snel weet. Maar ik heb ook wel eens wat later positief getest Ik voel het inmiddels ook echt als het raak is. Hoe ik ermee om ga.. lastig. Bij een hele vroege miskraam, dus voor NOD al weer een vager streepje of bloedverlies vind ik het minder erg als het daarna nog misgaat. Maar.. hoe zeg ik dat? Ik heb het idee dat het went. Klinkt heel raar, en ik vind het echt wel moeilijk. Maar het went. En ik kan ook altijd van te voren zeggen dat het niet goed zit. Meestal 1 of 2 dagen van te voren, dan komt de klap minder hard aan. Hier ook veel zwangere. Nu mijn jongere nichtje, woont net samen. Super moeilijk is het. Wat naar van je miskraam! sterkte ermee, heb je het al een plekje kunnen geven? Het blijft moeilijk.
Op 14 dpo. De enige maand waarin ik wachtte met testen tot m'n nod was de maand dat ik zwanger ben geraakt.