Heeft er iemand ervaring met deze manier van de Maxi cosi in de auto bevestigen? Is het een aanrader??
Ik vind het wel heel prettig. Makkelijker en sneller. Met gordels sta ik altijd te klooien. Maar dat doe ik ook maar heel af en toe (als we met iemand meerijden) dus ik ben daar ook niet handig in. Als je dat dagelijks doet, gaat het vast vlotter. Ik vind het ook handig dat je de maxicosi gewoon in de auto kan laten staan, ook als je rijdt, zonder dat je hem steeds weer vast moet maken met de gordels. Hij mag namelijk als je rijdt niet los op de achterbank staan. Je kunt je baby niet in of uit de maxicosi halen als hij vast zit in de gordels. Dus als me hem in de auto laat staan, moet je hem eigenlijk vast zetten. En als je dan weer de baby er in wil doen sta je volgens mij heel onhandig te stoeien met een baby in de ene hand en dan de gordel losmaken en de beugel weer naar beneden te doen om de baby erin te doen. Dat heb je met de familyfix niet. Je kunt hem dan als hij leeg is gewoon met de beugel naar beneden laten staan zodat je baby er meteen in kan. (uiteraard wel altijd de beugel weer omhoog als de baby er wel in zit.)
Fijne review dames, wij hebben hem ook, maar uiteraard nog niet gebruikt. Nog een paar weekjes wachten. Ik heb wel een vraag: Werkt de family fix op batterijen? En zo ja hoeveel moet je erin doen?
Mij lijkt het ook ideaal, maar verkoopster bij Baby Dump zei dat de prijzen vanaf 220 euro zijn (waarop vriendlief vroeg: 'Ooh, dat is inclusief Maxi Cosi?!' ).. Heb al op MP gekeken, maar helaas, niks in de buurt hier.. Leuk dat jullie zo tevreden zijn, zal MP de komende weken in de gaten houden..
Vind hem echt heel erg duur en wij hebben 2 auto's.. dus dan zouden we er al 2 moeten hebben. Daarom maar gewoon niet, dan maar in beide auto's klungelen met gordels
Je kan ook gaan voor de easy base, die is volgens mij goedkoper. Bij de vervolgstoel vind ik het zelf namelijk wel onzin. Met de maxi cosi vond ik het wel echt ideaal. Wij kunnen er gelukkig weer 1 lenen, dat is wel heel handig. Overigens hebben wij met een groepje vrienden de easy base cadeau gegeven aan pas bevallen stel van die groep.
Nee zo duur was ie echt niet. Als je een kinderwagen koopt krijg je er een maxi cosi bij maar zul je deze wel moeten upgraden tot een hogere categorie die op die family fix kan. Ik geloof dat we voor dat ding eur 150 hebben betaald. En als je alles samen koopt, moet je altijd onderhandelen over de prijs. Gewoon prenatal en de dump tegen elkaar uitspelen! Wij hebben er zo Eur 250 vanaf gekregen!
Ik zie de familyfix voor 169 euro op internet, zonder Maxi cosi dan. Op marktplaats staan er enkele, niet veel inderdaad.. Ik ga eens kijken naar de easybase...
Wij hebben de 2way family fix, die is inderdaad 225 euro. Hier kun je na de maxi cosi de opvolgstoel ook in tegengestelde rijrichting (net als de maxi cosi) erin klikken. Dit is de nieuwste basis vanwege die nieuwe wetgeving. De family fix/ family base en de easy base (?) is qua maxi cosi hetzelfde maar daarna moet je de opvolgstoel gewoon erop klikken, kan niet tegen de rijrichting in. Ze zijn wel een stuk goedkoper. Maar er is geen verschil als je ze met de babystoel/maxi cosi gebruikt. Wij vinden m heerlijk. Maar het is wel een uitgave. Je kunt ze volgens mij echt wel onwijs goed kwijt op marktplaats (alle versies)
Oh ja, de maxi cosi pebble en volgens mij ook de cabriofix kwamen een stukje veiliger uit de crashtest met zo'n basis dan zonder (dus met gordels vastmaken). Dus dat gaf bij mij de doorslag. Kan dat alleen niet meer vinden. Hier meer over kinderzitjes en isize. Kinderzitjestest - ANWB
Wij kregen dus geen maxi cosi bij de kinderwagen.. Hebben een Joolz gekocht en daarop past alleen de cabriofix of pebble. Vonden de maxi cosi op zichzelf duur zat.. Maar m'n schoonmoeder zei toevallig net tegen me dat we een gil moesten geven als we nog een leuk cadeau wisten..
Heb hem bij me nicht gezien en getest, echt een top ding! inderdaad best aan de prijs, maar geloof dat het de moeite waard is
Wij hebben de familyfix + pebble. Ik vind het nu vooral leuk dat ik de MC rechter kan zetten. Dochter is nu 16 maanden, en vind liggen niet meer leuk. Met de familyfix kan je de MC echt goed rechtop zetten. Zo kan ze zelfs uit het raampje kijken, EN zo krijgt ze meer beenruimte!
Oo wat jammer en wat raar eigenlijk dat hier geen maxicosi bij zat. Maar dan moet je dus wel voor de cabriofix gaan. Geloof dat die pebble dus niet op die fixen kan.