Beste mensen, Mijn vriend is over 3 dagen 25 jaar, En heb geen cent te makken.. Vind dat echt heel jammer, en vandaar ook met heel veel schaamte dat ik dit vraag aan jullie.. Zou iemand mij iets kunnen lenen? de 23ste krijgt u het gewoon weer terug. Echt bedankt als er iemand wilt helpen ??
Pfff. Als je nu geen geld hebt voor een cadeau. Dan zou ik het ook niet bij een vreemde gaan lenen. Heb je een foto een lijstje of iets karton en maak iets mooi.s Dat is mooier dan een echt cadeau. Liefde is ook zonder cadeau iemand feliciteren dikke kus knuffel en aan iemand denken telt veel meer.
Vervelend, ik zou zeggen weggeefhoek op facebook. Misschien kan je gaan webcammen voor wat geld? Beter iets als niets !
Kan je dat niet beter vragen aan vrienden/familie? Ik ga echt niet zomaar geld uitlenen aan iemand die ik niet ken...sorry
Dat vraag ik mij ook af, meen je dit serieus? Zou zeggen verras je vriend met wat anders leuks, dingen die je in huis hebt? Anders gewoon wachten tot de 23e wanneer je wel geld hebt en dan wat voor hem kopen.
Ja dit is serieus , heb geen eten en geen drinken meer. kan van niemand anders lenen en heb dit nog nooit eerder gehad dus weet niet of de kringloop of wat dan ook wel een goed idee is..
Vind de vraag ook niet kunnen hier maar laten we proberen t.s in haar waarden te laten. Ik zelf zou zo iets nooit vragen hier niet nergens niet mits het niks mijn kinderen te maken hebt dan is het een heel ander probleem maar dan zal ik nog zelfs stelen ( brood)
Je hebt geen eten en drinken maar wilt geld voor een cadeau? Ik zou het erger vinden dat ik niks meer te eten had maar goed.
Je kan bij mij best een tas eten komen halen. Snap alleen niet dat je geld voor een kado vraag terwijl je geen eten en drinken meer hebt?
Geen geld om te eten en drinken, gelukkig is water niet zo duur Misschien een idee om eens met iemand naar je financiën te kijken aangezien ik laatst eens las dat je zo graag een kindje wilt? Een kindje heeft wel eten en drinken nodig! Ik zou je vriend maar ben dikke zoem geven en hard op zoek gaan naar een baantje.
Als je heel serieus bent met je vraag heb ik de volgende tip: Verzin iets (niet materialistisch of duurs) en vraag of iemand je dan aan bepaalde artikelen of onderdelen kan helpen zodat je iets leuks kan maken. Mooie servetten of kaarsen voor een etentje desnoods.. een klein gebaar kan toch heel mooi zijn.
als je geen geld hebt voor eten en drinken zou ik als eerste je internet abbo maar opzeggen kan je vast een mooi cadeau kopen voor je vriend
Ik breng je met alle liefde wat te eten en te drinken. Dat lijkt me belangrijker dan een cadeau als er geen geld is.