Killing niet dat wachten, MY? Het is voor mij nog heel recent dat ik ook in dat schuitje zat . Fijn dat je vertrouwen hebt, maar zoveel mooier nog als de arts dat straks ook met wat feiten en cijfertjes aantoont . Ik vond het ook een prettig idee dat de arts bij ons aangaf dat - absoluut geen waterdicht bewijs natuurlijk - je doorgaans ook andere kenmerken op een echo ziet bij 12 weken (bloedvaten rondom het hart, aorta, nekplooi), gunstig dus! Heel heel veel sterkte met wachten en ik duim mee voor een goede uitslag! (en o ja, met ons kindje alles dik in orde )
Vandaag kreeg ik een sms met de uitslag: De uitslag van het prenatale onderzoek is normaal. Groet, Netwerk prenatale diagnostiek Nijmegen Ik ben ontzettend opgelucht en heb wel een traantje gelaten
Dank je wel allemaal, we zijn zo blij en opgelucht. We hadden een babykamer gezien, die hebben we nu gelijk besteld. Net heerlijk uiteten geweest met de kinderen om het te vieren. Ik hoop dat deze test zsm voor iedereen beschikbaar is, het scheelt een hoop onzekerheid.
Hier eergister een 1:100 voor trisomie 18! Wat een naar en onzeker gevoel geeft dit!! Bah! Ik moet maandag naar het zh. Daar doen ze eerst nog een echo. Gaan ze dan opnieuw dingen berekenen? Iemand een idee?
Dat is vervelend! Hier kans 1 op 13 en gelijk een nipt. Met een goede uitslag. Ik denk dat ze de echo opnieuw doen om uit te sluiten of er niet fout gemeten is. Sterkte.
Dank je bloem! 1:13 is ook niet mis!! Er zaten al wel info bladen over de NIPT bij dus misschien gewoon voor de check. Hoe kwam bij jou de 1:13 tot stand?? Nekplooi?
Nee, de nekplooi zat aan de boven kant van het gemiddelde. De bloedwaarden, voornamelijk papp a, week behoorlijk af. Oorzaak onbekend... Wat kwam er bij jou uit?
Geen ervaringen ermee. Maar... Zo'n test geeft alleen maar een kansberekening. Het kan altijd zo zijn dat je kindje gewoon gezond ter wereld komt, zonder een of andere handicap. Veel sterkte met wachten!