Ik word gewoon helemaal gek door de buren en bovenburen. We wonen op de begane grond van een flat, en al mijn naaste (boven)buren zijn jongeren die heel de dag door bubbling draaien, dronken worden en dan naar elkaar gaan schreeuwen. Elke dag,ook overdag. Ik word gewoon helemaal gek. Heb ze er al zovaak op aangesproken, maar het boeit ze niks. Politie zou ook al zo vaak zijn langsgekomen.. Nou, niks gemerkt. Woonorganisatie doet niks. Het zijn ook niet alleen de bovenburen, als de bovenbuurman een keer stil is dan zijn het wel die rotwijven van hiernaast, of de buurman boven de bovenbuurman. Net had ie heel de middag bijvoorbeeld de muziek keihard gezet vanuit zijn huis, zodat ze op de stoep voor mijn huis (openbare plek) konden gaan chillen. Dus dan komt de muziek via mijn huis bij hun. AARGH. Ik word echt helemaal gek. Verhuizen is geen optie, we maken gewoon geen kans op een woning. De enige optie zou zijn bij schoonouders... Ik zou het bijna doen. Bah, ik word hier helemaal GEK. Dit is gewoon elke dag, en do, vr, za, zo al vanaf de ochtend..
Pfffff ik zou dan liever in een tuinhuisje wonen of op de kamping. Ik heb 2 deuren verderop ook van die massala twerk-buren. Hoe heet die herrie? Bubbling??? Ik was in jouw situatie ook gek geworden. Het lijken wel beesten
Muziekinstallatie huren/lenen Paar nummers van Noisekick downloaden. Ramen open, cd op repeat op het hoogste volume. Maken dat je wegkomt en na een uur of 3 terug komen.
Buurtbemiddeling inschakelen, gaat uit van de gemeente. Wij hebben 10 maanden lang ellende gehad van onze nieuwe bovenburen, niet normaal meer hoeveel herrie zij maakten. Soms waren we gewoon bang dat ze door het plafond heen onze kamer binnen zouden komen, zulke bonken en dreunen! We waren gewoon radeloos! Niets hielp, erop aanspreken, briefjes in de brievenbus, het was alles tevergeefs. Uiteindelijk hebben we de buurtbemiddeling ingeschakeld, die gaan dan met een onafhankelijke derde met jou en de buren om de tafel zitten. Zover is het bij ons nooit gekomen, de buren hadden hier geen zin in en zijn toen zelf vertrokken...
Een lijstje bijhouden van de data en tijden (van...tot...) dat je overlast hebt en dat inleveren bij de woningbouw en buurtbemiddeling. Wij hebben iets soortgelijks gehad met een drugsverslaafde buurjongen. Uiteindelijk de mazzel gehad dat hij zelf vertrok.
Dit inderdaad. Dit heb ik ook eens gedaan. Heerlijk gaan shoppen op de Dappermarkt toen. Toen ik terug kwam, waren mijn buren weg en heb ik bijna nooit geen geluidsoverlast meer gehad.
Zijn het studenten? Die hebben nou eenmaal zo'n levensstijl...wel lastig als je daar net tussen woont
Ik woon boven een kroeg en wat een drama de laatste tijd hier. Ze hebben een terras (lees 1 tafel en wat stoelen) ik kan gewoon m'n ramen niet open zetten de en 'k' na de andere 'k' vliegt je om de oren. Kortom veel geschreeuw getier en gevloek. Gewoon echt niet leuk meer. Zoon van 2 vraagt al want 'anker' is gelukkig hoort hou het hele woord niet. Van de week stond m'n raam open en lag er een stukje plastic in de vensterbank, dat rolde/waaide naar beneden. Een geschreeuw van beneden noet normaal 'nog een keer en je krijgt een baksteen naar je hoofd'. Pfff nu ben ik totaal niet bang aangelegd integendeel zelfs, ik ben bang voor mezelf vroeg of laat knapt er bij mij iets Ook hier is verhuizen geen optie. Ja naar m'n moeder en ook ik zou het bijna doen. Ik vind het gewoon niet meer leuk om thuis te zijn. Woningbouw doet niks, politie doet niks, horeca overlast lijn doet niks. Wij zijn ook een beetje ten einde raad
Haha nee het zijn geen studenten, het zijn mensen van 25-35 jaar die van een uitkering leven of parttime werken... En helaas gaat het om 3 verschillende huizen waarvan ik last heb. Is het de ene een dag niet, dan is het de andere wel. Als ik de ene bij buurtbemiddeling krijg, dan zijn het alsnog 2 andere die keiharde herrie maken. Buurjongen kan ook heel boos worden, dus dat is een beetje rot, omdat ik natuurlijk geen erge ruzie wil met de buren. Mijn man heeft zich er bij neer gelegd omdat hij weet dat niemand er iets aan doet. Trouwens, het ligt niet (alleen) helemaal aan de buren hoor. Het huis is ook gewoon heeeeeeeel gehorig. Als je gewoon al op een normaal volume praat hoor je dat er mensen boven je aan het praten zijn. Laat staan lachen of schreeuwen. Het zijn gewoon rothuizen. Gelukkig gaan ze het over 2-3 jaar slopen. HOERA! Haat het gewoon om thuis te zijn.
Erg hè, dat heb ik ook drie jaar gehad. Ik plande allerlei afspraken buiten de deur, ging winkelen, wandelen, met de kinderen overal naartoe, omdat ik gewoon niet meer thuis wou zijn met die irritante aso's naast me.
Dacht ik ook aan. Angerfist of Neophyte,iets in die zin. Wel alle kostbare spullen vantevoren meenemen. ik zou het zelf nog doen ook maar dat wel met het idee niet meer terug te komen. Als ik een ander huis had ten afscheid of zo.
RAMMSTEIN! Of gewoon iets wat je zelf leuk vindt. Als ik zo'n vervelende buur was en ik zou mijn metal dagelijks heel hard zetten, dan heb je mij met Frans Bauer enzo.