Wie is in 2014 gestart met Clomid of gaat nog starten?

Discussion in 'MMM clubs' started by MZ25, Feb 28, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hopelijksnel

    Hopelijksnel Actief lid

    May 11, 2014
    146
    0
    16
    NULL
    Brabant
    Goed nieuws memmie!! Eindelijk...;) en ook fijn dat bij je mannetje alles goed is!

    Daarnet gebeld voor progesteronwaarde.. 74 dus goede eisprong gehad:D Nu maar weer wachten...
     
  2. iez

    iez VIP lid

    Dec 4, 2013
    5,215
    1,041
    113
    Spannend, hopelijk is het raak!
     
  3. memmie91

    memmie91 Lid

    Jun 30, 2014
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    @hopelijksnel: geweldig! voor jou ook goed nieuws! nu afwachten of t raak was, maar t is in elk geval fijn dat t goed werkt!
     
  4. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Ben blij voor jullie dat het allemaal goed gaat. Ga voor jullie allemaal duimen en hopelijksnel super dat je een goede eisprong had en spannend voor vrijdag!!!!!!!! Laat je het ons weten x
     
  5. Vosje31

    Vosje31 Lid

    Jun 26, 2014
    41
    0
    0
    NULL
    NULL
    @hopelijksnel wat een goed nieuws!!!! Nu inderdaad afwachten!

    Ik heb zelf net gebeld voor mijn progesteronwaarde en die was ook goed! Snap het alleen niet zo goed als jij zegt 74, want bij mij was het 31 :S kan iemand dat dan uitleggen want word er eigenlijk een beetje onzeker van, wel een heeeel groot verschil!
     
  6. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Nou mijn klomp breekt!! Haha net gebeld en ik heb een eisprong gehad waarde was 36 geen idee wat dat betekend?? Als ik over 2 weken ik geen bloeding krijg of positieve test moet ik weer contact opnemen ik heb green idee wanneer het gebeurd kan zijn. :$
     
  7. Hopelijksnel

    Hopelijksnel Actief lid

    May 11, 2014
    146
    0
    16
    NULL
    Brabant
    Hoi dames!

    @Vosje, je hoeft je echt geen zorgen te maken! Je hebt een hele goede eisprong gehad;) Alle waardes boven de 25 zijn gewoon een goede eisprong en kun je heel goed zwanger mee worden.. Waarom de een dan een hogere waarde heeft dan de ander is volgens mij nog niet helemaal duidelijk.. er zijn zelfs meiden met een waarde boven de 100.. Dit kan per lichaam en per ronde verschillen maar zegt niks over een zwangerschap;) Echt niet druk maken hoor, is niet nodig! Deze keer was hij bij mij hoog maar vorige ronde zat ik ook veel lager... 40 ofzo..

    @ niesuhh, dat is super nieuws! Ben blij voor je! Misschien wel je eisprong in je vakantie gehad, heel veel zwangerschappen ontstaan in een vakantie he;) spannend!!!
     
  8. beebi

    beebi Actief lid

    Jul 1, 2014
    231
    0
    0
    hoi dames,
    gaat goed hier he. gelukkig.

    ik zit nog steeds te wachten op mijn ongesteldheid..
    zaterdag was laatste pilletje provera..
    maar nog geen duivel te zien.. wel hele lichte krampjes.. mja
    nu weet ik niet zo goed hoe en wat..
    wat als ik niet ongesteld word?
    ik moet 23 juli terug na gyn.. voor echo.. dan had ik eigelijk op dag 10 moeten zitten..
    en als ik morgen ongesteld wordt, dan heb ik op de 23e pas me 5e clomid dag.. pff verwarrend....
     
  9. Talpa

    Talpa Lid

    Jul 16, 2014
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben sinds 3 maanden gestart met clomid. De eerste maand 25 Mg en nu 50 Mg. Best spanend allemaal. Als het goed is krijg je door de clomid een hele nauwkeurige eisprong vaak ook meedere eitjes . Moet zeggen dat ik vandaag ongesteld had moeten worden maar nog steeds niet ben geworden. Durf alleen geen test te doen...

    Succes dames.
     
  10. Leeuwtje14

    Leeuwtje14 Nieuw lid

    Jul 17, 2014
    1
    0
    0
    Eindelijk een actueel forum gevonden!

    Ik ben dus nieuw hier, 23 jaar, 4 jaar getrouwd en nu een jaar bezig met het zwanger worden.

    Ik weet al aardig lang dat ik graag mama zou willen worden maar omdat ik eerst netje mijn opleiding wilde afmaken zijn we niet direct begonnen. Vorig jaar besloten dat we ervoor zouden gaan. Na 7 maanden waarin ik 2 keer ongesteld was geworden naar de huisarts gegaan en een verwijzing voor de gyn gekregen. Voordat de afspraak gemaakt was waren we alweer 2 maanden verder. Eenmaal daar de diagnose PCOS en starten met clomid (juni).

    Eerste ronde mochten we zelf proberen en met ovulatietesten was duidelijk een ovulatie zichtbaar! Eindelijk! Helemaal blij! Helaas is een zwangerschap uitgebleven maar ik was allang blij dat de clomid zijn werk deed en we niet hoefde op te hogen etc. Deze maand dus bezig in de 2e ronde met 50 mg. Dinsdag een echo gehad en daar was nog geen duidelijk eitje te zien (dag 13), ook de ovulatietesten laten nog geen donkere streep zien. Dat was even slikken, volgens de gyn kan het nog gebeuren maar het zou ook goed kunnen dat het deze keer niet meer aanslaat omdat je lichaam er aan gewend is geraakt. Wat een domper! Elke keer weer die teleurstelling. Ik weet dat ik niet mag klagen omdat sommige mensen er echt jaren op moeten wachten maar wat een verdriet doet het toch elke keer weer als je geen ovulatie hebt en er dus ook geen kans is op een zwangerschap.

    Mogelijk dus volgende maand toch ophogen en afwachten of het dan wel werkt. Ik wist al heel veel over de mmm voordat we er zelf in stapte maar dat het zoveel met me zou doen!

    Heel fijn dat er meer mensen in hetzelfde schuitje zitten (natuurlijk liever niet) maar dan kunnen we elkaar steunen!
     
  11. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Dag dames.
    net een test gedaan en positief!!! Ik geloof me ogen niet . Eerst dacht ik niet eens dat ik een eisprong had gehad en nu gewoon een positieve test ben echt blij! Morgen ziekenhuis bellen xx
     
  12. iez

    iez VIP lid

    Dec 4, 2013
    5,215
    1,041
    113
    Wow!!!! Geweldig! Gefeliciteerd!
     
  13. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Net nog even n digitale gedaan!
     

    Attached Files:

  14. iez

    iez VIP lid

    Dec 4, 2013
    5,215
    1,041
    113
    Mooi!
     
  15. beebi

    beebi Actief lid

    Jul 1, 2014
    231
    0
    0
    Wauw! Superr. Gefeliciteerd. :)

    Ik ben vandaag gelukkig ongesteld geworden.. dacht dat de provera niet zou werken. Dus over 2 dagen met clomid beginnen!
     
  16. Hopelijksnel

    Hopelijksnel Actief lid

    May 11, 2014
    146
    0
    16
    NULL
    Brabant
    Wow niesuhh, gefeliciteerd meid!! Super!! Geniet ervan;) Al typische zwangerschapskwaaltjes?

    @beebi, gelukkig! Bijna starten met clomid, fijn;) Hopelijk doet het wat!
     
  17. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Hopelijksnel ga je morgen een test doen? Ik ben benieuwd ik ga echt voor je duimen.
    ik was al 2 dagen misselijk over de hele dag en krampjes.. maar die misselijkheid maakte me we bijna zkr van me zaak dat ik vandaag eem test wilde doen. Ik ben heel blij alleen ik moet het nog even laten bezinken. En bedankt de rest voor het feliciteren ik hoop dat bij jullie ook snel raak is. Groetjes
     
  18. Hopelijksnel

    Hopelijksnel Actief lid

    May 11, 2014
    146
    0
    16
    NULL
    Brabant
    Heb vanmorgen een test gedaan maar die was negatief:( Zal morgen wel ongesteld worden denk ik... Nieuwe ronde, nieuwe kansen dan:)
     
  19. Vosje31

    Vosje31 Lid

    Jun 26, 2014
    41
    0
    0
    NULL
    NULL
    @niesuuhh gefeliciteerd!!! Wat ontzettend goed nieuws en wat kan het allemaal raar lopen! Geniet ervan!

    @hopelijk snel Ahhh balen! Inderdaad volgende ronde weer een nieuwe kans maar het is wel even een teleurstelling. Ik vind het voor mezelf nog te vroeg om een test te doen. Dag 26 vandaag en geen idee natuurlijk hoe lang mijn cyclus gaat zijn. Ik heb zelf het gevoel dat mijn menstruatie niet meer heel lang weg kan blijven door het gevoel in mijn buik. Speelt ook mee dat ik nog niet ga testen. We wachten af :)
     
  20. niesuhh

    niesuhh Niet meer actief

    Dat is wel even een baal moment. Ik ga deze site proberen in de gate te houden zodat ik weet hoe het met jullie gaat. Iedereen hou de hoop erin het kan ineens raak zijn kijk maar naar mij dokter zegt deze maand gaat hem niet worden en ik ben zwanger !! Xx
     

Share This Page