Het enige wat ik kon denken was 'daar gaan we dan'. Er is zoveel onrust in de wereld. Je kon er op wachten tot Nederlandse burgers slachtoffer werden van een van de vele conflicten. Ik vind het onvoorstelbaar verdrietig voor de nabestaanden en ook de onschuldige inwoners van de twee Oekraïense dorpjes. Zo onnodig, al dat bloedvergieten. Wie er ook door geweld om het leven komt, het is altijd iemands kind. Natuurlijk is er een schuldvraag, maar ik word er lichtelijk onpasselijk van hoe de 'grote' leiders alweer kinderlijk hun vingertje naar elkaar wijzen en de schuld bij de ander leggen. Eerst nabestaanden opvangen, lichamen bergen, onderzoek doen en dan de schuldigen ter verantwoording roepen. Veel sterkte voor alle nabestaanden.
Waar heb je dat gehoord dan, dat cijfer 195. In de journaals wordt nog steeds gesproken over 173? Ik kende Witteveen van mijn studie (hoogleraar was hij), heftig en vooral ook ingrijpend dat zijn zoon nu alleen achterblijft (vrouw en dochter zijn ook omgekomen)
Ik denk dat het helemaal niets te maken heeft met aan voelen komen. Ik zou die grap ook gemaakt hebben en de meeste van mijn vrienden ook (ivm eerder vermist vliegtuig). Zelfde humor. Wel heel zuur dat dit dan gebeurt. Zo bizar dat je op de Nederlandse tv echt moet zoeken naar nieuws erover, terwijl CNN wel de hele dag bericht erover. Over een paar minuten persconferentie, ben benieuwd.
NL 1 zend gewoon uit. Zit er al een uur naar te kijken. Ook ander nieuws tussendoor, dat dan weer wel.
op cnn zie ik net een raket in beeld komen dus overduidelijk dat het vliegtuig gewoon is neergeschoten!
Vind het zo verschrikkelijk Krijg het maar niet uit mijn hoofd. Heel Facebook staat vol met gedeelde berichten van mensen die zijn omgekomen. Was een foto met een moeder, vader en baby. Mijn hart huilt... Denk steeds: wat zou ik hebben gedaan als ik er in zou zitten met mijn baby... Ohhh mijn hart huilt Wat zullen die mensen doodsangsten hebben uitgestaan. Die laatste secondes... Ben ook kotsmisselijk van de foto's.
lees nu net een stukje van familieleden die dus bij beide vliegrampen deze en de vermiste boeing van malaysia familie is verloren hoe bizar zeg
Die heb ik niet digitale tv net opgezegd, omdat we hier verplicht kabel moeten betalen en dan wordt het dubbelop. Het is ook wel te volgen via CNN.
Misschien heeft hij het gezegd omdat er eerder toch een malaysia airlines verdween en niet is teruggevonden.