Het opruim gen En het niet weten wanneer hij moet stoppen (bijv stoeien) hij blijft maar door gaan. Vreselijk irritant
Besluitvaardigheid, de eigenschap om een vraag met alleen ja of nee te beantwoorden, de voordat-we-van-huis-weggaan-moeten-we-eerst-deze-routine-afdraaien-routine, interesse, daadkracht en het ik-vraag-wel-even-om-hulp-gen. Voor de rest is hij close to perfect Maar dat ga ik hem niet vertellen, anders gaattie naast zijn schoenen lopen.
Whahahaha, ja nou ja, dat wilde ik ook eerst schrijven. Hij is slecht in klussen, maar omdat dit een dubbele betekenis heeft, heb ik het gelaten voor wat het is. Ik mis het ook niet eens. Ik huur wel iemand die het kan ofzo Het is een partner, geen klusjesman. Hihi.
Ik zou soms willen dat hij op feestjes bij mensen thuis wel eens met mij naar huis gaat als ik bv moe ben rond half 2 ipv dat hij altijd nog tot half 4 wil blijven. Maar dan moet hij altijd nog zijn laatste (en dan allerlaatste en nog een allerallerlaatste pilsje) opdrinken. Ach, ik heb er ook van geleerd. Ga vaak gewoon al naar huis en hij komt dan later wel een keer binnenvallen.
Mijn man is zo'n lieverd. Het enige wat ik mis, hij is totaal niet handig qua klusjes doen in en rond het huis... Gelukkig heb ik wel een hele handige schoonvader bij mijn man erbij gekregen, dus dat maakt veel goed
Ik moet trouwens wel eerlijk zeggen dat ik sommige mannen/relaties zoals hier beschreven nou niet echt geweldig over vind komen. Tuurlijk heeft mijn man ook wel zijn nukken, maar ik zou hem voor geen goud willen ruilen.
Het vermogen om complimentjes te incasseren Als ik zeg dat ik van hem hou of dat i zo speciaal voor mij is word hij verlegen. En wuift t weg door gek te doen
Het enige 'slechte' wat ik me kan bedenken is dat hij geen Nederlands spreekt. .. verder is hij perfect !
wat is mis... op het moment veel maarja we hebben een relatie dip :0 maar normaal gesproken' -dat hij nooit iets opruimt achter zn kont!! - dat hij nooit iets zelf doet in het huishouden of met de kinderen. verder is het een schat van een man.
Ik kan er wel mee leven, maar mis het wel hoor. Gelukkig heb ik een beste vriend met dezelfde humor als mij, dus als hij er is, lach ik heel veel haha.
Inderdaad vooral rommel! Overal rotzooi in huis, gereedschapskisten,gitaren noem het en het ligt hier. Het is dat we een poes hebbe anders lag het nog vol met dooie muisen 😳
Alleen dat hij rommel niet ziet, en er rustig tussen gaat zitten verder is het een topvent ben ik erg gek op hem
Hij zou wel wat dominanter en assertiever mogen zijn. Zowel naar mij als naar bijv. zijn baas of zijn moeder. Hij laat zich wel héél veel vertellen. Daarnaast laat hij complexere klussen graag aan mij over, bijv. de vakantie plannen, de nieuwe keuken bestellen, etc. Hij houdt dan geen overzicht, waardoor 'de regie' helemaal bij mij ligt. En ondertussen wel over ieder klein puntje zeveren, want hij heeft het overzicht niet dat er nog 10.000 keuzes gemaakt moeten worden en dat we er zo nooit komen
Hier is het zo dat ik de boormachine vast houd en hij de stofzuiger eronder haha. Hij is geen klusjesman daar baal ik wel eens van als ik andere mannen om me heen zie. Daarentegen doe ik wel weer allerlei klusjes. Als ik aan hem dan iets uitleg, snapt hij het ook gewoon niet. Dat irriteert mij zo erg, dat moet ik eigenlijk gewoon niet meer doen. Bij sommige dingen is het gewoon handig om even samen te doen dus soms ontkom ik er niet aan. Verder is er nog wel eens een dingetje maar we zijn al zo lang samen dat het niet meer belangrijk is. Vele positieve dingen ook; hij is een fantastische vader en heeft leuke humor.