Vliegtuig uit Amsterdam neergeschoten in oekraine

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door MZS, 17 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.811
    5.949
    113
    Vrouw
    De ploeg die de vlucht heeft afgehandeld heeft er een zeer indrukwekkend stuk over geschreven. Ik heb na het lezen er van vreselijk gehuild. Echt heel heftig.
    Ook voor hun iets dat een plekje moet krijgen..:)
     
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    ik heb ook geen vlag, maar om 16.00 uur brand ik een kaars. Vind ik een heel goed alternatief van jou!
     
  3. Nala89

    Nala89 Bekend lid

    3 feb 2014
    687
    0
    0
    Nu op Sbs6! (23.30 uur)
    Kan niet vinden hoe het heet! Gaat over de ramp
     
  4. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113
    Iemand die zoekt naar bepaalde foto's 'kickt' niet automatisch op lijken. Dat vind ik een beetje raar bedacht van je tuc.
    Maar jammer genoeg moet je eens weten wat er op Google nog rondgaat. Ik zocht overigens naar een filmpje van de crash van het vliegtuig (ik hoorde er meerdere mensen over en ja, ik was nieuwsgierig). Echter kwam ik uit bij filmpjes van de rampplek en uit (wederom) nieuwsgierigheid, heb ik er op geklikt. Overigens met het doel om voorbij de overduidelijke 'lijken' te gaan (vind lijken overigens een rotwoord), maar dat wou helaas niet baten en ik kwam op een baby terecht. Niets bewust en al helemaal niet omdat ik er op zou 'kicken'. Alsjeblieft zeg.

    En dan nog zijn er buiten nieuwsgierigheid om genoeg manieren hoe je op die foto's kan komen. Op Facebook circuleert het één en ander, Google is kennelijk heel makkelijk in het showen van bepaalde plaatjes en ga zo maar door. Daarbij moet ik ook eerlijk zeggen dat ik tot het zien van de foto's een beetje een 'ver van mijn bed' idee had. Maar na het zien van de foto's kan ik mij echt half niet voorstellen hoe de nabestaanden van deze mensen zich moeten voelen. Ja, ik lig er wakker van, maar ergens is dat zo slecht nog niet. Het is echt gebeurd en er zijn mensen die er echt heel erg veel verdriet van hebben, omdat het familie/vrienden zijn die daar liggen. Het is ook niet erg om daar bewust bij stil te staan. Het is niet ver van je bed. Dit kan iedereen overkomen.
     
  5. Nala89

    Nala89 Bekend lid

    3 feb 2014
    687
    0
    0
    +1 kan er niks meer aan toevoegen!
    Intens verdrietig, als ik foto's voorbij zie komen van deze onschuldige slachtoffers kan ik alleen maar denken WAAROM?
    Kicken in combinatie met lijken vind ik een vreselijke samenstelling.
    Dus ben het met je eens warboel!
     
  6. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Pff, wat een kijkcijfertrekkerij zeg op sbs...
     
  7. Boris10

    Boris10 Niet meer actief

    heb je een link? Zal inderdaad een zeer heftig stuk zijn...
    Ze hebben alle inzittende in de ogen gekeken en de baby's en kinderen gezien. Pfff.... :(
     
  8. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Ik lees net een schokkend stuk dat er mobieltjes die van overledenen zijn worden opgenomen door mensen die waarschijnlijk uit dat gebied komen..
    Er is zoveel geroofd daar kort na de crash,waar is je fatsoen om dat soort spullen te laten liggen.
    De overledenen heeft dat mobiletje nog aan het oor gehad,nog foto's mee gemaakt en er staan dierbare herinneringen in voor de nabestaanden...echt gruwelijk is dit voor de nabestaanden..
     
  9. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    #929 mel78, 23 jul 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 23 jul 2014
    Ik ga zo de lag halfstok hangen op het werk....een client van ons is haar kleinzoon verloren met zijn gezin, meer kan ik helaas echt niet voor haar doen :(
     
  10. Luuz

    Luuz VIP lid

    16 aug 2008
    23.842
    2.610
    113
    Hier
    Hier ook de vlag net opgehangen. Ik vind dat dat het minste is wat we kunnen doen.
     
  11. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Pff net t nieuws al die lijkenauto´s :(
     
  12. dekilene

    dekilene Niet meer actief

    dag van de rouw..
    het blijft onwerkelijk:(
     
  13. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Hoe gaat dat met de overledenen uit de ander landen, gaan die ook naar NL of naar het eigen land?
     
  14. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Naar nl allemaal hier worden ze geidentificeerd en gaan dan naar t land van herkomst dacht ik.
     
  15. Tigermommy

    Tigermommy VIP lid

    14 jun 2013
    5.350
    1
    0
    Thuisblijfmama van (bijna) 3 kindjes :)
    Ik rouw vandaag mee zover dat gaat met de afspraken die ik al heb staan, vind het vreselijk, ben blij dat ze straks in Nederland zullen zijn (de lichamen) zodat mensen afscheid kunnen nemen (zover mogelijk uiteraard)

    Ik moet zeggen dat ik bang was dat het echt mis zou gaan als dat niet had gebeurd met de wereld (oorlog) als ze dat niet hadden gedaan, ik denk dat ze dat zelf ook wel besefte..

    Ik heb een paar filmpjes van Russische mensen gezien (interviews) ik schrok daar echt gewoon van (hun hele houding) brrr wat een nare mensen waren dat...
     
  16. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    #936 sprits, 23 jul 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 23 jul 2014
    Heftige beelden die lijkwagens:(
     
  17. prinses

    prinses VIP lid

    20 mei 2006
    18.334
    1
    36
    Dames, aub ontopic.

    Edit: Ik ga wat berichten verwijderen. Dus als je bericht weg is, dan kan dat kloppen.;)
     
  18. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    23 sep 2013
    4.559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag Dag van Nationale Rouw.
     
  19. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    "Gelukkig" dat vandaag de overledenen naar NL komen.
    Dat hier de mensen geïdentificeerd worden, dan kunnen nabestaanden nog een beetje afscheid nemen.

    Hopelijk komen ook de spulletjes van de overledenen nog terug, hoewel het moeilijk zal zijn te achterhalen wat bij wie hoort.
     
  20. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief


    Laten we dat in het achterhoofd houden, iedereen!
     

Deel Deze Pagina