Volgens iemand gister op tv die er verstand van heeft kan dat helemaal niet omdat daar bepaalde wachtwoorden enz opzitten en die zijn niet zomaar te kraken.
Ik kan het ook niet loslaten. Wij wonen dichtbij een vliegveld en iedere 10 minuten hoor ik een vliegtuig. Iedere keer moet ik er aan denken.
Als het klopt wat er wordt gezegd, dus dat deze vrouw er een mooi handeltje in zag, vind ik het behoorlijk triest ja... Kan best dat mensen er steun aan vinden natuurlijk maar wees dan eerlijk (ze doet echt alsof het haar kind is dat daarin zat). Nogmaals, ik weet natuurlijk niet zeker wat er nou van klopt. Maar als het daadwerkelijk nep is dan vind ik dat triest.
Ik ben er ook veel mee bezig. Afgelopen donderdag lagen we aan het water en je zag een vliegtuig schitteren door de zon in een strakblauwe lucht....ik wees er naar en zei " kijk wat een mooi gezicht dat vliegtuig, vast vol met mensen die lekker op vakantie gaan en zo..." Nu moet ik steeds denken. .." zou het...?" .
Dat ben ik met je eens, ALS het nep is (of nep, in ieder geval geen moeder dan) zeg dat dan wel eerlijk. Dat je een gedicht hebt gemaakt uit naam van....(of hoe zeg je dat??) Maar ik weet niet of het nep is. In ieder geval verwoord het wel hetgeen de nabestaanden er tegen aan kijken, denk ik.
Dat weet ik niet, maar er werd gezegd dat de schrijfster een zakenvrouw is die daar wel geld in zag...
Het hele verhaal staan onder de foto weergegeven. De grondstewardess heeft het op haar Facebook geplaatst: Stewardess Renuka checkte passagiers in | Actueel | Telegraaf.nl
Hmja, als er nou een naam op stond, of als er iets onder stond als 'Koop ook mijn gedichtenbundel op dezewebsite', dan zou ik me er ook niet zo in kunnen vinden, maar ik heb nog geen moment de indruk gekregen dat dat de bedoeling was.. Er wordt zoveel geroepen en met vingertjes gewezen de laatste dagen..
Ja mijn man zag gisteren iets op tv langs komen waarbij een van de lokale bewoners een tekening van een kind had meegenomen maar had lang niet zo'n gemene reden als je zou denken, hij wilde het daar niet laten "vergaan" weet je de pers kan wel aardig wat beïnvloeden, wat dat betreft weet ik dan weet niet wat ik moet geloven, heel eerlijk wat zou jij doen als jij je kinderen misschien wel geen eten kon geven en er ligt daar iets waardevols? Je weet niet wat je dan zou doen, het zijn zulke arme mensen daar, ik praat het niet goed maar kan ook niet garanderen dat ik zo netjes zou zijn als mijn gezin het erg had.., het begrijpen vind ik ook wat ver gaan maar ik kan me in sommige situaties er iets bij voorstellen..
........en hij wilde de tekening wel laten zien maar in ruil voor 2 biertjes. Soms is het maar beter om niet alles te zien van de media.
Hebben jullie het over het gedicht met de zwarte achtergrond? De vrouw die dit schreef had hem op haar eigen fb pagina gepost. Hierbij had ze wel geschreven dat het om een fictief gedicht ging die ze had geschreven zodat mensen zich konden inleven, en voor de nabestaande van de slachtoffers.
Mee eens. Het zijn daar arme van elke nieuws verstoken mensen. Zag ook een stuk maandag van een vrouwtje, verwaarloosd voorkomen die knuffels en schoenen had verzameld. En waarom? Omdat ze weleens had gehoord dat mensen daaraan herkent konden worden. Ik vond dat aandoenlijk en naïef lief. Ze had ze gepakt, Niet om te stelen. Daar dan een hoop bozigheid over uiten, en vervolgens een verslaggever van één vandaag uit een dagboek laten voorlezen. De Russen en Oekraïners mógen ook niks goed doen hoor..
Klopt. Er worden ook altijd verhalen flink uit zijn verband getrokken. Dat lijkt altijd automatisch te gaan.
Laten we hopen dat ook die verzameld zijn en met de trein met de mensen én de zwarte dozen naar NL zijn gekomen.
Er worden deze week nog sancties tegen Rusland aangekondigd. Dit omdat ze in Rusland te weinig doen om de onrust te verminderen in Oekraine. EU versnelt sancties tegen Russen na vliegramp | nu.nl/vliegramp oekraïne | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl Las ook ergens een verhaal van een Russische topzakenman. De druk van Poetin is zo groot, dat ze ook in Rusland met hun rug tegen de muur staan. Als ze hun stem laten horen, kan het maar zo zijn dat hun bedrijf wordt kapot gemaakt. (gaat even zoeken naar de bron). Vond de toepsraak van Timmermans voor de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties erg raak. Ook mooi om te zien dat Clinton refereerde aan die toespraak....