Hormoon stoornis late positief testers. Meer mensen ervaring?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by ilonavp, Jul 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. noid

    noid Fanatiek lid

    Oct 29, 2012
    2,245
    0
    36
    Tilburg
    Bij welke vk zit je? Wij wonen in dezelfde plaats toch? Ik zit bij livive, die hebben meerdere locaties incl. Echoapparatuur.
    Een angelsound zet je op je buik en dan kun je zelf het hartje luisteren. Ik heb er hier eentje, je mag best een pb sturen, misschien wonen we vlak bij elkaar, dan mag je hem best een keertje proberen.
     
  2. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Dat is fijn :) maar hoe gaat hij hiermee om?
     
  3. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,050
    2,186
    113
    Brabant
    Pretechos kun je juist ook savonds en in t weekend laten maken.
    speciaal voor de werkende vrouw.:)

    Hoelang zijn jullie nu bezig voor een kindje?
     
  4. R85

    R85 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    1,987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Ff goed lezen ;) (begrijp ik ook wel er is al zoveel gekletst hier) ze was aan de pil en toen gestopt omdat ze zich zwanger voelde en als ik het goed begrijp nu 8 weken later deze test
     
  5. Lutty

    Lutty Actief lid

    Oct 26, 2012
    469
    0
    0
    Dat kan gerust vroeger hoor, de ene vrouw legt wat sneller buik aan dan de andere. Ikzelf had voor anderen geen zichtbare buik tot twee à drie weken geleden, maar in mijn broeken pas ik al sinds de eerste week na positieve test (week 4) niet meer.

    Nu verder lezen :p
     
  6. mo leannan

    mo leannan Niet meer actief

    Heel frustrerend zo voor jullie :( ik zou idd een pret echo laten maken en anders de aanbod van noid Accepteren En kijken of je een hartslag kan vinden. Persoonlijk zou ik voor een echo gaan want als je toch minder ver zwanger bent zul je de hartslag niet horen. Ook als jouw baarmoeder gekanteld zou zijn of als je wat extra k g ' s hebt. Succes en ik ben benieuwd!! Bel en kijk waar je vanavond terecht kan
     
  7. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    Jun 4, 2012
    1,440
    0
    36
    zo meid wat een verhaal ik heb het even helemaal gelezen...

    maar luister goed.. je zegt dat je verlegen bent en zo.. en dat je niet zo goed weet hoe je eerder ene echo of duidelijkheid zou moeten kunnen krijgen voor 7 aug.. lieverd kom op!! ga er achteraan en inderdaad zorg er voor dat je vandaag of morgen nog een echo krijgt!! als je echt 12 of 13 weken zwanger bent MOET je echt een onderzoek krijgen! dus wordt maar gewoon pissig en EIS gewoon een echo! als je straks een kindje hebt dan moet je ook opkomen voor je kind dus doe dat nu ook al! heel veel succes en je kunt het!
    *knuf*
     
  8. Lutty

    Lutty Actief lid

    Oct 26, 2012
    469
    0
    0
    x2
    Die echo rond twaalf weken is zo belangrijk.
    Het is de enige termijn in een zwangerschap waarop duidelijk de zwangerschapsduur te bepalen is (belangrijk om verder in de zwangerschap te kunnen nagaan of de baby goed groeit), de enige moment waarop de nekplooi correct gemeten kan worden en vast nog veel meer. Denk dat er ook een rhesusbepaling moet gebeuren nu en tal van andere bloedonderzoeken.
    Ik ben ook niet zo een hele mondige en geef met gemak toe dat ik ook niet zou durven blijven rondbellen, maar dat is ook omdat ik weet dat ik maar eens lief richting vriendlief moet kijken en hij doet het, maar iemand moet voor je beebje opkomen! Het is zoooo belangrijk om voldoende controles te krijgen meid!
     
  9. Mariska1985

    Mariska1985 Fanatiek lid

    Jan 7, 2014
    3,156
    233
    63
    NULL
    NULL
    Ohja, was ik vergeten, maar inderdaad, heel belangrijk!
     
  10. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Weet je dus nog altijd niks? Ga voor een echo dan
     
  11. nono

    nono Niet meer actief

    Ik denk dat de dames hier het niet slecht bedoelen. Echter je hebt 1 test hier gepost die ik (in mijn ogen) niet zo heel positief vind. Ja, ik zie wel wat.. maar ik heb niet het idee dat het een positieve test is. Sorry.

    Ik geloof je verhaal met je hormoonhuishouding wel, dat zal allemaal best wel kloppen.. maar dat maakt je niet zwanger nu. En jij ben straks teleurgesteld dat je dacht dat je 14 weken bent terwijl de vorige keer op de echo 'iets' te zien was, maar nog niet eens 'wat'. Snapje? Teleurstelling maakt verdrietig. Ik hoop voor je dat je zwanger bent.
     
  12. R85

    R85 Fanatiek lid

    Feb 11, 2011
    1,987
    0
    36
    Verpleegkundige
    Ja dat heb ik ook een beetje, toen ik gister nog eens naar die test keek vond ik het toch meer een vlek. Heb dit zelf ook wel eens gehad bij 5 druppels urine ipv 4. En de test van gister is weggegooid terwijl ik toch wel erg benieuwd was hoe die eruit zag.
    Zal het erg sneu vinden als ze straks helemaal niet zwanger blijkt te zijn.
     
  13. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,050
    2,186
    113
    Brabant

    Oh sorry, niet goed gelzen. Maar dat verklaart voor mij wel een boel. Toen ik er nog niet mee bezig was, wist ik ook echt niks van zwanger worden en zijn.

    Maar meid, de kans dat je door de pil heen zwanger wordt is zo klein. En een echt positieve test heb ik nog niet gezien(wat voor een 'normaal' mens positief zou zijn dan he.. ) , ik zou er in jouw geval echt nog rekening mee houden dat je wellicht nog niet zwanger bent. Succes met wachten
     
  14. ilonavp

    ilonavp Actief lid

    Jul 17, 2014
    168
    0
    16
    Tilburg
    Nogmaals mijn moeder en tante erover gesproken. En testte mam hele zwangerschap van mij negatief. Alleen bij de dokter dankzij echo bewezen dat ze zwanger was 12 a 13 weken en zelfs toen negatieve test. Mijn tante idem bij mijn neef. Slechts 1 positieve test alles daarvoor en na negatief. Ik hoor ook steeds meer en meer verhalen over zwanger worden door de pil die ik had . En ik heb de positieve test tegen het licht gehouden en is echt een streep. Vk zei als er dan een steeep te zien is is het gewoon echt positief en die is echt te zien.

    Ik ken mijn lichaam heel goed en alle dames voelden vroeg al dat ze zwanger waren en zaten nooit fout met hun gevoel.

    Ook heb ik gegoogled en kom meer verhalen tegen die exact hetzelfde zijn. Zelfs dames die nooit een positieve test hebben gehad maar wel gezonde kinderen ter wereld brachten.
     
  15. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    Jun 4, 2012
    1,440
    0
    36
    ja ik geloof je!!! maar nu die echo!!! meid regel een echo!!! als je 12 a 13 weken zwanger bent moet je echt vandaag of morgen een echo krijgen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! en niet pas 7 auguatus!
     
  16. ilonavp

    ilonavp Actief lid

    Jul 17, 2014
    168
    0
    16
    Tilburg
    Pff ik heb veel berichteb gemist zie ik net.
    Weet iemand dan een pretechokliniek in tilburg?
     
  17. ilonavp

    ilonavp Actief lid

    Jul 17, 2014
    168
    0
    16
    Tilburg
    En nogmaals bedankt voor de reacties. Sorry als ik soms raar overkom heb echt last van stemmingswisselingen. Ik waardeer de tips wel degelijk en begrijp sommige reacties ook echt wel. Sorry als het anders overkomt.
     
  18. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    Feb 10, 2012
    10,511
    4,635
    113
    Meid ik zou zeggen Google even en dan gewoon bellen
    Het heet een pret echo bureau niet een kliniek. (Kliniek is medisch)
    En dan niet het hele verhaal vertellen gewoon dat je zwanger bent en heel bang bent dat het hartje niet meer klopt en dat je heel graag een echo wilt zo snel mogelijk.
     
  19. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    Jun 4, 2012
    1,440
    0
    36
  20. Music Mama

    Music Mama Fanatiek lid

    Jun 4, 2012
    1,440
    0
    36
    en dit dus ...;)
     

Share This Page