en ik ook... pb? misschien weet ik het al hoor... ik heb inmiddels ook een adres maar vertrouw het nog niet helemaal.
Ik heb 3 adressen waar hij goedkoper is, ik ga morgen zelf proberen de speciale black edition voor 1500 incl mono maxi cosi adapter en 2 voetenzakken te kopen, als dat gelukt is zal ik de liefhebber laten weten wat die adressen zijn
Ik heb m bij prenatal af kunnen dingen voor zo'n 1250! De duo incl enkele maxi cosi adapters. Ff googlen, er is vast ergens een cheape babyzaak die eronder zit en zo kan je met die offerte bij een grotere winkel korting krijgen. En idd zo waardevast, heel fijn. Ben ook erg blij met de wagen, tussen onze kindjes zit ook 21 maanden. Zaterdag zijn we ermee naar het zwembad geweest en hebben ze er alletwee heerlijk in geslapen .
Hier ook erg blij met de donkey, als zoonlief niet lekker of ziek is zit hij er nog graag in en past nog prima (hij is bijna 4) Dus gaat erg lang mee. Dochter is nu bijna 2, zit ook 21 maanden tussen. we gebruiken hem nu veel mono, maar in het begin superveel duo gebruikt en echt kan hem niet meer missen. Zo'n grote boodschappenmand onder en in mono ook ernaast. Ik doe de weekboodschappen lopend en past allemaal
ik heb de ABC zoom design sinds 1 maand (12 mnd verschil) en ik vind het een superwagen. Met 1 handen door de winkel te rijden, ik vind hem niet zwaar en mijn kinderen zitten/liggen er heerlijk in. Ideaal de combi dat de zitjes beide kanten op kunnen kijken. En een grote boodschappenmand. fijne wagen!
Ik heb vandaag de bugaboo donkey duo met special edition black frame, ice blue bekleding, twee zwarte voetenzakken en de mono maxi cosi adapter besteld voor 1427 totaal!
We zijn ook op zoek naar een wagen voor twee kinderen; tegen die tijd voor een baby en kind van 22 maanden. Ik wil er niet teveel voor uitgeven. Als de oudste eenmaal goed kan lopen, kan ik weer de huidige wagen gebruiken voor de jongste. De duowagen gebruiken we niet al te lang, schat ik zo in. Iemand ervaring met de Chic4baby Duo? Is een Duitse wagen en de recensies van Duitse websites zijn goed. Kost slechts 250 euro in Duitsland en 274 via een Nederlands verkoopsite. Zit een babynestje bij en de kleuren en patronen zijn ook nog eens leuk.