CSI, Adriana en 1e wondertje wat ontzettend balen!!! *dikke knuffel* Hier nog steeds buikpijn... Ga morgen urine inleveren, even checken op blaasontsteking voordat het echt doorzet... Vandaag hele dag weinig gegeten, niet echt honger, gewoon niet zo lekker vandaag..
@reckless. Mooie test, gefeliciteerd geniet ervan meis @rode dames. Bah wat naar he, ik zie jullie weer in het volgende topic. @anderen. Spannend allemaal, hopelijk komt er snel meer roze bij! Ik blijf meelezen hoor! Succes
Nou het wordt spannender vandaag nod test nog niet vorige zw ook later positief getest. Temp is nog wel steeds hoor maar ja daar lees ik maar niks uit nog even . Langste cyclus was 35 dus nog twee dagen....
Er is inderdaad veel te veel rood deze lijst. Maar.....ik mag op roze!!! Overduidelijke test vanochtend, gisteren nod. Whoepie! Ik duim voor nog veel meer roze
Jaatje en reckless van harte gefeliciteerd! Zal er vast nog wel een aantal gemist hebben maar ben op vakantie Dus de andere roze dames Gefeliciteerd. Wat me opvalt is dat helaas rood overheerst op de lijst wat jammer is dat t toch. Hier nog steeds misselijk en verder geen klachten Nog. Als ik terug ben van vakantie maar even een afspraak maken. Doe jullie wel nog even in de gaten houden. Hoop dat er nog een hoop roze meiden bijkomen en dat de dames op rood snel volgen!
Gefeliciteerd jaatje!!!!!! Voor de mensen op het wachtbankje wat roze sprinkels ********************************
Gefeliciteerd Jaatje. Over die streep valt niet te twijfelen. En jammer van de dames die definitief op rood zijn gegaan deze ronde. Succes de volgende ronde.
Tuurtest. Heel erg tuurtest. Heb mezelf niet in kunnen houden, pakte vanochtend een cb+, low and behold, totaal niet verwacht, stond er een heel licht streepje. Krijg hem alleen nog niet op de foto. Ben nu 8-10 DPO, dus ik denk toch een eerdere eisprong hihi. Ik ga zaterdag weer testen!
Gefeliciteerd roze dames!! Geweldig genieten! En wat balen rode dames! Blijft iedere keer weer een teleurstelling! Ik hang nog in onzekerheid. Week overtijd maar geen positieve test, vandaag alweer op dag 36. Bah, of het 1 of het ander maar dit wachten is niks!
Jaatje gefeliciteerd! Die is zeker mooi duidelijk. Melliemuis hopen dat je testen op gaan lopen richting je nod, spannend hoor!
Is je cyclus altijd zo lang? Zo niet dan kan je ondanks een negatieve test toch eventueel zwanger zijn. Lees dat meer vrouwen pas weken na nod positief testen. Ik wist ook niet dat dat kon. Maar zolang in spanning zitten is niet fijn.
Jaatje gefeliciteerd!! @melliemuis; een streep is een streep! Hopelijk lopen ze snel mooi op! @hier: vannacht om 4 uur wakker geworden van erge buikpijn. Heel apart! Werd wakker en begon te puffen en kreunen zo zeer deed mijn buik, wist niet waar ik het vinden moest! Zo zeer. Het heeft denk ik vijf minuutjes geduurt en toen viel ik weer in slaap. Voel het nu nog een beetje. Denk zelf dat het bmkrampen zijn omdat het zo voelde, maar mijn nod is de 29e pas en heb zoiets heftigs nog nooit meegemaakt. En al helemaal niet dat ik er wakker van werd. Iemand een idee wat dit zou kunnen betekenen? Meestal betekent erge krampen niet veel goeds toch
@melliemuis. Spannend!!! Hopelijk loopt hij mooi op en dan duimen voor een plakkerd @newdawn. Ik had dat ook eens, echt hele erge krampen dat ik er niet meer van kon lopen. Het betekende toen niks (nog niet ongi en niet zwanger die ronde).
Nou de streep op de foto is helemaal niet te zien en heb per ongeluk de test in de badkamer laten liggen, hopen dat vriend eromheen kijkt want ik wil hem een fatsoenlijke test laten zien Jullie moeten even wachten tot morgen hahaha.
Gefeliciteerd Jaatje, prachtige duidelijk streep! Ik ben nog aan het wachten op het één of het ander, af en toe lichte krampen in mijn onderbuik en gistermiddag heel miniem bruin verlies. Verder nog helemaal niks. Dag 32 nu.