Spannend Vio! Ik ga morgen even een afspraak maken voor een extra echo met 16 weken. We doen geen geslachtsbepaling. Tenminste, tot nu toe willen we het nog niet weten. Eline, dinsdag dus.. heel erg spannend!
Weer een vliegtuig neergestort lees ik net op het nieuws...ben ik blij dat we onze vakantie hebben geannuleerd ivm het trouwen. Waar gaat het heen in de wereld? Nu lijkt dit een ongeluk te zijn, maar de rebellen in Oekraine hebben het al over wereldoorlog 3... Wordt er soms triest van hoe alles zo escaleert in de wereld.
@vliegje Ik heb de doppler gekocht maar kan de hartslag niet vinden...zou ik iets verkeerds doen. Ook zit heel het apparaat onder de gel bij mij is dat bij nou dan ook na al dat gezoek? En houd jij het apparaat echt op 1 plekje of zoek je heel je onderbuik af? Ik vind het zo niet leuk hoor, had echt gedacht dat ik de hartslag zo zou vinden... Druk jij hard?
kelly, ik heb frummel vorige week gevonden door heel rustig te wegen en kon het zo vrij snel vinden vlak onder mijn navel beetje naar rechts. Ik heb frummel alleen nu weer een week niet gehoord.
O oké dus het is normaal als je de baby ff niet kunt vinden. Ik had hem net te pakken recht boven schaambeen 4 sec en flop weer weg Heb jij ook de luvion? En zit bij jou ook alles onder de gel? het apparaatje dan? En op de doos staat max 1-2 minuten maar voordat ik de juiste plek heb zit ik al over die tijd heen.
Niet teveel gel smeren he ik doe een klein beetje (ongeveer 1,5 keer de hoeveelheid tandpasta die je op je tandenborstel doet) en dan zit t aan het einde alleen op dat rondje zeg maar. Niet hard drukken maar wel lichtjes induwen
Geen zorgen! Heel laag zoeken inderdaad, en dan mm voor mm. Beetje draaien, zachtjes drukken. En ja, ik heb ook gel overal hoor, maar je hoeft niet zoveel gel te gebruiken. Ik heb hem nu binnen 10 sec gevonden vaak. En lekker ontspannen liggen helpt ook Kan ook heel snel verdwijnen, tis nog vroeg en de baby kan bewegen natuurlijk.
Heb de luvion even opgezocht maar dat is echt een heel ander ding. Weet niet of iemand wel eens een angelsound heeft gezien maar dat ding heeft een vorm waardoor zowel jij als het apparaatje helemaal onderkomen te zitten. Jmay gaf aan haar apparaatje te gebruiken met olie en moet zeggen dat, dat echt veel beter werkt alleen nu zit ik nog meer onder. Dus gebruik nu maar bio oil er voor is buikie gelijk ingesmeerd wat ook wel nodig is als ik op dit tempo blijf doorgroeien.
Hallo dames! Vandaag naar de vk geweest en wat was het prachtig om onze frummel weer te zien!! Hij/zij was lekker aan het springen en zwaaien haha! Jammer genoeg wel weer een inwendige echo want de baby was via de buik niet volledig te zien. Maar door inwendige echo wel geweldig beeld! Hier een foto: Hier de laatste paar dagen ook overgeven door tandenpoetsen of hoesten s'ochtends 1 ding scheelt wel, er komt dan niks uit. Uitgerekende datum 3 februari. Dit klopt ook precies met mijn cyclus 21 augustus controle vk
Aardbeitje, zeker mooie echo! mijn tweede echo was ook inwendig maar geeft echt super mooi beeld. Je kon echt al 10 vingetjes zien en de oogjes en oortjes. Zal vanavond als ik terug ben van werk je data aanpassen trouwens je ticker geeft aan dat je 12w2d zwanger bent en 4w0d niet onmogelijk maar geloof dat we dat dan wel hadden geweten
Oke! Wanneer was je 2e echo dan ook rond de 12 weken? Of heb je meer echo's gehad dat de 2e al eerder was zegmaar? Jaa alles is echt duidelijk te zien, op de foto lijkt het wel alsof t korte beentjes zijn haha maar waar het op houdt zijn de knietjes, onderste deel niet te zien op deze foto. Oke bedankt! Ja had t fout gedaan indd maar als het goed is klopt ie nu. 12 wkn 2 dgn.
Nou net nog een keer geprobeerd en ja hoor Een snel hartslagje! Moest toch best redelijk indrukken hoor, maarja dat doen ze bij de vk ook altijd. Idd ik hield hem op 1 plek en beetje wiebelen, het valt wel op dat ie dicht tegen mijn eigen hartslag aan ligt want die hoor ik ook af en toe er door. Pff wel fijn hoor dat je het nu zelf kunt. Is het dan ook nu zo dat je telkens met de week hoger moet zoeken??
Aaargh, ben zenuwachtig voor morgen! Echo en nekplooimeting... heb anderhalve week geleden bloed laten prikken dus dan krijgen we morgen misschien direct de uitslag? Als we goed nieuws krijgen dan vertellen we het morgen tegen onze ouders. Heb al 2 doosjes gekocht met daarin een foto van de echo, een babyboekje, snoephartjes en slingers haha. Oh en een gedichtje heb ik in de binnenkant van de deksel geschreven.. pfff volgens mij barst ik echt in huilen uit dan hahah.
Spannend Jimmychoo! Wij hebben net een lekker actief en druk frummeltje gezien in mijn buik. En bevestigd gekregen dat ik hem/haar echt al voel. We zagen het springen en toen voelde ik het op dat moment ook ploppen. Blijft bijzonder, zo'n echo, het is zo gegroeid ten opzichte van de vorige keer. mijn uitgerekende datum is nu officieel 5 februari
Ik zie mooie echo's voorbij komen meiden, houden zo! Vanaf morgen ben ik weer thuis, dan zit onze vakantie erop. Eigenlijk wil ik morgen een dopler halen ergens of anders zaterdag. Ik wil zo graag weer die bevestiging of onze ukkepuk het goed maakt.
Wat een mooie echo's weer ! @Blis was je vakantie leuk? beetje tot rust gekomen? Waar gingen jullie eigenlijk heen ? Morgen is het dan eindelijk zo ver, onze eerste echo ! Helaas morgen eerst de dag zien door te komen want we hebben hem pas rond 15:45 pff
Succes Jmay!! Ik heb aardig wat bij te lezen als ik thuis kom. Nog een weekje strandhangen.....daarna de volgende dag na thuiskomst direct voor termijnecho dus ook wel wat om naar uit te kijken bij thuiskomst. Houden jullie de zon even vast?
Jaaaa wij doen vandaag de 12 weken wave! Eindelijk mag de hele wereld het weten, al hebben we het wel deze week al een beetje bekend gemaakt! Kan niet wachten op de volgende echo.. Pas 1 echo gehad bij 9 weken en op zich is dat een goed teken maar het maakt je tegelijk zoooo onzeker.. Heerlijk als we de kleine eindelijk weer kunnen zien..
Ik heb ook de eerste plopjes gevoeld, heel licht, maar op die plek zit toch echt niks anders. Ik kan de baarmoeder ook al duidelijk met mijn hand voelen boven het schaambot, best een stuk al eigenlijk. Hier een zware week gehad, overlijden van een erg dierbaar persoon wat heel plotseling gebeurd is en dus de begrafenis. Vandaag zit ik een dagje met de benen omhoog, ben erg moe. Het is eigenlijk een werkdag dus kinderen vermaken zich op de opvang. Gisteren zijn we naar de dierentuin geweest en hebben ze een geweldige dag gehad en ik ga vanavond lekker zelf ovenfrietjes voor ze maken dus ik probeer me niet al te schuldig te voelen...