Show jezelf in badkleding

Discussie in 'De lounge' gestart door Miss Mac, 23 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Prachtige foto's dames!
    Iedereen ziet zichzelf toch anders dan dat anderen hun zien.
    Jaren geleden was ik altijd wat molliger, na mn zwangerschappen ben ik flink gaan sporten en trainen en een stuk strakker geworden.
    Hier mijn foto in bikini
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.028
    2.894
    113
    't Gezellige Brabant
    Misschien is ze het wel. Ze kan toch model zijn?

    Ik heb geen foto van mezelf in badkleding. Ik schaam me niet zozeer voor mijn vormen, maar meer voor mijn lichte (lees knalwitte) huid en een tattoo. Die tattoo daar word aan gewerkt (laseren), maar mijn huid zal nooit veranderen helaas. Ik hoef ook echt niet in de zon te gaan zitten. Binnen 10 minuutjes ben ik al rood. Daarentegen kan bijvoorbeeld de striae me echt niets schelen en die paar kilootjes te veel ook niet heel erg. Ik voel me wat dat betreft gewoon lekker in m'n vel. Als ik om me heen kijk in een zwembad is er niemand zoals Elle McPherson (the body zoals ze ook wel genoemd word) en ga ik gerust in mijn bikini zitten. Maar die huid, dat vind ik wel heel jammer.
     
  3. Aapje22

    Aapje22 Fanatiek lid

    8 feb 2012
    1.265
    42
    48
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord holland
    Bekijk bijlage 408157

    Hij is gedraaid. Maar ik heb niet echt een mooi figuur ofzo. Maar ben wel trots dat ik al mijn zwangerschaps kilo's kwijt ben op 1 na.
     
  4. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0

    Hoe heb je dat gedaan met trainen/sporten? Een speciale aanpak in combinatie met eten?
     
  5. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Ik pas :)
     
  6. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    Hahaha ik ook :D
     
  7. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Ik ben rustig aan begonnen met buikspieroefeningen, eerst begonnen met de schuine en een tijdje later de rechte er ook bij. Ook ben ik rustig aan begonnen met hardlopen. En ik heb het geluk dat ik op het werk ook 3 keer per week sport, heel afwisselend van zwemmen tot fietsen en crossfit. Ook ben ik gezonder gaan eten, minder snoepen.
     
  8. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    Nou ik durf niet. Als ik nou dit jaar eens heel hard aan m'n figuur ga werken, misschien volgend jaar...
     
  9. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0

    Hmm klinkt niet als heel extreem:) :)Hoeveel ben je uiteindelijk afgevallen? Ik denk dat ik bij mij eigenlijk al veel zou kunnen bereiken als ik
    1. Überhaupt ga bewegen/sporten
    2. mn wijntjes en chips laat staan ;)

    Ik ben geen zoetekauw dus snoep niet graag, maar chips in het weekend oh my god:$:D
     
  10. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Het valt ook best wel mee. De opstart is even lastig, maar zodra je wat conditie enzo hebt opgebouwd gaat het al een stuk makkelijker. Ben nu11 kilo lichter. Ik eet ook echt nog wel eens wat lekkers, alleen drink eigenlijk nooit alcohol scheelt ook wel veel denk ik.
     
  11. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Ja conditieopbouw vind ik het meest lastig. Heb 80F en zelfs met twee sportbh's doet het nog pijn..rennen, joggen, steppen, springen etc. Behalve flink wandelen en crosstrainer gaat enigsinds.. Toch maar weer eens proberen vanavond..
    Het frustrerende is dat ik vroeger op hoog niveau heb gesport en er altijd zo uitzag als jij op de foto hier. Mn lichaam kan het dus wel. (alhoewel had ik toen een Bcupje)

    edit ik zie dat je wel nog bv geeft :D toen woog ik 10kg lichter! Of maar weer gewoon hopen dat ik snel weer zwanger ben haha.

    en nu weer ontopic :) zijn er nog mooie foto's om te delen??
     
  12. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Ik ben echt heel blij met mijn lijf. Vind mezelf een bofkont dat ik er nog zo uitzie op mijn 35e. Sporten doe ik amper, loop alleen soms puffend 3 km hard.
    Zou alleen misschien ooit wel grotere borsten willen (heb nu 1 week per maand tiet en de andere 3 weken niet), maar ik denk niet dat ik het ooit aandurf om iets permanents lichaamsvreemds te laten plaatsen in mijn lichaam. Dus dan maar zonder boobies oud worden :cool:
     
  13. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Zeker mooi, Betty!
     
  14. chibiRoron

    chibiRoron Niet meer actief

    dit ben ik..altijd maat 36 gehad,hier maat 38. en nu maat 42. om te janken.
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Mooi lijntje hoor Betty!
     
  16. Logan

    Logan Niet meer actief

    Helemaal niet! Je ziet er goed uit.
     
  17. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    12 jun 2014
    2.007
    1
    36
    Wat nou om te janken?
    Je bent prachtig!
     
  18. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    #118 Imensa, 24 jul 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 24 jul 2014
    Nou dat valt reuze mee hoor... ik vind je een mooi figuur hebben. Je bent mooi verdeelt en geen gehaktbal op pootjes ..
     
  19. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Ow.. 4500 kcal per dag.. haha... als ik dat doe ben ik binnen een maand 2x zo zwaar vrees ik ;) fijn toch dat je kunt eten wat je wilt? Geniet ervan.. zoveel magere vrouwen van 70 zijn er niet, dus wat dat betreft komt het gewicht er vast nog wel aan :)
     
  20. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Miss mac hoe kom jij aan 4500 calorieen per dag? Ik wil ook bijkomen maar ik ben geen grote eter, heb gewoon een kleine maag wat niet uit te rekken is,...
     

Deel Deze Pagina