Ik had gisteren weer een heerlijk avondje met John Williams. Als mijn man zit te zappen of de tv aanzit en hem tegen komt, zegt hij; "je vriend is op tv" haha. Hij vindt hem helemaal niks (vooral de v-halsjes niet) maar ik vind het heerlijk om hem op tv te zien. Niet alleen de programma's. Het maakt denkt niet uit wat hij doet, ik kijk toch wel. Jammer alleen dat ze Natasja Froger ernaast zetten brrrr.... Naar welke bnn-er kijk jij graag op tv? En naar wie niet? En waarom?
John williams kijken we ook bijna altijd leuke man. Goede presentator Chantal janzen vind ik ook leuk. Houdt wel van een grapje Humberto tan ook leuk blij als RTL late night weer begint gewoon een leuke spontane man. Irritant Paul de leeuw. Vond ik vroeger leuk maar nu niet meer komt gelukkig niet zoveel meer op tv. En uh hoe heet ze nou kom even niet op haar naam ze presenteert Adam zoekt eva en gaat expeditie robinson doen. Vind haar niet leuk maar komt meer hoe ze is kwa persoon. Kan niet echt uitleggen.
John Williams vind ik ook heerlijk om naar te kijken! Jammer van Mevr. Froger. En die ene van eigen huis en tuin . De klusjesman. Gordon presenteert ook lekker flauw.
Johnny de Mol vind ik echt super leuk Ennn Ferry Doedens, Dennis Storm, Chantal Janzen en Nicolette van Dam.
Ohhh John Williams.. dat vind ik ZO'N GRIEZEL!! Ik heb zelf al jaren een crush op Art Rooijakkers. En op Georgina Verbaan.
John Williams sowieso, vind hem erg charmant in al zijn programma,s en kan Johnny de mol ook wel waarderen, ondanks dat het een mol is, voor de rest vind ik roy donders wel leuk, maar dat waait vanzelf over, en ik kan ook wel vals lachen om Gordon en Gerard (vooral in combi) bijvoorbeeld op alles mag op vrijdag en wat leuk vind van Gordon is, Hotter than my doughter
Chantal Jansen, ze is grappig. Linda de mol, redelijk down to earth gebleven Barry Atsma Rick Engelkes Paul de leeuw vond, vind en blijf ik vreselijk irritant vinden evenals gerard joling en gordon.
Jaaa een aantal favorieten waarvan er al een aantal genoemd zijn Humberto tan Johnny de mol John williams Peter van der vorst valerio zeno, omdat het gewoon een aparte verschijning is in zijn manier van interviewen van mensen. Buch, helaas is hij er niet meer Kijk graag naar programmas met deze personen, helaas mijn man niet dus lukt niet altijd.
bn simon van nick en simon. (heel erg ik ben totaal geen fan maar droom geregeld over hem)(vannacht nog leerde ik hem kennen op een camping en we knuffelden wat haha) geen bn maar goed djokovic
Ver bovenaan Ruben Nicolai mjammie Valerio Zeno en Dennis Storm (zelfde) Chantal Jansen (de leukse moeder van NL, de lekkerste) Johnny de Mol (down met johnny, super) Nicolette Kluiver (jammer weg bij BNN, rtl5 is minder voor haar) Ver ver vèr onderaan Gerard Joling, blegh Gordon (zelfde) John Williams (de manier waarop hij de ellende van een ander recht in de camera plaatst) Robert ten Brink (jup echt waar, heeft zijn beste tijd gehad HGT) Jeroen van Koningsbrugge (Smeris, super tof, IHVH continu dezelfde grappen)
Ik zal nog even toevoegen wie ik echt helemaal niks vind; Gordon en Gerard J. Die vinden zichzelf echt zo leuk. Valerio Zeno. Die stem, ik kan hem niet horen. En hij zo traaaaaag. Bridget Maasland. Weet niet waarom, maar heb er gewoon niks mee.
Met stip op 1 Valerio Zeno! Ik vind die gast echt geniaal, die humor van hem. Zeker samen met Dennis Storm bij Loverboys (helaas gestopt) en Proefkonijnen. Hij is niet echt knap ofzo, maar ik weet niet, gewoon een leuke presentator. Menno Buch mocht ik ook graag naar kijken, helaas is hij er natuurlijk niet meer. Vond ik een hele interessante man. Verder vind ik het op de NLse tv niet veel soeps. Veel het zelfde, veel dezelfde concepten en gezichten.
Ja! En Dennis Storm (waar hij 'Proefkonijnen' mee deed) is ook leuk. Vind hem in '3 Op Reis' ook veel interessanter dan die gruwelijke Floortje Dessing. Als hij vertelt over een plaatsje waar het een sport is om bijlen in een blok hout te gooien, is dat ineens heel interessant en grappig. Als Floortje Dessing hetzelfde zou vertellen, zou ik me echt afvragen waarom dat in hemelsnaam in het programma moet
Ik vind Tijl Beckand en Jeroen van Koningsbrugge echt heel tof. John Williams kijk ik inderdaad ook graag naar. Menno Buch kon ik ook echt waarderen. En o.a. deze mensen vind ik ZO irritant: Ferry Doedens (dat was die gast van dat Idols-programma toch?) Ron Brandsteder. Zijn zoon trouwens ook, gewoon blegh!