Welkom SofieAH! Jeetje wat heb jij al een geschiedenis! Hopelijk is het snel raak! @Mellie : Hoe is het bij jou? Bloeden al gestopt of juist heftiger geworden?
Aaah leuk die echos!! Eindelijk he ! Welkom sofie.. jeetje wat een ellende allemaal.zeg.. klets maar raak je frustraties.. we zijn hier om elkaar te steunen
Welkom Sofie wij zijn nu zo'n 2 maanden bewust bezig en ik ben 23! Jep, het is de enige echte ongi. Best een zware ook wel. Ach, nog zo'n 4 dagen en dan ben ik er ook weer vanaf haha. Heb dan straks ook een verjaardag dus ben ook wel blij dat ik dan een wijntje of 2 kan drinken
Wij waren pas 2 maanden bezig en in ronde 3 was het raak. Ik ben 23 en mijn vriend 37 Verder lichte baaldag vandaag. Stond vandaag huilend voor de kledingkast omdat ik de helft van mijn lievelingskleding en vooral lievelinsgbroek niet meer pas /dicht krijg
Officieel bezig 4 maand.. maar al gestopt met prikpil in juni 2013 in verband met kinderwens.. dus zo gezien is dat al 13 maand geleden.
Ja goed. Totaal geen gevoel dat ik ongesteld moet worden ofzo. Dus hopen dat t een nog een week uitblijft. Dan gaan we de goede kant op! hoe is t met jou?
Hey Mariellee, Ik zie dat je een heel onregelmatige cyclus hebt en ook al lang bezig bent... Ben je al laten onderzoeken doen? Veel succes
Ghihihi dan is het tijd om nog wat solden mee te pikken Ik zou ook graag eens zo'n gevoel hebben , maarja hopen op een wondertje Geniet van je zwangerschap!
Houden zo meid! Hier is het saai, ongi neemt een beetje af nu dus hoop dat het over een dag of 2 klaar is. Had wat onderzoek gedaan naar de Billingsmethode dus hou nu een tabelletje bij. Niet alleen goedkoper dan ovulatietesten maar ook nog eens best interessant! Iedereen een goed weekend gehad?
Hoeveelste ronde is het voor jou nu? Ja goed weekend gehad! Gisteren hele huis gepoetst. Haha wat was het warm! Zaterdag gewerkt zodat ik vanmorgen niet hoefde. Dus lekker uitgeslapen tot half 9. Deze week drukke week, met allemaal leuke dingen. dus verveel me niet haha. Vanavond weer werken.. ik doe mee aan een onderzoek. Of je nou gelukkiger of ongelukkiger van facebook word. #99dagenzonderfacebook ik zit nu op dag 2. Haha gistermiddag wel lastig want je bent gewend elke keer te kijken! Maar nu valt het mee.. net ovulatietestje en zwangerschapstestje gedaan. Allebij wit. dus me cyclus duurd gewoon langer. En dat is wel mooi want dan kan t zijn dat ik toch een eisprong heb gehad. want met 14 dagen kan t bijna niet dat je een eisprong hebt. hoe was jullie weekend? Ook lekker gezwommen met het mooie weer?
@Marielle, als je ongesteld word heb je een eisprong anders wordt je niet ongesteld Heb je eerder in je cyclus al OVU testen gebruikt? Meestal zijn deze op dag 16 ongeveer positief uitgaande van 30 dagen.. Het kan ook zijn dat je nu een cyclus overslaat en dus over een paar dagen pas je eisprong hebt voor de volgende ronde. Ik denk dat voor jou de billingsmethode ook wel prettig kan zijn, en anders is het klussen in je rode dagen @Mellie : De billingsmethode is inderdaad wel ontzettend interessant, ik vond het bijzonder hoe je lichaam omgaat met een cyclus en hoe dan automatisch de stand etc van je baarmoeder veranderd
Seepje het hoeft niet zo te zijn dat je een eisprong hebt als je menstrueert. Vandaar dat ze dat ook gaan onderzoeken! Billingsmethode???? Klussen in rode dagen NOWAY haha. Ranzig. Heb al vaker ovu testen gebruikt. Ook wel eens 10 dagen achter elkaar. Nog nooit positieve test gehad! Heb jij ook klachten..? Ben je misselijk of stemmingswisselen ? Of verloopt alles vlekkeloos?
Seepje: Ik ben inderdaad heel benieuwd of het werkt voor mij! Mijn vriend snapt er de ballen niet van haha. Nooit opgelet bij biologie Had zo'n saaie werkweek voor de boeg, maar vanochtend kreeg ik mijn jongste klant ooit! Ik werk nu samen met mijn 6-jarige neefje om een prentenboek te schrijven en tekenen vandaag haha. Hij kwam heel serieus in 3-delig pak aan naast mij zitten met zijn notebook, iPad en hij had de hele planning dit weekend al gemaakt. Die word straks een echte businessman haha.