Rimar breekt in vanaf de camping om te vertellen dat ik op roze mag. Heb vanmorgen om 7 uur positief getest. Rimar breekt weer uit.
Dames ik zei gisteren heel stoer dat ik pas woensdag ging testen maar kon me niet inhouden vanmorgen. Wat denken jullie? Ik denk roze!!!
Vandaag dag 31 van mijn cyclus, langste was voorheen 30 maar meestal korter. Test vanochtend was wit, maar ook nog niet ongesteld. Ik voel wel vanalles, maarja, we wachten maar weeerrrr zucht
@rimar, gefeliciteerd meid!! Zal een heerlijke vakantie worden @jezebel, ik teste met action ook pas op/na nod positief met die testen dus hoeft niets te zeggen hoor! @cblos, ik zie een streep! maar is het de gevoelige van zw en kids? Die vertrouw ik helaas niet meer i.v.m. valse strepen. Misschien een kv2v5 doen? of cb? Spannend @andere dames op roze, gefeliciteerd!! @meiden op rood op naar de volgende ronde.
Ja over dat medicijn heb ik ook weleens gehoord maar volgens mij breekt dat wel een zwangerschap af mocht je die toch hebben. Als ze me dat gaan geven wil ik dan wel eerst dat ze zeker kunnen uitsluiten dat ik niet zwanger ben op dat moment.
Thnx, geloof t zelf nog niet helemaal. Het is geen open gebroken test hoor. Het is een dipstick van sensitest.
De test is niet van zw en kids maar van sensitest. Ik heb een halfuur er a nog een gedaan en die was ook posotief. Ik geloof het nog niet helemaal, maar dat komt misschien nog wel.
@cblos. Die is echt wel positief hoor! Gefeliciteerd @rimar jaaaa gefeliciteerd! @andere roze dames ook gefeliciteerd Zo wordt het toch nog roze in deze lijst
Ik mag op blauw. Heb 2x negatieve test gehad en verlies nu een paar dagen oud bloed. Als ik zaterdag nog geen rood bloed heb test ik weer.
Oh yes! Rimar en cblos, gefeliciteerd! Fijn weer 2 erbij. Hier nog niks, blijf elk uur broekloeren (ga voor de 2e plaats). Af en toe heb ik het gevoel van een beginnende menstruatie, maar t is nog steeds schoon. Spannend!
@lizzy nogmaals gefeliciteerd!! Nu staat het er echt he zwart op wit! @rimar wat super zeg! Gefeliciteerd! Geniet van de vakantie! @cblos ik zie de streep duidelijk hoor! Gefeliciteerd!!