Zou zo graag trouwen!

Discussie in 'De lounge' gestart door blike1987, 29 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Nu het weer zo'n mooi weer is, en mijn meisje alweer vier maandjes oud, begint het toch echt te kriebelen om te gaan trouwen!

    Kan er al helemaal van dromen... volgend jaar zijn we namelijk tien jaar samen, en dan is ons meisje net 1... zie haar al helemaal als bloemenmeisje en ons zoontje als ringdrager!

    Maar er is één probleempje.. Ik ben nog niet verloofd... wacht nog steeds tot ik eens een keer ten huwelijk wordt gevraagd! Na negen jaar samen en twee kinderen wordt het wel eens tijd lijkt me! ;)

    Hem vragen ga ik niet doen... Ik wil gewoon gevraagd worden! Hints geven doe ik wel eens, maar geloof niet dat hij ze door heeft :) Misschien moet ik dat nummer van bruno mars, I think i wanna marry you maar eens 10x op één CD branden en stiekem in zijn cd speler van de auto doen :p
     
  2. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Je weet toch wel dat mannen en hints niet samen gaan?:p
     
  3. miss84

    miss84 Bekend lid

    2 okt 2013
    943
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahahaha ik ken het gevoel!!!!
    Ja mannen en hints... Ik weet t niet maar van die cd is wel een goeie!
     
  4. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Ik snap je wel. Ik zou ook graag trouwen, al is het maar voor het feest en het feit dat we dan zo'n mooie dag hebben samen met onze dierbaren.

    We wonen wettelijk samen en voor mijn man (ik zeg ook altijd mijn man) is dat voldoende. Ik dring niet aan, maar wacht gewoon tot hij er zelf mee komt.
     
  5. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Zo heb ik tot nu toe ook gedacht... maar begint de laatste tijd toch wel hééél erg te kriebelen!
     
  6. Lieverd2012

    Lieverd2012 Niet meer actief

    Ik ken het gevoel!
    Maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit, die van mij is toen toch nog geheel onverwacht op zijn knieën gegaan.
    Een vriendin van mij kon/wou niet meer wachten en heeft haar vriend toch zelf gevraagd. Was hartstikke leuk en vorige week hebben ze een geweldige bruiloft gehad.
     
  7. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Daarom ben ik vanaf begin af aan duidelijk geweest tegenover mijn partner. Binnen vijf jaar trouw je met mij, anders vlieg je eruit en ga ik naar de volgende. Ik heb een droom dat ik in een ultiem mooie jurk voor alle vrienden/familie mijn eeuwige trouw beloof aan de man van mijn dromen - en dan gaat hij dat niet liggen dwarsbomen. Dan zoek ik wel een andere man van mijn dromen; het is namelijk mijn bruiloft en mijn dag.

    Hij mag dingen in onze relatie brengen zoals bijvoorbeeld een schoonfamilie, heel veel kindertjes, meervoudige elektronica gadgets waar geen hond op zit te wachten, crappy ideas en heel veel 'klusplezier' waar ik lang niet altijd evenveel plezier aan beleef; dus ik wil op zijn minst 1 goede geslaagde dag die in MIJN teken staat. Waarbij alle andere vrouwen verbleken tot in het niets. En de klok tikt :p

    Gewoon van tevoren een ultimatum stellen :D Dat helpt echt!
     
  8. Lorelai

    Lorelai Actief lid

    4 feb 2014
    207
    0
    0
    NULL
    NULL
    Duidelijkere hint geven: 'ik wil dat je me ten huwelijk vraagt!'

    Kan hij niet missen haha, mannen hebben soms gewoon echt geen idee :p
     
  9. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Wow als ik zoiets tegen mijn man gezegd had, had ie me meteen laten gaan.

    TS, hebben jullie het weleens over trouwen gehad? Wil je vriend wel ooit trouwen? Als dat wel zo is dan zou ik het gewoon ter sprake brengen ipv vage hints geven.
     
  10. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Hahaha :D dat gaat hier niet werken helaas.

    Niet dat mijn man trouwvrees heeft of iets in die aard, maar ik wil hem ook niet pushen. Zo vreselijk graag wil ik ook niet. Als hij ermee komt prima, anders wacht ik.
     
  11. Porsche

    Porsche Niet meer actief

    heel herkenbaar....
    ik zou ook graag willen trouwen. maar soms vraag ik me ook echt af waarom?
    alleen voor het feest? voor die mooie jurk?
    tja het heeft niet echt meer waarde als ik de prijs hoor.
    Maar toch blijft het kriebelen...
    soms hebben we het erover en dan zeg ik tja het enigste wat er ontbreekt (het aanzoek hahah) want ik weiger om hem te vragen ik vind dat echt iets voor de man ...
     
  12. Lieverd2012

    Lieverd2012 Niet meer actief

    Ja, de mijne mij ook.
    Bovendien vind ik het niet leuk als hij zich gedwongen voelt om te gaan trouwen. Hij moet het vragen omdat hij het ook wil en niet omdat het van mij zo nodig moet.

    Een vriendin van mij heeft haar vriend toen zo gepusht dat hij uiteindelijk maar een aanzoek gedaan heeft. Het huwelijk was binnen 1 jaar naar de knoppen, omdat hij er niet achter stond. Hoeft niet altijd zo te zijn, maar ik zeg maar, be careful what you wish for, uhm, demand! :D
     
  13. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Ja, hij wil wel trouwen. Hij weet ook wel dat ik het wil... maar op de één of andere manier durft hij het niet te vragen ofzo.

    Misschien moet ik "per ongeluk" dit topic open laten staan voor hem :D
     
  14. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Na 9 jaar en een paar kinderen ga ik niet wachten, hoor! Ik neem aan dat het niet als een verrassing komt. Zulk soort dingen bespreek je MIJN INZIENS (let op; mening :p) in één van de eerste paar maanden van je relatie. Dan kun je elkaar een beetje polsen of je wel echt met elkaar verder wilt.

    Als mijn partner had gezegd dat hij nooit wilde gaan trouwen, dan was ik het eerste kwartaal al niet doorgegaan met daten. Ik wilde iemand voor in de toekomst; hij, ik, gezinnetje, huisje boompje beestje. Bij een niet-trouwen was het een no-go geweest.

    Tja, ik ben iemand met heel veel kwaliteiten (geloof het of niet ;)) en ik ga niet zitten wachten totdat een man dit besef een keertje krijgt. Wanneer ik iets hebben wil, dan ga ik ervoor. Ik ben de laatste persoon op aarde die gaat zitten afwachten totdat iemand, een man for crying out loud, stille hints begrijpt en zijn kans grijpt. Nee sorry, noem mij maar on-romantisch, maar ik regel het zelf wel. En mocht het de ander niet aanstaan; prima, maar daar is de deur.

    Ik vind het zo absurd dat sommige vrouwen letterlijk zitten te wachten totdat je een ons weegt. Negen jaar? Jeetje, dat is wel een hele hoop; ik heb hem er vijf gegeven, nog twee jaar te gaan - ik vind dat meer dan redelijk.
     
  15. mumija

    mumija Niet meer actief

    Klinkt gezellig.

    Ts, dat van die cd vind ik een goeie!! Dan moet het toch wel duidelijk worden hè?:p
    Ik snap je wel, ik zou het met wat luchtige tips ter sprake brengen (zoals met de cd). Er staan hier al goede tips!
     
  16. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Vroeger werden zoveel mensen gepusht :D Sommige mensen zijn gaan scheiden, sommige mensen zijn nog steeds samen. Dat is afhankelijk van de relatie waar in je zit. Bovendien push ik niet, hij heeft gewoon een 'window' gekregen waarin hij alle vrijheid heeft om zijn keuze te maken voordat ik hem maak :p

    Wanneer je een nieuwe televisie wilt samen, ga je toch ook niet tig jaar wachten? Wanneer je een nieuw huis koopt samen, wacht je toch ook niet totdat je bejaard bent? Waarom moet je perse 100 jaar wachten met trouwen als je toch al weet de rest van je leven bij elkaar te blijven. Ik zie het punt niet. Je hebt een huis samen, een toekomst samen, kinderen samen, geen plannen om uit elkaar te gaan, je koopt samen een auto, alles is van 'jullie', maar trouwen ho maar? Pfffft, not my cup of tea.
     
  17. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Natuurlijk hebben wij het er in het begin over gehad, maar ik was niet zo'n trouwbelust type (al begint het nu heus wel te kriebelen) en mijn man had zoiets van: dat doen we op z'n tijd. Hij heeft nooit gezegd: het hoeft voor mij niet, hij heeft wel gezegd: ik heb dat briefje niet nodig om me verbonden te voelen. En dat geld voor mij ook.

    Nu ook geen tijd en geen financiële ruimte, dat maakt het wachten een stuk makkelijker :D
     
  18. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Jups, it is :D
     
  19. Lieverd2012

    Lieverd2012 Niet meer actief

    Ik vind trouwen toch echt iets anders dan het kopen van een televisie of een nieuw huis (al komt dit dan wel weer redelijk in de buurt). En ik geloof dat veel 'moetje' huwelijken van vroeger ongelukkig waren, alleen was scheiden toen nog niet zo 'makkelijk' als nu.

    Maar iedereen kijkt er anders tegenaan en als dit voor jou werkt is het prima, toch?! Hoe lang heeft je partner nog om het te vragen of zijn biezen te pakken? :D
     
  20. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Wat een gedraai. Waarom praat je er niet eens gewoon over? Zo van joh wanneer zullen we nou eens gaan trouwen? Ik heb nooit een echt aanzoek gehad maar wij hebben het vaak over trouwen gehad en het lag bij ons vanaf het begin al min of meer vast. Toen we gingen samenwonen hebben we samen een datum geprikt en dat was dat. Veel relaxter hoor dan dit...
     

Deel Deze Pagina