Wat zijn jou liedjes die je vroeger vaak hoorde? Of op dit moment vaak speelt. Ik moest 'er gaat een treintje naar dromenland' heeeeeeeeeel vaak aanhoren. Voor het slapen gaan ging de cd aan in het weekend. En mijn broertjes en zusje hadden deze traditie ook... En het ergste... Voor mijn kindjes zing is dit liedje ook. Léonie Sazias - Treintje naar dromenland - YouTube Verder werd er thuis op latere leeftijd vaak door mijn vader 'ome denk' gedraaid... Ken de teksten nog dromen Ome Henk - Neem Een Ander In De Maling - YouTube Zelf word er hier heel vaak Frozen en Soldaat van Oranje gedraaid. En bij jullie?
Hier vroeger vaak de rozenwalz die pap op de accordeon speelde en zelf vroeg ik vaak voor kinderen voor kinderen was er dol op hihi en vooral: ik loop met 1 been op de stoep en 1 been in de goot.. Nu staat er vaak een andere nr op wat opa op de accordeon speelt via YouTube dochter vraagt er steeds om. Tevens de drie biggetjes van K3 en de dan de country versie is hier favoriet zowel bij man dochter en ik hahah is echt ons nr
Ik weet denk ik van iedere levensfase wel een liedje. Als baby/peuter: Beertje Colargol Als kleuter: de klassieke nummers van Helmut Lotti Als kind: Linkin Park - One step closer (en van die '90 gabbermuziek, niet mijn keuze ) En ik heb geen kinderen, dus ook geen bepaalde muziek waar ze naar luisteren.
Van kleuterliedjes naar kinderen voor kinder daarna top 40mn eerste casette bandje van salt n peper en kriskros daarna fan van 3T (toch veel leuker dan bsb of spicegirls haha Wat ik t leukste vond was gabbertijd, paul elstak, party animals, charly lownois en mental theo, nakatomi heb ze allemaal gezien in de plaatselijke discotheek Maar wat ik altijd leuk blijf vinden is gewoon top 40, heb n brede smaak qua muziek. Mijn 2 jarige dame is helemaal gek van roodkapje, dit zingen wr wel 20x per dag, en een heel assortiment kinderliedjes..,.
Veel kinderliedjes ken ik weet niet of mijn moeder ze zo vaak zong of dat ze vroeger gewoon vaker gezongen werden. Nu in de middag is er weer Pipi op tv en dan komt het wel heel erg naar boven die liedjes uit de serie. Als kind had ik een Lp met verhalen van Pipi helemaal grijs gedraaid en beide kinderen heb ik de liedjes van Pipi voor gezongen. Slaapt alles slaapt alles slaapt alle mensen in het land slaap nu ook vogels en schaapjes op het land, Vogels en dieren dromen net als wij achter de wolken geleid de maan voor bij. Of deze. Morgen dan vieren wij weer een ander feestje elke dag dan ben ik blij dat ik jou heb en jij mij maar nu moet je slapen beestje. Dochter is gek op k3 maar ook kinderen voor kinderen en ze zing veel Engelse kinderliedjes leert ze ook op school wel grappig om te horen dat ze ook met Engels thuis zo bezig is. Ze pikt het aardig goed op dat Engels. Zoon was gek op kabouter plop.... plopper de plopper de plop gelukkig dochter niet haha ik haat plop liedjes behalve het liedje. Ik heb een groot geheim waar van niemand iets weet en dat geheim vertel ik nu aan jou. Je vacht je is zo zacht en je buik zit vol met gras. Mooi liedje. Dat liedje zingt ( small)
toen ik klein was (ik ben van 1975) kwam het smurfenlied van vader Abraham uit, daar was ik helemaal gek van. Ook van LUV, ik heb gehuild toen die uit elkaar gingen, ik was toen een jaar of 5. Voor KISS was ik bang Nu ken ik alle K3 liedjes uit mijn hoofd, Jokie en Jet, galmt al dagen door mijn hoofd en ook Roodkapje hoor ik hier dagelijks. De jongste van net 2 zingt alle dagen alle eendjes zwemmen in het water... Ach, en eigen muziek, dat komt wel weer
Kiss idd wat een enge gasten he haha ik ook vond ze zo gek haah. Ja dat smurfenlied de parodie daar op is ook leuk haha dat schuiningen liedje haha. Ook liedjes van de berenboot barbapapa ken je de poppenkraam nog haha.
Hihi ik was ook.fan van 3t! Eind september komen ze naar nl ik heb voor 5 euro kaartjes gekocht op vakantieveilingen
Herman van Veen werd grijsgedraaid hier en op vakantie was ie continu op...wat een geduld hadden mijn ouders... Ik ben vandaag zo vrolijk, op de noorderwind, mengelmoes... En ( nog steeds krijg ik er warme gevoelens van) hadden we op vakantie naar Frankrijk altijd een cd van Boni M opstaan!! Vind ze nog steeds leuk!! Hihi